bugün

Şu an tanımadığım bir insanın acısını anlıyorum ve taa içimde hissediyorum. Yumruk oturdu boğazıma ağlamasam patlayacak gibiyim.
olmadık şeylere sinirleniyorum sözlük, aniden sinirleniyorum, çok sıkıldım.
konuşurken arkadaşım öksürmeye başlıyor, ben de susmasını bekliyorum, susmadığı gibi gittikçe şiddetlenip sonunda hapşırıyor ve o anda kan beynime sıçrıyor, kalkıp yüzüne defalarca yumruk atmak istiyorum.
arkadaşım, annem, kardeşim, kim olursa olsun, yavaş yürüdüğünde, söylediğim şeyi anlamadığında sinirleniyorum.
ev arkadaşım her dışarı çıkışımızda benden yarım saat sonra hazır olur, kapıdan çıkıp ayakkabılarını giymesi en az on dakika sürer, bütün bu hazırlıklara rağmen bir de asansörün aynasında ince ayarlar yapar ve asansör durduğunda aynadan ayrılamaz. bunu son yaptığında yakasından tutup asansörün dışına sürükledim.
geçen akşam arkadaşımla içiyorduk, hıçkırık tuttu, sonra kustu, sonra da uyuyakaldı. sinirden elim ayağım titredi.
bu akşam yemek sırası ev arkadaşımdaydı. "atıştırma,karnını doyurma" dedi. yemeği biraz geç yaptı, çok acıktım, tam yemek pişti, servis yapacak, bardak kırdı, onu saatlerce süpürdü, gitti odaları süpürdü, sıçramıştır diye tabakları tekrar yıkadı. bütün bunların sonunda ben yeni sakinleşiyorum.
kendime engel olamıyorum, henüz o anlarda aklımdan geçtiği kadar kırıcı davranmıyorum ama ilerlerse bu yüzden çok şey kaybedebileceğimi biliyorum. tek isteğim aile kurduğumda bunu geride bırakabilmiş olmak.
3 ay önce kırdığım iphone 4s sonrası aldığım yeni 4s telefonu bugün duvara atmak suretiyle tekrar kırdım.

Verilen imkanların kıymetini bilmeyen bana yazıklar olsun.

Tek tesellim o anası sikilmiş telefondan gelen whats app mesaj sesi.
kişisel entryler silinmesin istiyorum.
the man from the earth ten;

-sonsunzluk ne kadar sürüyor, kim görmüş ki sonsuzluğu.. hem ölüm ve hastalık tanrıdan. ne kadar yaşayacağımız bilemeyiz ya da ne zaman öleceğimizi. seni seviyorum.

bunlar güzel şeyler amk.
biri seni çok kırmışsa, aynı evde kaldığın güruhla beraber istanbul gibi bir yerde seni kovmuşsa, 4 gece kış günü kız kulesinin önünde sabahlamana neden olmuş, sevdiğin, aşık olduğun, her şeyini verebileceğin kızla sevgili olmana engel olmuş, arkandan konuşmuş, elalemin ağzına sakız olmana neden olmuş, içten içe senden nefret etmişse; ki bu kişi çocukluğundan beridir yanyana olduğun, dostluk ettiğin, beraber içkiye başladığın, kavga ettiğin, dayak yediğin, trambolinlerin altında sabahladığın, burnu kanadığında sabahlara kadar hastane hastane gezdiğin, sabahlara kadar istanbul'da beraber geçireceğiniz günleri hayal ederek şarkı söylediğin, kardeşinden! hiç bir farkı olmadığını düşündüğün biriyse...

Ve aradan geçen 2 yaz, 2 kış, 2 yıldan sonra tek bir mesaj dahi atmamış kişi senden af diliyorsa;
Görüşmek istememene rağmen, "çok kötüyüm deli köfte, senle görüşmem lazım" demişse...

sen affeder misin?

Ben etmek istiyorum. edemiyorum sözlük, yapamıyorum...
annemle yasiyorum dedigimde, beni 16-17 yasinda liseli zanneden kafa yapmaya calisip tarafimca turlu tartismalarda got ettigim hatunlara kicimla gulmekten buyuk keyif aliyorum.
tuvalete girdiğimde cep telefonumdan oyun oynuyorum. ve bütün rekorlarımı o ulvi yerde kırdım. hatta ilk laptop aldığımda onunla da girmiştim. pes oynamıştım. 45 dk kalmışım.
kıskanıyorum sözlük, allah izin verirse ileride doğacak kızımı. saçmalamıyorum sözlük, dur bir dinle. Neden diye bir sor. tamam, açıklıyorum. kıskanıyorum, çünkü çok güzel bir ismi olacak. düşünsene, ismin bahar. evet, ben bahar ismini çok severim. çok sevdiğim için kızımın ismini bahar koyacağım. Keşke benim ismim olsaydı, neden benimki değil de onunki diye sitem edeceğim. Şimdi anladın mi sözlük? hayır sözlük, ergenlik dönemim çoktaan geçti. hayır, sevgilisiyle gelecek planları yapan ergen kızlardan değilim. sözlük, şu ergenlik lafını bir daha kurma. ve bir daha hayır, kafamda bir sorun yok. sadece ileriye dönük bir hayalimi paylaşmak istedim. Neresi kötü bunun? Dost dedik paylastik, ayıp ediyorsun sözlük, hem de çok ayıp. *
şöyle ses tonu ali poyrazoğlu,haluk bilginer, yılmaz erdoğan, selçuk yöntem , okan bayülgen karması olan , hafif geniş omuzlu * biriyle bir kadeh şarap içip omzuna yatmayı ve bana cemal süreya şiirleri okumasını istiyorum.

eminim sevişmeden orgazma ulaşılabilinir bu şekilde. çok istiyorum çok.
üzgünüm çocuklar, moderasyondan şu itiraf başlığının silinmesini rica ettim ama 'bırak kalsın' dediler.
Bir ihtimal kadroyu alamam da bir yıl daha aynı sıkıntıları yaşarım diye çok sevdiğim bir yeri bıraktım sözlük. Babama söylediğim yalan ortaya çıkmasın diye, onu artık hayal kırıklığına uğratmamak için ve küçücük meblağlar yüzünden sıkıntı çekmekten yorulduğum için.

Kıymetli hocalarımı hayal kırıklığına uğrattım.

Şimdi hastahane hekimliği yapmaya gidiyorum.

Çok pişmanım.

Geri dönmek istiyorum, ne kadar zor olsa da.
entrylerimin oy alması da, mesaj gelmesi de hep ben sözlükten çıkınca oluyor.*
yolda yürürken aklıma hep saçma sapan şeyler geliyor ve gayriihtiyari olarak salak gibi sırıtıyorum kendi kendime. bu sebeple insanlar bana hep deli mi bu şeklindeki bakışlar atıyorlar ama alıştım artık buna.
yakın zaman içinde iki tanıdığımın sigarayı bıraktığını öğrendim. sigara içen biri olarak acaba benim yaptığım çok mu kötü bir şey, ben bu mereti bırakamayacak kadar iradesiz miyim gibi düşünmeye sevk ettiler. sigaramı içerken bu konuyu derinlemesine düşüneceğim.
itiraf ediyorum küçükken bakkaldan tadelle çalmıştım... sonra kabuğunu, kağıdını, poşetini artık nesi varsa yalayarak yemiştim ve ertesi bir hafta boyunca bütün rüyalarımda bakkalcı beni kovalamıştı...
yine bi leyla hallerdeyim kafam allak bullak of sevmiyorum bu hissiyatı. kahretsin ya.
dün dediğim gibi bugün güzel geçiyor.**
bazi seyleri cok zamansiz ve yersiz yapabiliyorum. bu yuzden kendimi ya cok rezil edip mutsuz edebiliyorum ya da cok mutlu olabiliyorum. bu huyumdan vazgecmeliyim.
çilingirciye aşığım.
Türkten vampir olsaydı. facede ergen kızlar beni ısıran yhok yha diye trip atar duvar kirletirdi, erkekler de gri renk şahin alır lise önlerinden geçerlerdi.
az önce birisini çok kötü dövdüm, pişman değilim şimdilik. az daha vuracaktım, hayır sen kimsin ki benim adıma fatura kesiyorsun it.
çok acıktım elim ayağım titredi o derece. kalktım salçalı makarna yaptım. pişene kadar ölüm fermanımı yazmak üzereydim. sonra koca bir tabak makarnayı kola ve turşu eşliğinde yedim. üstüne de bisküvi pastası yedim. midem patlamak üzere. keşke açlıktan bayılsaydım bundan daha az acı çekerdim sanırım.
bok gibi bi gun geciriyorum suan. az once de ajdari gordum, yuruyen merdivende yol verdi. halimi dusun.
galiba bana kimse aşık olmadı.