bugün

statyumda maç izleme zevkini gecekondu taraftar grubuyla tatmış biri olarak, hayatta üzülecek çok şeyin var olmasına rağmen hatta şükretmemiz gereken nice durumlar hali hazırda dururken, ankaragücün küme düşmesine çok üzüldüm, kendimi fazlasıyla kötü hissettim.
hayatları boyunca yalnız kalmamış insanların *, ahkam kesmesine sinir oluyorum. Siz yalnızlığı nereden bileceksiniz?
sözlük şimdi aklıma geldi bu gün çok rezil bi gündü hava açıktı güneş vardı ve cumartesi pazarı bizim evden 500-600 metre uzaktaydı bende soğukta kılını kıpırdatmayan biriyim. annem artık kalkta bana yardım et isyanlarındaydı her sabah ki gibi bende bir şaşkınlıkla tamam dedim. neyse hazırlanırken yıllardır giymediğim o lanet olasıca paten gözüme ilişti bende pateni giydim güneşte varken kayarım dedim. karizmam yerlere yapıştı okadar diyorum
havalı havalı paten kayarken kendimi yerde buldum
ama ayaklarım hala havadaydı.
önce herkes bi şok annem yukardan bana bakıyor.
sonra herkes gülmeye başladı bende güldüm bozuntuya vermedim.
nerden baksan etrafta 60-80 kişi vardı pazardan ötürü
alınan ders neymiş: yıllar sonra hemde pazarın olduğu bir gün
paten kayarak pazara gitmiycekmişin üç eşşek yaşına gelmişim anlaşılan
leğen kemiğim sızılıyo elim parçalandı falan dahada pazara gitmem ama annem istediği kadar söylensin artık.
çoktan beri bilgisayarımın işletim sistemini değiştirmemiştim. bakalım ne olcak.
sözlük kıymetini bil bak bu söylediğim şeyi en yakın arkadaşıma bile söyleyemiyorum, düşün artık seni kendime ne kadar yakın hissediyorum.

Annem disney chanhill izliyor. önceleri çaktırmadan yanında kimse yokken izliyordu ama simdi kimseyi tınlamıyor. izliycek bişey bulamadığı zaman gideceği adres belli.
açım abicim açım.
Ben baya bi kucukken misafirlige ust komsuya gitmistik. Iki kiz bi erkek vardi benim yaslarimda bi de ben. Oyun oynuyorduk egleniyorduk falan derken pastalar geldi. kurabiye vardi pastalarda. Hani bi yemek yerken agizdan ses cikar ya, ben o sesi disaridaki kiside duyuyor sanip cok utanirdim. Onlardan ses gelmiyor benden neden geliyor diyordum. Ha ayrica ten rengini sac rengiyle ayni sanardim. Buda boyle bi animdir.
bi keresinde alt komsumun 11 yasindaki konusma ozurlu cocugunu dovup merdivenlerden itmistim. cocuk kafasini merdivenlere carpa carpa olmustu.
bugün gururumu ayaklarımın altına alıp ona hâlâ aklımın bi köşesindesin dedim sözlük.
yanımdan her geçişinde , onu her görüşümde hep aynı sözler geliyor aklıma be sözlük.
karşı karşı dururken yüzüne hasret kaldım alsın beni kıyamam onu..
http://galeri.uludagsozlu...n%C4%B1n-itiraflar%C4%B1/

panpalar bu yarışmaya başvuruyom başvuruyom çağırmıyorlar canım çok sıkkın yahu.
o olmasaydı bu dünyanın bir anlamı olur muydu? olmazdı. ben bağımlıyım sözlük.
sanırım lanetlendim.
Bazı sırların açığa çıktığı başlık.
ya bu başlığı sözlük yazarları'nın anneleri takip ediyor ise? itiraf etmiyorum arkadaş.
genelde astroloji sitelerinde oğlak burcunun boğa burcu ile çok iyi anlaştığını görürdüm. katıla katıla gülerdim çünkü ben boğa burcuyum ve bugüne kadar neredeyse hiç sevmediğim kişiler hep oğlak burcu çıktı. ama bugün görüyoruz ki, boğa burcuyla o kadar iyi anlaşırlarmış ki. birbirleriyle iletişim kurmak için sözlere gerek yokmuş, sıcacık bir gülümseme yetermiş onların aralarındaki bağı kuvvetlendirmek için. hiç farketmedikleri bir biçimde aynı anda aynı şeyi düşünürlermiş ve iyi ki varmış oğlak burcu.
Özledim fakat geçiştirmekten sıkıldım artık. Ya hep ya hiç. zamana bırakmak iyi değildir , tercihim kısa zamana bırakmak.
bilmediğim bi numara aradığında kendimi ya ünlü olmuş da numarası bulunmuş gibi ya da ilanı aşk edilecekmiş gibi hissediyorum. biraz geç açmamın nedeni tüm bu duygu seli yani.
üstü kapalı bana ve diğer yazarlara küfür eden troller yerine ben çaylak olduğum için kendimi seviyorum.

haklı olan her zaman çoğunluk tarafından dışlanır bu da demektir ki haklıyım sözlük.

keşke bunu da silseler, nasıl olsa forum/chat tarzı değil mi?
ama silemezler çünkü bunlar benim ''itiraflarım'' ve itiraflar istendiğine göre itiraflar tanıma girer.

beni seri gammazlayan ibnenin de canı cehenneme diyesim var ama düşünce özgürlüğü var bu ülkede.

eyleme geçmeden sorun teşkil etmez sözlük.
sözlük inanmayacaksın ama:

(bkz: kedidir kedi)
sol frame deki penisimdeki inanılmaz mantık hatası başlığı giriş yapacakken gözüme ilişti. inci deki nikimi yazdım istemsizce tabi. enee noldu la giremedim derkene farkettim ki ulu daymışım. açmayın böyle başlıklar amuagoyum.
Sanki tüm hayatım boyunca yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim.
uyuyamadığım gecelerde, ki bu hemen her gece olur, birisinin neden çok mu düşünüyorsun sorusuna ihtiyacım var. bir de sadece ondan duysam bunu belki uyurum. evet ona itiraf edemiyorum sözlük, bunu sana itiraf ediyorum.
büyüyorum, öğreniyorum, olaylara bir sürü açıdan bakıyorum. en önemlisi artık her şeyi kötü gözle görmüyorum. her şey en güzel halinde şu an. her şey hem doludizgin, hem dingin. seviyor ve seviliyorum. bundan öte huzur yok benim için. * *
tez zamanda senin amına koyacağım kepçe kulak .
az önce kendimi kendime ciceksepeti.com'dan çiçek beğenirken buldum. hayırlısı artık.