bugün

çok kral bi iş teklifi aldım ama sırf pedere inat gitmeyeceğim amk. baba bunu okuyorsan şaka yani şakacık ona göre.
sözlük dengeleyemiyorum. anlattım sözlük. yapamıyorum dedim, olmuyor dedim. yapamıyorum işte. dengeleyemiyorum hiçbir şeyi. onun mutluluğu bunun kırgınlığı derken kimin yanında olmam gerektiğini şaşırıyorum. ne zaman kendi içimden geleni yapmayı düşünsem, yalnızlık görüyorum. yalnız kalmak istiyorum belki de. ebedi bir yalnızlık. ama olmuyor sözlük, hep insanlara yardım etmek istediğim için, onları mutlu etmek istediğim için kimsesizleşemiyorum. kimsesiz kalmayı özledim sözlük.
arkadaşlar yarın kim 500 milyarder olmak ister adlı yarışmada olacağım. çekimleri tamamladık geçen gün., yarın ben yarışıyorum. çok büyük süprizlerim var türkiye beni konuşacak. slmlar.
aşkın gelişi, aklın gidişidir.
arkadaşlık bir aşkın ortasında kalır bazen.
gönüle laf geçmez.
gençlik bu, sınıf ayrımı, yasak masak dinlemez.
biraz önce, iki aydır kesmediğim ve bir parça olduğum sakallarımı ve bıyığımı kestim sözlük.
aynadaki sinekkaydı traşlı adamı bi türlü tanıyamıyorum.
çok büyük bir salaklık yaptım dün ve çok üzgünüm.
Yahu acaip degistim ha ben, boyle bi sakinmalar bi cekinmeler, bi kac dersten kalan arkadasina yok benim hic alttan dersim bile diyemedim bi an. Abu bana. Kisaltiyorum bi de ne alakaysa, 'yk bnm alttn' diye. Tobe bismillah dinimiz amin.
sözlük koş bişey farkettim. entrylerin giriş zamaninda saniyeler de yer aliyor artik. ya da epeydir olan birsey de olabilir. bilmiyorum.

edit: tamam lan itiraf ediyorum. saniyesi filan sikimde değil .onceden uzun uzun hazirlayip ilk entryi girmeye calisan ezikleri anlamaya çalıştım biraz. şimdi gelsin eksiler. *
sırf günün ilk etrylerinden birini yazabilmek için bu entry giriyorum. yetişemicem sanırım.
yaklaşık 2 saattir mezdeke dinliyorum.
bütün gün artık gözlüklü biri olmanın hayatımı nasıl etkileyeceğini düşünüp durdum.
kpss kitaplarımla uyuyorum, duman ve mfö konserine gittik, bu akşam sinemadaydık. güzel de vakit geçiriyoruz birlikte. bakalım... sanırım düzeyli bir beraberliğimiz var.
Kitap bastırıyorum, sevinçliyim. "Daha liseden mezun olmadım ama felsefe kitabım var, ehehe!" diye içimden göbek atıyorum. Sözlük yazarlığı sonra blog yazarlığı ve nihayet kitap yazarlığı!
Not: götüm çok kalktı, biliyorum eksileye eksileye indireceksiniz.
antalyada 2 gün önce uçağımı kaçırdım. otobüsle gelmek zorunda kaldım memlekete. şu an yatağımda entry giriyorum çok güzel bir duygu mübarekler.
yanlış insanı, doğru aşk ile sevmiştim.
fb tvnin bi sunucusuna çok pis aşığım sözlük.

lan sırf onun için haberleri bekliyorum böyle bişey var mı lan?

böyle haberleri sunduktan sonra kameraya gülerek bi bakış atıyo ya, allahım sana geliyorum koru beni..
konsantrasyon eksikliği çekiyorum sözlük; lisede iken 3-4 gün evde tek başıma kalacaktım. neyse gelelim konuya 2. günü sen git tuvalette sıçarken 3 uyuya kal. o gün bu gündür yalnızken tuvalete gitmeden önce çay içerim.
bazen kendi hareketlerime kahkahalarla gülüyorum.
lügatı ok, tm(tamam bile değil amk) ve by dan oluşan bir kız ile konuşuyorum.**
az önce iki kişiden birisinin kafasının testereyle diğerininde bıçakla kesildiğini gördüm. azıma sıçılmış gibi hissediyorum sözlük. kusucam galiba amk. abi naptın ya por.o izle daha iyi. bu neydi şimdi ya :/
istemediğim bir şehir de yıllarca atanmayacağımı bile bile coğrafya okuyorum sonra az buçuk bir maaşla en ücra bir köyde öğretmenlik yapacağım daha sonra belki mantık adına biriyle evlenip sık sık doğum iznine ayrılırım sonra yaşlanırım ölürüm bunu istemiyorum ama neyi istediğimi bile bilmiyorum sözlük hayallerim de bile mantıklı olmaktan sıkıldım .
'film, dizi ve kitap' başlıklarına spoiler giren ama spoiler uyarısı vermeyenler var ya...
arkadaşım, tamam okumuşsun, sevmiş yahut sevmemişsindir. tamam.
fikir beyan ediyorsun. buna da tamam.
amma yaradan aşkına, kitap aşkına söyle bana.
kitabın sonunu spoiler vermeden yazma amacın nedir ?

şey itiraf...
ben onlara sövüyorum.
öyle böyle değil ama.
hakikatli sövüyorum.
bence hakediyorlar.
etrafımdaki insanları dikkatlice gözlemliyorum insanlar cidden hayatını yaşıyor ama mutlular seviyorlar,seviliyorlar ve yalnız değiller evet benim hayatını yaşamakdan anladığım şey insanın bir sevdiğinin olması bu yeterli peki tüm herkes bunları yaparken ben napıyorum sadece izliyorum,gözlemliyorum,imreniyorum biraz kıskanmıyorda değilim hani ama bu böyle değilmidir hep insan sahip olamadığı şeylere başkasının sahip olduğunu görünce kıskanır özellikle bu sahip olunamayan şey aşk ve sevgi ise ayrıca ben çok şey istemedim hayattan sadece birini sevmek birininde beni sevmesini istedim öyle çok sevmesine gerek de yok az sevsede olur beni ama sevsin hem o beni az sevsede ben çok severim onu insanların sevgilileri varmış çok seviyorlarmış birbirlerini aşk işlerini geçip ilişkiye bile giriyorlarmış ben bunuda istemiyorum böyle gezeceğim, dolaşabileceğim, birlikte sohbet edip vakit geçireceğim, sinemaya gideceğim biri olsun sadece hayatımda çok mu şey istiyorum hayattan beni bundan mahrum bırakıyor bu hayat anlamadım.
charles baudelaire adlı şairin soyadını baldır diye okuyorum ve bu hiç hoş değil.
öksürürken bir yandan osurdum.