bugün

yalnızlığın çaresi.*
Supermarkette alisveris yaparken beyaz atli prensimin aniden karsima cikmasi.
metalik gri bmw 116i istiyorum sözlük.
not: tabiki oyuncak.*
yarınki yds'den 50 ya da üzeri bir not almak.
Onun sevgilinden ayrılmış olduğunu öğrenmek istiyorum. Beni unutmak için sevdiğini duymak istiyorum. Onun gerçekte böyle biri olmadığını görmek istiyorum.
sadece 3 renk istiyorum.

önce yeşil.
yemyeşil bir düzlük. sadece ufak bir tümsek var o kadar...ama yemyeşil. uçsuz bucaksız.

sonra beyaz.
o yemyeşil tümseğin üzerinde bembeyaz bir yel değirmeni. ama bembeyaz. tertemiz.

sonra mavi.
o yeşil düzlük ve bembeyaz evin üstünde. gök mavisi. ama insana umut veren mavi.

güneş sarısı olmayacak, gözleri kamaştırıyor. göremiyorsun hiç bir yeri. kırmızı da olmayacak çok sıkıcı, hırsın rengi. siyah hiç olmayacak, o hep kötü.
hiç ama hiç büyük insanlar da olmamalı, onlar hemen mızıkçılık yapıyorlar. yakıyorlar ,yıkıyorlar ortalığı.. hiç düşünmüyorlar bu üç renk giderse yaşam da biter diye. o yüzden bir tek o çimenlere uzanmış bir çocuk ve onun gökyüzündeki bulutları olacak.istediği zaman istediği şekle koyabileceği , bazen sevimli bir köpekken bazen bir canavara dönüşen ama canavara dönüşünce de hiç korkutmayan sevecen bulutları... he hiç akşam da olmayacak. eğer akşam olursa tek kalacak. tek kalmak çok kötü, tıpkı siyah gibi. ama zaten neden akşam olsun ki bu benim tuvalim. istediğimi yaparım. evet hiç akşam olmayacak. hiç siyah olmayacak. hayat hep yeşil , beyaz ve mavi kalacak.
zengin olup şu alemi gezmek.
açlıktan yastığı yorganı kemırıyorum su an..
kahvaltı hazırlamaya nası üşeniyorum anlatamam..
yok mu bi kardeşim kahvaltıya gel la dese.
sıradaki kitabı okumaya başlamak.
eğer bir gün zengin olursam saçlarımı taratmak için adam tutucam. edit: keskin gözleri için not an ordinary nerd e teşekkürler.
Çırılçıplak duygular.
bir iyi geceler dileği.
bi baksanıza bişey dicem.
bir kadın istiyorum..Gülünce gülecek, Ölünce ölecek, Ruhumu delecek..

bana gelirsek eğer;

-dişlerim kendime ait. takma değildir.
-emekli maaşım vardır.
-3 oğlum var, 1 ini reddettim diğer 2 si hayırlı. torun yok, "ötmüyor baba" dediler.
-saçlarım hala var çok şükür.
-2 adet kefen parası hazırda.
-her gün düzenli olarak emekli albayın niye oraya park ettiğini düşünürüm.

hazırlattağım 2 kişilik özel yapım mezara benimle birlikte girebilecek hayat arkadaşı istiyorum.
katil olma yetisi.
Ihlamur. Gripin. Ve her türlü c vitamini.
allahını seven üstüme sağlık atsın yea. 2 gündür kıvranıyorum boğaz ağrımdan.
Yemek. Acıktım amk.
mutlu ve huzurlu olmak, anlaşılmayı da unutmam lazım.
Bir cift doc martens edinmek, artik vaktim geldi de geciyor. Punk olmak icin henuz cok yaslanmadan almali.
şu troller bi temizlensin başka bir isteğim yok sözlük adına. saçma sapan başlıklar saçma sapan entryler. hayır ne zevk alıyorsunuz bundan?
göz açıp kapayıncaya kadar bayramın bitmesini beklemek.
beni anlamanızı istiyorum.
güzel bir iş güzel bir eş bide çocuğum olsun. sağlıklı mutlu yaşayalım.
Cikolatali kek bide yaninda bir bardak süt mmm, ne iyi olurdu şu an. Her istediğimiz bazen iyiki olmuyo.