bugün

çok seviyorum sözlük. ama o beni sevmiyo. gerçek aşk bu olsa gerek.

edit: seviyo heralde.
seviyorum sözlük. yanımda yokken bile çok seviyorum aramızdaki 700 km ye rağmen çok seviyorum sözlük. çok tatlı ya sarhoş olup beni suya düşürse de inanılmaz tatlı. sözlük aramızda kalacaksa bişey dicem. ondan çocuğum olsun istiyorum anlıyor musun ?
kestim onu, kestim.

vallaha da pişman değilim arkadaş.
anam coştu lan bunlar.
sabah reklamlarda görüp hesapladığım vücut kütle endeksim 23 çıkınca evdeki herkese "en sağlıklınız benim ehehe" dedim, demez olaydım 5 saat dayanamadan ateşim çıktı. şimdi dilimi sokmayan eşek arısına sitemler ediyor bu yazıyı da battaniyenin altından yazıyorum. ayrıca hala doktora gitmemekte inat ediyorum , ama o da insanın yüzüne bakmadan "hangi ilacı yazayım" diye soruyor sadece.

edit: beden kütle indeksi miş.
ishal oldum dün. ishalle boğuşurken üstüne ta ebesinin nikahına arabayla gittim. dönüşü sıkıştım yine. hedefim sadece alışveriş merkezine girip malum işi halletmekti. adımlarımı sıklaştırdım. havuz başında oturan 3 lü kız grubu vardı.ikisi umursamamış ama aralarından en güzel olanı uzun uzun bakmıştı bana. gözleriyle soymuştu resmen. aynı şekilde bir süre baktım ben de. fakat ishalin etkisi ile tuvalete doğru hızlıca gittim. nasıl olsa dönüşü halen bakışırsak tanışırdık belki. işi halledip dışarı çıktığımda yoktu orada sözlük. tüm alışveriş merkezini aradım. ama yoktu işte. çok şanssızım sözlük.
slow müzik dinleyemiyorum. hele öyle acıklı buram buram aşk acısı anlatan şarkılara hiç gelemiyorum.aşk acısı yaşamadım ama yaşasamda dinlemem gibi geliyor. o ne öyle bunalım bunalım müzikler.
ego kartımın dolduğunu farketmeyip otobüse bindim ve herkesin içinde bir ton fırça yedim sözlük.
sözlük içinde çok gerizekalı var lan ironi yaparım anlamazlar, düz yazarım ironi yaptım sanarlar topunuzun amınakoim.

(bkz: yüzde 99 u müslüman olan ülkede yaşayan ateist/#16951973)
sabit bakışları gözbebeklerinin git gide büyümesine yol açtı...eskiden pamuk gibi olan teninde minik kızıl kabarcıklar vardı... onlardan öyle rahatsızdı ki fırsatı olsa en keskin şeyi bulup tahrip etmek için elinden geleni yapardı.. elleri tazeliğinden hiç bir zaman ödün vermezdi o eller bir çok kez yanından geçtiğiniz bilboardlar üzerindeki oje reklamı yapan mankenlerin ellerine taş çıkartırdı. bir sigara yaktı.. alışkın olmadığı gibi siyah dumanı içine çekmeye çalıştı... suratında oluşan ifade 40 yıllık alkoliklerin bile sevdiği halde içkilerini ağızlarına götürürken değişen tiksinen surat ifadelerinden daha sertti.. sevmiyordu aslında katranı içine çekmeyi. ama sevmediği bir çok davranışı yaparken buluyordu kendini.. gözünden bir damla yaş aktı o yaşın yere düşme süresi bir çok insanın ömründen daha uzun sürmüştü zaman durdu nefes kesildi. sabah ezanı okunurken dışarıdan gelen sesi duymuyordu çünkü kendi ülkesinde değildi belki o sesin verdiği huzur onun kendini toplamasına yardımcı olurdu. burada rüzgar eserken orada esmiyordu. göz kapakları göz yaşlarını saklarken genizinden gelen ağlamaklı ses onu biraz ele veriyordu.. bundan utanmıyordu.. yavaşça gözlerini kapattı yatağına uzandı ışıkları kapattı eline cep telefonunu alıp saatinin alarmını kurdu. kısa süre sonra kalkacak olmanın verdiği huzursuzluk ve yorgunlukla uykuya yattı her zamanki gibi şıp diye uykuya daldı. buruktu ama mutluy...??

ben mi?

ben de yatağıma uzandım buruktum mutluydum uykuya şıpp diye... dalamadım...
kaç gündür geceleri uyuyamıyorum sözlük efendi, n'olacak bu işin sonu bilmem. *
bugün o kısacık konuşmada bana; "seni çok özlüyorum." dedi...
özlemek hiç bu kadar kıskanılır olmamıştı. hiç kimseyi , onun özlediği ben kadar kıskanmadım.
ben de seni özlüyorum... çok özlüyorum.
hiçbir zaman entryleri okumadan oy vermedim.

hayat güzel.

mzei.
Onunla ilgili butun keklemeleri yedigim icin kendimi yilin salagi ilan ediyorum.
muzlu süt mü çilekli süt mü bir karar veremedim amk.
100 sayfalık kitaptan 472 sayfa özet çıkardım ay allah söyletti 473
turkiye`ye donmek istemiyorum. burasi cok guzel.
Yalan olduğunu bile bile, deprem olacak diye çok korktum. Mal değilim, bu konularda biraz hassasım belki.
Bir gün mutlu olacağım diye çok korkuyorum, Hayır bünye alışık değil, hasta falan olurum.
Lise de okuldan kaçarken kameraların kablosunu bilerek ve isteyerek koparmıştım.
Aslında gündüz aklımda farklı bir itiraf vardı ama unuttum o yüzden bende başka bir itirafta bulundum.
çok ciddi bi şekilde çok kötü bi yaz dönemi geçirmiştim. aptal aptal intihar etsem nasıl olur lan diye düşünmüştüm. sonra aklıma intihardan sonra haberlere çıkarsam ekranın köşesine kimlik fotoğrafımı koyacakları geldi. 8 yaşımda çektirmiş olduğum kepçe kulakların * allah diye haykırdığı uçuk fotoğraf. yani sik gibi fotoğraf.

o yaz kimliği yeniledim.

siksen intihar etmem ben.

editto : o değil de sözlük bitmiş lan . bu akdar oyla haftanın en beğ.. girmişim amk ben de diyorum hala kim oyluyor bunu.
Son 1 haftadır neskuik aldım onu yiyorum, gece yatmadan önce ve sabah kalkınca. Bi oturuşta da 3 tabaktan aşağı yemiyorum.
Bildiğimiz gibi, süt denilen şey gaz yapıyor. Şerefsizim 1 haftadır işte, müşterinin yanında, dolmuşta, mütemadiyen gaz çıkarıyorum. Bildiğin vücudum gaz üretiyor sanki hacı. Yakında toz bulutu olup atmosfere karışmaktan korkuyorum.
deprem olacak diye g.tüm uçukladı, sonra çamaşır makinesi turu bitti, çamaşırları astım, unutmuşum.
Yine çok karasızım sözlük, ya kendimi üzücem yada hak etmeyen bir başkasını.
dün gece denk gelen cübelliyi dinledim, yine bu gece tesadüfen denk gelen cübelliyi dinliyorum.. adam komik ne yapayım .