bugün

"hayallerde yaşıyor bazı ibneler." diye yankılaya yankılaya etrafa bağırmak. *. * *
her isteğim olsun istiyorum.
küçük bir tekne alıp hayalimdeki ve hayatımdaki kızla birlikte mavi dünyaya yelken açmak. kızda mal gibi bekliyordu benim onu tekneye bindirip mavi tura çıkarmamı zaten. her neyse efendim mazot alacak param bile yokken başkaları için bu kadar ucuz ve basit bir hayal benim için içinden çıkılamaz kabuslarıma giren bir fobi olma yolunda ilerliyor.
Evli- mutlu-çocuklu olmak. ilk ikisi tamamdır ama sonuncusunu iki yıldır bekliyorum.
haftanın her günü başka bir kadınla sevişmek. şu an dörtde olduğu için biraz daha gayret göstermeliyim.
bir de aynı güne regl olma durumları olmasa.
türkiyede sayılı az okulda bulunan, o çok istediğim bölümün sınavını kazanmak. şuan için hayal evet ama seneye umarım değil.
latin amerika, ispanya, çin, arjantin, guetamala, nicaragua, isveç ve kanada ya gezmek ve seneyeki stajımda eski aşkımla uzunca vakit geçirebilmek istiyorum.
sırf poposu diğerlerinden daha güzel diye karnı daha çok doyan insanları sisteminde barındırmayan bir dünya.
okulu bitirebilmek.
tus sonrası da anı üniversiteye yerleşmek.
ve son olarak öğrenci evlerince sıcak yemek yapan bedava çalışan robot anneler.
para diye bir şey olmasa mesela insanlar esiri olunacak başka şeyler bulurlar ama başka rekabet araçları insanlar melek olsun istiyorum kimse kötü olmasın, rekabet, hırs, kin, kıskançlık kimsenin içini doldurmasın.
2005 model kawasaki zx6r.
büyük ve küçük olarak ayrılması gereken hayallerdir.

küçük hayaller:
tatlı,kırmızı bir vosvos. ama hurda olacak, hurda arabalar çok çekici...
beni seven bir eş.
bir kaplumbağa.(eskiden en büyük hayalimdi, herkes köpek isterdi ben kaplumbağa. ama annem almamıştı tabikide.*)
sınıflandırma çabalarından kurtulmak.
evimde en az 1 tane pringles bulunması, yeşilinden.*
büyük hayaller:
dünyanın herhangi tıp eğitimi görülen bir yerinde ismim söylendiğinde insanların beni bilmesi ve bana saygı duyması.
telepatiyle anlaşabilmek.
beyin cerrahi'sinde dünyadaki sayılı kişilerden olmak.
yerli halktanmış gibi gırtlaktan boğuk sesleri de çıkarabilerek fransızca konuşmak.*
anne olmak. daha doğrusu hem anne hem doktor olmak.
aşık olduğum kişiyle evlenebilmek.
çocuklarıma küçükken yaşayamadığım rahatlığı ve huzuru yaşatmak. onların ihtiyaçlarını ve çocukluk isteklerini yerine getirebilecek kadar param olması, hayallerini gerçekleştirmek.
ve en önemlisi, mutlu olmak, mutlu edebilmek...
borçsuz bir hayat, severek çalışılan bir iş , insan gibi yaşam.
bir kitap çıkarmayı başarmak , sadece bu hayalim gerçekleşsin başka bir şey lazım değil.
(bkz: camdan ev)
her istediğim kız ile beraber olmak.

tamam lan şaka zaten oluyorum. hayal falan değil, gerçek bunlar.
hayalini kuracağım herşeye sahip olup hayal kuracağım hiçbirşeyin kalmaması hayalini kurmak.
kariyermiş,evlilikmiş.paraymış ammmaaann! dedirten hayallerdir efenim.

not:tam ekran izleyiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=NhPqn7MuDy0
gitmek.
yeniden başlamak hayata.
hayatın pili bittiğinde değiştirmeyi istemek.
yaşamım şu şarkının hafifliğinde geçsin istiyorum.

http://www.dailymotion.co...ir-sana-bir-de-bana_music

başka da hayalim yok, hem daha ne olsun ki...
thom yorke,eddie vedder ve axl&slash ikilisi görüp geçirmiş olmak şu aralar en çok istediğim.bi de,müzisyen olmak isterdim de resim çiziyorum ben,çok cool değil ama...
yalnizca huzur..
sırt çantamı alıp tüm dünyayı dolaşmak.