bugün

sözlük yazarlarının hayallerini süsleyen, sokakta ve ya caddede gördüğü zaman tökezlediği, dönüp baktığı, gece uyurken o kız üzerinde hayaller kurduğu kız tiplemesidir. kızıl saç, beyaz ten, iyi vücut, küfür etmeyen, sigara içen, alkol alan.
Sarı saçlı, beyaz tenli, iyi vücutlu bayanlardır.
kızılla yakın bir saç (bkz: kahverengi), berrak bir göz ve sevimli bir gülüş. Bu özellikleri taşıyan kızın nefes almasına bile gerek yoktur. Zira bütün gecem; odanın tavanına bakarak, bir kaç dal sigara ile sabahlama sebep olabilir..
sandalyeye oturunca ayağı yere değen kız tipi.
- siyah saçlı
- göz rengi farketmez
- ortalama boy 1.65 veya 1.70
- beyaz ten rengi.
- kot pantolonlu
- beyaz bluzlu

sanırım böyle bir şey işte.
çemkirmeyen kız.
170 boy ve üzeri beyaz tenli, naif, güler yüzlü, pamuk elli, ruhu kirlenmemiş,, argodan yoksun cümlelere sahip bir melekdir.

biliyorum hiç olmayacaksın!
samimi tiplerden
not: havalı tiplerden de nefret ederim.
siyah saç beyaz ten.

gözlük, kitap okumayı seven, benim gibi hayvansever. doğa dostu. bilge havası olmalı.

tanım: kız tipleridir. çeşit çeşit olur.
yeşil göz kızıl saç uzun boy, kim istemezki bu özelliklerde bi kızı.
benden uzun olmayan,kara kaşlı kara gözlü tüm kızlardır.
zeki güzel güleryüzlü mümkünse bmw enduro motoru olan, olan biteni pek sallamayan, kırmızı deri ceket giyen kız.
Esmer , yeşil gözlü , ipek saçlı , renkli gözlü her ortamda sohpet etmiyecek çekingen biri , ona sevdiğimi söylediğim yanakları kızaran biri , boyu 1.75 ten fazla olan biri. varmı öyle biri hemen evlenme dairesine gidelim .
ayakları yere değsin,
götü tavana değmesin..
memeleri kafam kadar olsun,
kafamı ütülemesin..
götü elma gibi olsun,
aman portakala benzemesin..
Benim yanımda azgın tay,
dışarda süt dökmüş kedi olsun..
at olsun, avrat olsun, silah olsun.. at gibi avrat olsun.. silah gibi güven versin..
sütün pişmişini emmiş olacak.
sarışın renkligözlü ikisinden biri olsada olur yanıma yakışan ve mümkünse az trip atan olsun.
(bkz: anan XD)
saygılı, baskı kurmaya çalışmayan, mantıklı konuşan, yardımsever ve hoşgörülü olan, cıvık davranışlarda bulunmayan oturaklı, girişken, çalışkan, dinlemeyi bilen, kendini geliştirmiş, akıl fikir alışverişi yapabilen, esprili, ciddi, yerine göre davranan, düşüncelerini açıkça dile getirebilen, stratejilerle planlarla uğraşmayan, ne istediğini bilen.

kısaca;

(bkz: imkansız)
(bkz: istek parça)
(bkz: kelly brook)
(bkz: kate upton)
(bkz: miranda kerr)

örneklerdir.
Trip atan, çok konuşan, sadakatli olan. Ciddiyim bak, şaka falan değil. Zira az konuşup, trip atmayan kız, kız değildir. Evet.
Bu sözlükteki bazı tiplerin karı olsa yeter yazması lazım.

adamların mantalite bu, karı. bak kadın değil karı.

hasta lan bunlar.
1.65-70 boylarında, normal kiloda, beyaz tenli, siyah düz saçları olan, kırmızı rujun çok yakıştığı, benim gibi biraz asosyal biraz sosyal olan, sadakatli hatun.

(bkz: yalarun)

(bkz: seni yieerim)
yüzüne badana yapılmamış kadınlar. ayrıca insanı aşağılar gibi bakmayanlar.
sadece yazarları ilgilendiren kadın tipidir. bana onu anlattırmayın bende kalsın. sizde bok yiyin.