bugün

bugün son paramla süt, balık ve penguen aldım.para üstünü de yolda karşılaştığım amcaya verdim.finallere çalışmak şöyle dursun 2. bir kitap daha aldım.sabah dersi kırdım, çocuk yuvasına gittim difle (kaplumbağamın kısa adı, uzun hali diferansiyel) annesi bu hafta da gelmemiş, yine beklemiş kapının önünde.'işi çıkmıştır, hastadır belki bu hafta mutlaka gelir seni görmeye.' dediğim için konuşmadı benimle, tek yaptığı yaşlı gözlerle gözlerimin içine bakıp 'annem bu hafta da gelmedi.' demek oldu.yutkunamadım sözlük, ona yalan söylediğimi düşünüyor.ayıp lan 5 yaşında o çocuk!hayvan hayvanken bırakıp gitmez yavrusunu, nasıl annesin sen!evlenmişsin bir de e ben el kadar çocuğa nasıl derim bunu ha!araba kullanabilmek için bile bir sürü sınavı, belgesi var.ana baba olmak için de yapılsın mülakat falan.her üreyebilen insan ana-baba olmamalı ki nitekim olamıyorlar da zaten.kimse bana geçim sıkıntısı falan demesin, bakamayacağın çocuğu doğurma!bir çocuğu haftalardır gözü yaşlı o soğukta bekletmenin hiç bir açıklaması olamaz, yok yani!sizin hatalarınızın bedelini o minicik bedene yükleyemezsiniz ana- babalar(!)
çok üzülüyorum ben sözlük lanet olsun keşke bir şey gelse elimden ama yok, gelmiyor işte off.
Yilin en uzun gecesinde full uyudum yetmedi dersi ektim bi yarim gun daha uyudum ama hala uykusuzum be. iflah olmam ben.
sarkozy karşımda olsa da okkalı bir osmanlı tokadı çaksam valla.

ona bir carla ya iki.
hayat çok acı be sözlük.
ilkokuldayken resmi çok iyi olan derya'dan resimlerimi yapması için yardım isterdim.
o, resim kağıdına eğildiğinde ben de saçlarını koklardım.

ilk aşk işte unutulmuyor, kokusu hala burnumda.
aşık oldum sözlük. yani yeni katilimi buldum. bunu kutlamalıyız.
kendimi görmeyeli çok ruhsuzla$mı$ım.
aşk derlerdi, hayatın anlamıymış. inanmazdım. hala da inanmıyorum. ama hayatımda ilk defa zeki ve adam gibi bir kız buldum.
bilime ilgi duyuyor. tarih okuyor. diceksin gözlük de takıyor? takıyor ama sandığın gibi sakalı falan yok. mitolojiden fırlamış gibi bir yüzü ve cennetteki yasak meyve neşesinde bir ruhu var.

sorun mu ne?

sevgilisi var...

geçen gece rüyama girdi. çok ilginçti sözlük. sevgilisi bir ejderhaydı. peşimden geliyordu. bense kaçıyordum. ama sonra!

Sena(kızın adı) onu kendime aşık ediyordum. ve ejderhadan kaçmaya çalışırken birbirimizi kaybediyorduk karanlık sisli bir ormanda...

ne yapmalıyım ? onun mutluluğunu bozamam. çok mutlu. çocuğa da kızamıyorum tabii ki bu oyunda gereksiz olan benim.

ve her zaman ki gibi

yalnız olan da benim...
bu gece intihar edebilirim.
yılbaşını yalnız geçirebilirim.
fuck!
dersimin saatinin çıkmasına bir saat kaldı ben hala sözlükteyim. of ya.
başka hiç bir zaman değil, sadece öfkelendiğimde ağlıyorum. Küçük düşürücü bi eğilim...
itiraf ediyorum.
ofsayt kavramını bilen bir kızla tanışırsan direkt evlenme teklif etmeyi düşünüyorum.
kafam karışık sözlük, mutluyum ama arabesk dinleyesim var.
sevgili anne, sana sigarayı bıraktığımı söylüyorum lakin sen uyuduktan sonra gizlice balkonda sigara içiyorum. evet.
sozluk.orgu buradan daha çok seviyorum.

şirin bir yer be arkadaş.

öyle tek gözlü yaratıklar varya hani, neydi adı?
şey, troll, onlardan yok işte.
Sevmediğin insanlara borç ver. Ömür boyu yüzlerini göremezsin..
Soykırım yoktur. Avea reklamında denilen gibi Bilinçlenelim!
odamın sessizliğini dinleyerek koltuğumda uzanıyorum sözlük ,
bugün ilk defa ağzımdan ona karşı bir kelime çıktı;
'o senin karın değildi' dedim.
tabi diyene kadar ,neler çektim,
kafamda demek istediğim çok şey vardı.
tam demek için ağzımı açtım ki
boğazım düğümlendi
konuşamadım
odamda biraz rahatlayıp
titrek sesimle dedim.
şimdi kendi yalnızlığımda oturup düşünüyorum..
neden ailelerimizi biz seçemiyoruz.
tam anlamıyla sçtım, bu sefer tam oldu yani, hiç bana uymayan şeyler yapıyorum ne zamandır, hep o eski sevgilim yüzünden, adamla ayrılalı bir sene oldu, hala denge oturtmaya çalışıyorum, netten bulduğum adamlara aşık oluyorum bu yavşak yüzünden, arkadaşlarımla çıkıyorum, kendime yabancılaştırdı lan beni, hiç yapmam dediğim her şeyi yaptım, büyük sözüme tövbe bi daha, aman, amann. bu akşam da ne mi yaptım, gerçekten acıma hissiyle karışık bir sevgi vee yakınlık duyduğum sinsi, pislik yavşağa, seni seviyorum dedim tekrar, ne yaptı, tabi egosunu besleyip gitti, beni tanıyor mu, hayır, gördü mü, hayır, ama olsun biri, herhangi biri ona meftunsa olay bitmiştir, en kötüsü de ne olduğunun asla farkına varamıyacak, korktu muhtemelen bir de,* lan ne ayak bu kız bir yerde bir gökte, aman tetikte olıyım diye, ya ben nasıl bir yaratığım, nerde evrim geçirmemiş insan var gidip onu sevgiye boğuyorum, allah tarafından onları da bir seven olsun da intihar etmesinler diye verilmiş bir misyondur belki de! ciddi şüphelerim var buna dair, hastane stajı yerlerde sürünüyor, ödevler yetişmemiş, ezber yığınla, arkadaşlarımı ihmal etmişim, önemli mi hayır, savrulmuş gidiyorum, neymiş acı çeken biriymiş, lan bi git, kayadaki yosun bile daha duyarlı lan, of canım of, neyi kanıtlamaya çalışıyorsun kendine, herkesin elbet bir noktadan sonra iyi olabileceğini mi, hala bitmedi mi bu salak hezeyan, bir de ne yaptım, gittim adama sözlük nickimi verdim, git oku, bak seni ne kaa seviyorum diye, son yazdıklarıma baktım, ahuhaa adamın seveceği varsa da kaçar lan neyse, burayı okuyacak mı bilinmez, sözlüğe girip bulacakta, onun için zor, hem uğraşmaz, neyse sözlük, hep o ibne eski sevgilim yüzünden başıma açtığı işler yetmezmiş gibi, bir de her gün yolda karşılaşıyoruz, ulan okula giden başka yol niye yok ya!! neyse, sonuç itibariyle, bu akşam tüy diktim, olsun ya olsun, olsunn, belki sevinmiştir, belki, belki mutlu ve egosu tatmin kendinden emin biri olur bundan sonra benim sayemde, dolaylı olarak tedavi, sevap belki.. acı; acı çekiyorum evet, bunları yaşattığım için kendime çok derin bir ızdırabım var, allahım, rabbim, aklı yetmeyen şu kuluna bela gönderme, görüyorsun halini, iş mi senin yaptığın ben akıl sahipleriyle denk miyim! ölünce eşek cennetine gidicem bence, eşek cehennemi de yok bildiğim.
on yılda bir evde çiğ köfte yapayım vakit geçer dedim. sonra çiğ köfteyi yoğurmaya üşendim gittim miksere attım. mikserin motoru yandı anasını satıyım ya.
içimde barcelona dan 9 tane gol yemişçesine bir sıkıntı var.
az önce makineyle yanlışlıkla sol favorimi kestim. sol favori yok lan. ferhunde hanımlardaki oğlan vardı ya , ona benzedim amk napcam lan ben. kaç güne çıkar lan bu. hay amınakoyum ya.. sol favori yok !

edit : favori dediğimiz yedişerden karşılıklı çift kale maç yapıyormuş görüntüsü veren kıl kümesi ; tipimde manyak söz sahibiymiş. bunu farkettim. mesela aniden kulağımın biri kaybolsa bu kadar farkedilmezdi gibi. evet..

edit 2 : bugün jandarma karakolunun önünden geçiyordum nöbetçi güldü , tipsizlikten on yıl yersin diye de espri yaptı. inci sözlük mü okuyo anlamadım ama ordayken nöbetteyken konuşması yasaktı bence.
onun başının belası olurdum ama muhattap olmak istemedim. neden istemedim sizce. çünkü sol favorim yok amk.
edit 3 : filizleniyor beylerr ehehe.
ayrıntılarla karşınızda olacam inş. tekrardan..
bugün hiç alakasız bir anda, sınıf arkadaşlarımdan biri beni sözlükte bulduğunu, okuduğunu, nickaltımda yazanları ve entrylerimi beğendiğini söyledi sözlük!
aşırı bi mutlu oldum, niyeyse. sanki toy yazarım. hey allam.

ama olsun, mutluyum!
sol çerçevede "dönmeyecek sevgiliyi beklemek"tir, "yalnızlık"tır, itiraftır falan böyle başlıklar görünce sinirlerim bozuluyor sözlük.

gözüme görünecek var. ölüyorum ulan.