bugün

bugün otobüsle eve gelirken cam kenarında oturuyordum, pencerede açıktı. o sırada henüz ismini bilmediğim bir böcek camdan içeri girdi, benim üstüme geldi. sakin kalmaya çalışıyorum yok olmuyor. yanımda da birisi oturuyor, en sonunda böcek yüzüme doğru gelince, saçma sapan hareketlerle birlikte yolculuğumu ayakta tamamladım.
evet çok mutsuzum. sadece içimi dökebileceğim bir arkadaşa ihtiyacım var...
ot gibi yaşıyorum. ne yaptığımı ben dahil bilen kimse yok. 1 sene sonrası için kranlık bir yol var önümde. hayat zor, yorgun ve çileli.
yaklaşık 2 senedir sevişemiyorum sözlük kardeş :(
üniversitede 5 sene kızlarla yaşayıp gününü gün ettikten sonra tekrar aile ile yaşamaya başlamak en boktan durummuş.
itiraf ediyorum 2. sınıftayken anasınıfına gidip büyük oyuncak ördeği alan bendim.
aliağada hıdırellez ve sonrasında termik santral kurulmasın diye eylem için gittim.. geceyi orada geçirdik
ama ne oldu içtik içtik hıdırellez ateşi yakıldı ben ateşin üstüne düştüm üstüm başım parçalandı o kafayla allahtan acısını hissetmiyorum. herkes bi zıvanadan çıktı yani bir ben değil herneyse sonra kendimi tanımadığım insanlar arasında ot tüttürürken buldum.
orda da sendeleyip camın üstüne düştüm bir daha kan revan içinde kaldım.
sonra ne oldu kayboldum.
bu sırada benimle beraber aliağaya gelen annemin etekleri tutuşmuş milleti ayağa kaldırmış ve benim için arama ekipleri oluşturup sokağa dökmüş milleti ( bahsi geçen annemde kafa bir milyon)
elinde sonunda bir taksi bulup kamp kurduğumuz alana ulaşmayı başaran ben kalabalığın isyanına sorgulamasına maruz kaldıktan sonra.
o kafayla herşeyi itiraf etmişim tanımadığım bilmediğim insanlarla gidip ot tüttürdüğümü yani.
herkes duydu dolayısı ile annem de.
ama herkesin sarhoş olmasının faydası dokundu kimse aldırmadı.
ben bilemediğim yerler de düşüp kalkarken annem de kamp alanın da düşüp kalkmış millet sahip çıkmış
sabaha kadar uyumadık içmeye devam ettik miğdemiz de yer kalmayıncaya dek.
içmekten bıksam da soğuğu hissetmemek için içmek durumunda idik sabaha karşı don attık.
herne ise eylem zamanı geldiğinde hepimiz bitap düşmüştük herşey yarım yamalaktı bulanık ve bir çok şey hatırlanmıyordu.
(iyi mi kötü mü) bilemiyorum.
ayıkmakla beraber fiziken aldığımız yaraların acısı da ortaya çıkmaya başladı uykusuzlukta öbür yandan.
öyle böle geçirdik eylemi bağırdık çığırdık. ama farkettiğim tek şey orda beraber bulunduğum kalabalık için de
benim ve annemin ismini herkesin bilmesi bizim ise kimseyi tanımayışımız oldu.
bir anda ünlendim sebebini bilemiyorum. beni bana anlattılar ve ben şaştım kaldım.
böyle zamanlar da götü başı dağıtmamak lazımmış.
eve döndüğümüz de ikimiz de neredeyse ayılmıştık.
annem gece kayboluşumun hesabını sordu ama algılamayacak kadar can çekişiyordum.
elime saplanmış çalık taşları kolumu ve bacağımı kesmiş camlar popom da yanmış bu ara da sanırım hateşin üstüne düştüğümden ötürü.
müthiş bir baş ağrısı uykusuzluk ve okadar yürüyüş bağrışla beraber şişmiş boğaz parçalanmış morarmış ayak ve bacaklar.
insanın kendi kendinin ağzına sıması böyle birşey herhalde şu birkaç günü yatağımda ağrı kesicilerle geçireceğim
bu ara da tam 15 saate yakın uyudum yürüyemiyorum konuşamıyorum kaslarım ağrıyor böyle bir itiraf işte.
ve her zaman yaptığım gibi bir daha içmemeyi düşünüyorum.
bana panpa diyen bir kıza karşı bir sevgi besliyorum amma ve lakin kız sanırım en yakın arkadaşımdan hoşlanıyor. en yakın arkadaşım da ondan hoşlanıyor. ben de aralarına girmemeyi planlıyorum. öyle saçma bir durum işte.
nickinin içinde kedili bir şey varsa kızdır o. saldırın aslanlarım.
Dün gece uyumama rağmen sabah 11 de uyandım, 2 saat sonra tekrar uyudum. Akşam 6 da uyandım. Hiç bu kadar uyumamıştım tırstım.
konya' da çıplak koşu planları yapıyorum katılmak isteyen mesaj atsın. not: dayak yememenizi garanti edemem hatta büyük ihtimalle dövüleceğiz.
eski sevgilimin yeni sevgilisi kaza geçirmiş yoğun bakımda, tabi ki bende üzüldüm ne de olsa bir can fakat insanların bana sabotaj yapmışım gibi bakmasından nefret ediyorum.
ayağımın ayarı bozuktu, camları çok kırdım.
tam da şu an, Fotoğrafçılığın siyah beyaz olduğu zamanlarda gözü renkli olan insanları ve kederlerini düşünüp kendimi nedensiz yere hırpalıyorum sözlük.
hay ne kadar cahili, geri kafalısı, dincisi, çapulcusu, öküzü, davarı, yobazı, varsa beni buluyor sayın sözlük biri şunların üstüne beton döksün.
biri de demez mi kızlar da sevişebilir en doğal hakları.
biri de demez mi bu dinler arasında şöyle böyle çelişkiler mantıksızlıklar var.
evlenmeden önce cinsellik yaşamak sapıklık mış.
efendim kadın erkek eşit değilmiş. bunlara ayrı bir alan yaratmak lazım.
ne bileyim ayırsınlar bizi herkes kendi kulvarında koşsun
insanlar kendi kafasına göre insanları daha rahatlıkla bulur böylece sıkıntı olmaz.
Kadının sırtından geçinen erkeklerden iğreniyorum. Etrafımda var böyle birileri. Adam çalışıyor ama eve kuruş para vermiyor. Kadının oğlu var o da çalışıyor ama tek bir fatura bile ödemiyor ve annesine destek olmuyor. Maaşını gezip tozmaya ve kıyafete harcıyor. Annesi de kendine hiçbir şey almayıp zar zor çocuklarını okutmaya çalışıyor.
itiraf ediyorum ki ben çocuklarlar gibi şakalaşıp eğleniyorum ve kendimi durduramıyorum.
90'ları özledim.
ders çalışmak istemiyorum, hava güzel insanlar dışarıda, konserler falan başladı ama ben evde oturmalı ve okumam gereken kitapları bitirmeliyim sözlük çok dertliyim çoook.
yediği halde şişmanlamayanlar şöyle dursun esas fırçalamadığı halde beyaz dişleri olanların ağzına gözüne vurmak istiyorum.
Bir aile büyüğünüzün yanında “ütü yapmak aslında güzel ki” dediğiniz an hayat sizi haftada 4 pantalon, 5 gömlekle sınıyor.

buda böyle bir anımdır :/
en kutlu doğum günüm oldu bugün. hatırlanmak, hatırlayanın değeri arttıkça güzelleşiyor.
uzun zaman sonra gerçekten iyiyim lan! dünya varmış, oh be.
bi serce besledim yaklasik 9-10 ay, adinida puçi koymustum, bilmiyorum neden, sonra uctu gitti, bazen isten sonra bi parka gidiyorum, güvercinlere ekmek falan atiyorum, bekliyorum puçide gelir diye, ama gelmedi.
uzun süredir hiç bu kadar mutlu olmamıştım bir telefon konuşması beni benden aldı çok mutluyum lan balkona çıkıp bağırasım var çığlık atasım var kalkıp göbek atasım var mutluluktan ne yapacağımı bilemez haldeyim.