bugün

Döner ayran yer iken ilk önce döneri bitiriyor, en son ayranı içiyorum.

Niye böyle oluyor bilmiyorum.
Evde yalnız olduğumu bildiğim halde tek tek odaları dolaşıp tanıdık birisi var mı yok mu diye kontrol etmek. Sahiden, bir gün gerçekten tanımadığım birisi ile karşılaşırsam ne olacak hiç bilmiyorum.
Yabancı bir kelime görünce dayanamıyorum Türkçesini öğrenmeden bulamazsamda mal gibi içimde kalıyor aklımdan gitmiyor.
Huy denemez buna ama uykum çok fazla gelir de uyumazsam bayağı sarhoş oluyorum ben. Bu halde bazen mesaj filan atıyorum, çok tehlikeli. Gerçi hiç içki filan içmedim, "sarhoş" olmadım hiç ama sarhoş olanlar gibi hallere giriyorum aynı. Yakın arkadaşlarım bu halime "ekmek olmak" diyor. Hikayesi de şöyle:

Lisede sınıftan bir kız bizi 10 kişi filan "ben bilmem eşim bilir" adlı cringe yarışmaya seyirci olarak götürmeyi teklif etti, abisi seyirci bulma işlerine bakıyormuş, liseliyiz ya "eğleniriz lan değişiklik olur hehe" diye hep beraber bindik gittik. Gittiğimizde 100. Bölümün çekimi vardı, ev filan veriyorlardı birinciye. bize dediler ki "çekim gece 12 sonrasına sarkabilir, öyle olursa sizi servisle kapınıza kadar burakıcaz", eh gelmişiz artık, tamam.

Sabah 4'e doğru son oyun çekilirken arkadaşlarla birbirimizi tokatlayarak uyanık kalmaya çalışıyorduk. Ebesinin nikahında bir yerde bu kanal d stüdyoları da, "eeh s*kerler be" diye çıkıp gidemedik. Çekimler bitti servislere bindik, uykudan bayılacak haldeyim başımı havada tutamıyorum, her yerde halüsinasyonlar görüyordum. serviste uyuklarken başımı bir kaldırdım kafasında kapüşon olan arkadaşımın kafasının yerinde kocaman yuvarlak bir kepek ekmeği var, bunu görünce çok fena tırsıp yerimden zıpladım, arkadaşım uyandı ne oldu diyor, kafanı ekmek gördüm bi an dedim, bu da gülme krizine girdi. Sonra o uykulu hallerim aramızda "ekmek olmak" diye kaldı.

Bu arada sabah Saat 5 buçukta bu o***pu çocukları bizi boğaziçi köprüsü durağında bıraktılar, oradan o halde evlerimize yürüdük.
Kardeşimle kapıştığımızda eğer sol koluma vuruyorsa sağ koluma da vurmasını söylerim yoksa sol kolda ağırlık kalıyor ama iki tarafa da vurunca eşitleniyor oh.
Kedilerle konuşmak. Bunları Severken Bayağı insanla konuşur gibi konuşuyorum.
insanlara güvenmek gibi garip bir huyum var.
Aile içinde Instagram'da açtığım videodan yanlış anlaşılmaya müsait bir ses çıktığında videonun sesini açıp devam ettirerek normal bir video olduğunu kanıtlamaya çalışmak.
metroda trende her zaman en öndeki vagonun, en ödenki kapısından biner inerim. böylelikle gideceğimiz yere ilk ben varmış olurum.
Hapşırırken ağZını kapatmayan aşağıya doğru hapşırdığını mikrobun dağılmayacağını söyleyen coworkerına çemkirmek.
Bir yere yetişeceksem iş saati randevu saati yaklaşırken acaip panik atak başlıyor okula giderken de bu böyle idi.
Haram ediyorum aradaki zamanı kendime.
Çocuklar da bir o kadar gamsız hiç çekmemişler bana okula gidecekler hatta geç kalmışlar bilgisayar başından kahvaltı başından kalkmazlar.
kendimde yok ama bir arkadaşım sürekli aktardan taş alıp taş yiyor.
Elimi yıkadıktan sonra musluğun üstünü yıkamak.
Saçımı taramadan uyuyamamak.
seks sırasında partnerimin suratına işerim. o da çok mutlu olur.
hala 3181'e bayhan yazıp gönderiyorum amk.
Yolda küçük taş görünce tekme atıyorum.
Yarınki iki finale rağmen ders çalışmak yerine sözlüklerde geziyorum.
yine sikko bir huyumu yazayım da rahatlayayım.

televizyonda tesadüfen ilk bölümüne denk geldiğim tüm dizileri takip ederim. her ne kadar sikko olsalar da aramda bir duygusal bağ oluşuyor, sanki bensiz yapamayacakmış gibi falan amk.

yakşamlar.

edit: olm neyini beğenmediniz lan? he türk dizisi izlemiyoruz tamam tamam amk.
Sabahları arabamı çalıştırmadan önce "acaba biri geceden bomba düzeneği kurdu mu" diye aklımdan geçirir ve ürperirim.
yanımda birisi varken resim çizemem .
Uyanır uyanmaz ayna karşısında fortnite dansı yapıyorum daha garibi olduğunu sanmıyorum.
Garip midir bilmem ama biri beni açık oyladığı zaman onun entrilerini sıkıldığım yere kadar okur ve beğendiklerimi açık oylarım.
yalnızken bazı filmlerin repliklerini canlandırıyorum.
misal;

+senin yüzüne noldu ya?
-nolmuş?
+ha işte onu diyorum noldu? böylee töve est. bişey olmuş. neyse hadi kal sağlıcakla.
Sürekli tekrar eden ritmik şeyler sinirlerimi bozuyor, parçalamak istiyorum. Hani şu eski saatler vardı ya içindeki tavuğun kafası sallanırdı filan. Ha işte onun gibi aynı ritmikliğe sahip bir şey varsa çıkmasın karşıma.
güncel Önemli Başlıklar