bugün

sanırım aklımı kurcalayan şeyleri beynimden, yüreğimden uzaklaştırıp ne yapmak istediğime karar vermem lazım.
hiç kimseden ve hiç bir şeyden zevk almıyorum artık herşey sıkıyo evet sanırım ben yalnızlığa aşık oldum.
(bkz: atan alir spor) kardeşimize yapılan suikasttir. yemezler.*

edit: başlık taşınmış.
ümidimi kaybettim. halbuki en kıymetli eşyamdı.
uzak durmalıyım, herkesten ve her şeyden.
zarar veriyorum, kırıyorum, en dik durana boyun eğdiriyorum zevk için.. sevdiğimi sandığım için. sevemiyorum. sıkılıyorum, bunalıyorum, çürüyorum.
tüketiyorum hepsini, herkesi.
bir kere ağzımı açsam bir kelime fısıldasam hepsi yanacak benimle beraber. nefesim benzin sözcükler kıvılcım.
kimsenin haberi yok içten içe ölüyorum sözlük. onu çok özlüyorum ağlasam desem ağlayamıyorum, haykırsam desem haykıramıyorum, onu bir kere daha görmek için her şeyden vazgeçebilirim. eğer geri dönmezse hayatımın içine kendi elimle sıçmaktan korkuyorum. sonuç olarak ben onu çok seviyorum ve çok özlüyorum.
acayip sinirliyim. öyle böyle değil. amk. amcam , karısı ve çocukları biri 14 yaşında birisi de 9 aylık. yazlığa geliyorlar. amk her sene gelenir mi ya yeter !!!!! sevmiyorum sizi !!! her sene her sene gelinmez gidin siktirin kendi tatilinizi yapın !!!! yazlıkta olan babannem e gelemeyeceğimi söyledim. paso baskı yapıp duruyorlar gel gel diye. üzgünüm ben klabalık evde yapamam bebek zırıltısı çekemem, rahat rahat dolaşamam. 1 ay kalacaklarmış bir de bok var gibi yaa !!!!

ulan tek acıdığım şey var. babaannem ve amcama yardım edemem bir yere gittiğinde arabayı benim sürmem, alışveriş poşetleri vs. yardım edememem ve bu benim içimi yiyor. ne oldu amcanın eli ayağı mı yok derseniz hayır var ama 2 tane beyin timöründen ameliyat geçirmiş ve kilolu birisi ve beni de çok seviyor. babaannemde öyle. neyse amcamın karısını sevmiyorum ve çocuklarını da bu kadar basit. nedeni bende kalsın...
1-2 yıl kadar dünyanın en tilki, en kurnaz hackerının yanında staj yapıp, tüm internet ağını; ateist ve yandaşlarından arındırmayı planlıyorum.
amı, götü iyice dağıttım, toparlayamıyorum.
gune 38 derecelik sıcakta arteriyel burun kanaması, bozulmuş kan kokusu ve hastanın hapsurması sonucu formanın kırmızıya boyanmasıyla..
başlamanın degeri paha biçilemez.
yaşım 15 bir aile ortamında akşam yemeği hazırlıklarına yakın mutfağa gidiyorum ve sıcaktan bunaldığım için dolabı hevesle açıp ilk gördüğüm şişeyi kafama dikiyorum. Ağzıma dolan sıvı sek rakı olunca koşarak tezgaha yutamadığım kısmını boşaltmak istiyorum musluğun altına çözülmesi için konmuş soğutucudan çıkmış tavuğun üstüne ağzımdaki rakıyı püskürtüyorum. içeri geçip hiç birşey olmamış gibi oturuyorum. akşam o tavuk yeniyor ve bu tavuğa ne koydun da tadı bu kadar güzel muhabbetleri havada uçuşuyor. ulan diyorum bi bilseler. masada ağzına içki sürmemiş insanlar var. kıs kıs gülüyorum içten içe afiyet olsun diyorum.
Gerçekten aydın aşığıyım sözlük. insanı, toprağı her karışı hatta her meyvesi sebzesi bile farklı bir güzel! Tabii Didim' e sahip olduğu için değeri x2.
cevremde ki herkesin benden korkmaya baslamasindan, ne yapacagimi kestirememelerinin tedirginligini yüzlerinden okumam yavas, yavas beni de korkutmaya basladi sözlük. herkes; "sagi solu belli degil, ne yapacagi belli olmaz" diyor arkamdan, ben kendim bizzat bilmiyorum ne yapacagimi ve korkuyorum.
birine atar yapmadığım halde atar yaptığımı sanan, "tamam", "peki", "hmmm" diye cevap veren insanlara dalasım var sözlük. lan benim gibi şeker bi insan atar yapar mı sence amk?

not: bu aralar çok amk demeye başladım sözlük. kusura bakma.
bugün rüyamda bir kedi gördüm, evimizin içine nasıl girmişti bilmiyordum ama kenarda onun karnına öylece masaj yapıyordum böyle yavru bir kediydi ve ben masaj yaparken kendinden falan geçiyordu o kadar tatlıydı yani.

bugün ise bundan yarım saat önce üst komşumuz zeynep geldi, baktım elinde bir kedi böyle o kadar pis kokuyordu ki anlatamam sonra annesi ölmüş falan dedi bana getir içeri de yıkıyım çok pis kokuyor dedim bir sürü şampuanla yıkadık ettik falan sonra bir baktım ki karnı inanılmaz biçimde şiş, meğerse tuvaletini yapamıyormuş ve yapamazsa da patlayacak hayvan ya da ölücek yani bizde yıkadık kediyi, parfümünü de sıktık, pirelerden arındırdık, taradık ettik masaj yaptık. işin garip tarafı da son 2 gündür rüyamda kedi görüyorum üstelik bugün gördüğüm rüyada da masaj falan yapıyordum.

eğer bu kedinin kıçına yağlı bir şey batırıp , karnına da masaj yapmazsak ölücek galiba, umarım ölmez.

görsel
unutamadığım insanlar olduğu doğru fakat bu onları özlediğim ya da bana olumlu duygular hissettirdikleri anlamına gelmiyor.
o kadar düzüm ki itiraf edeceğim bir şey bile yok,konya ovası kadar düzüm hatta.
dün öyle bir şey yaşadım ki, artık hiçbir şey beni şaşırtamaz sözlük. ötesi yok.
lan tematik entry giriyorum onu bile eksiliyorlar.
bazen deli olmak, birşeyleri düşünmeden yapmak hoşuma gidiyor sözlük.
hayvan gibi yemek yiyorum ama kilo almıyorum.
bütün salaklıklarımı seninle paylaşıyorum sözlük.

küçükken köpekbalıklarının kırmızı rengini kan zannedip ona geldiklerini duymuştum. 7- 8 yaşlarındaydım, o zaman kırmızı bikinim vardı. hep korka korka girerdim denize, köpekbalığı gelecek beni yiyecek diye. bir de kıyıda yüzüyorum yani, kim görmüş köpekbalığının kıyıya geldiğini.
hayattan gram zevk alıyorsam götüm sözlük.
an itibariyle yok artık denecek bir durum oldu sözlük. can sıkıntısından sıkım sıkım sıkılırken az haxballa 3. olayım dedim gittim baktım şöyle ne odalar var diye bir de ne göreyim eski kız arkadaşımın nickiyle açılmış oda! ondan başkası almaz o nicki çünkü o oyunu ben öğrettim ve oyuna hep o nickle gelirdi şimdi odada ve şifre koymuş ve 4 kişi oynuyorlar!

vay arkadaş biz öğrettik oyunu şimdi ellerle oynuyor!
Hayat bir animeden ibaret olsa, cesedimi edo tensei'de kullanılması üzere ninja dünyasına bağışlardım.