bugün

sözlük yazarlarının kullanmış oldukları telefonlardır efendim...

ben bu zımpırtıyı kullanıyorum...
alo diyorum. mesaj atabiliyorum.
whatsapp ı var. youtube filan...

akıllı telefonlar çok ağır ve çok büyük geliyor bana. cebimde taşıyamıyorum.. sıkıntılı bir insanım.

facebook twitter konusunda pek kullanışlı olduğunu söyleyemem.
isteyince sözlüğe bile girebiliyorum..

ama ben o tip özelliklerini pek kullanmıyorum. akıllı telefon konforu sunmuyor zira...

görsel

edit: fakir değilim. keyfim böyle istiyor...
instagramcı tayfa beni anlayamaz.
samsung galaxy J7 prime.

3 senedir kullanıyorum 6500 tl maaşımla iphone12 alacak kadar salak değilim.
htc one,
Kuruş para vermedim.
Teyzemin eski telefonu, ekranda beyaz lekeler var, batarya hızlı bitiyor ama olsun işimi görüyor.
Huawei mate 20 lite. 2 senedir kullanıyorum. 20 bin küsür fotoğraf ve video var telefonda gram kasma donma yok. Memnunum.
huawe-i met your mother.
şu ana kadar iki telefonum oldu. birisi s3 miniydi, 6 sene kullandım. telefon ölünce mecburen değiştirdim iphone 7 aldım, o zaman indirim taksit falan derken ucuza gelmişti. 2018 aralıktan beri kullanıyorum fena değil, sadece pili eskisi kadar gitmiyor ve hoparlörlerinden birisi patladı. 4 5 kağıt olsa halledilecek işler ama yok şuan idare edeceğim.
xiaomi mi 6. 4 senedir kullanıyorum. ondan önce de 3 sene galaxy s3 kullandım.
Samsung Galaxy j7 prime.

Bozulmuyor amk. Bozulsa başka bir şey alacağım ama bozulmuyor. Vodafone'a gidip "gardaş bana fiyatı en çok düşen ne varsa ondan 2 tane sar" dedim. Bunu verdi. Karı-koca takım yaptık. Hanımın telefonu, küçük terminatörün gazabına uğruyor akşama kadar. Ben dükkanda zırt pırt düşürüyorum ama bana mısın demiyor.

Samsung'a dandik diyeni bana yollayın.
Samsung j7, Sanırım 5 yaşından büyük. Bu aralar kontrol tamamen onda.Müdahale gerekmeksizin kendi kendine açılıyor, arama yapıyor, sosyal medyaya giriyor v.s. Kısacası kullandıkça daha bi akıllandı meret telefon. Ama aramızdaki bu bağ tamamen duygusal.
Xiaomi 9 a 1150 TL ye aldım kaçak. Gayet işimi görüyor ama beş para etmez bir telefon. Sadece banka manka paribu cart curt işte.
Samsung a30s. Bundan önce 6 sene samsung s4 mini kullandım. Samsung sağlam telefondur.
A72. Kiyak cihaz.
Huawei p smart.

2 hafta önce kaçak telefon olduğundan kullanıma kapandı.
arama yapılabiliyor ve sms atılabiliyor. internete girmiyor.

telefoncu imei attırmaya 250 lira istedi.
parasızlıktan yaptıramadım aq.

internete WiFi ile bağlanıyorum.
iphone 7 kullanıyorum şuan. Bundan sonraki telimde iphone 12 mini olacak büyük ihtimal.
casper via a3.

yerli kullanırım. yüzde yüz yerli değil ama paranın bir kısmı ülkede kalsın zaten ekonomi çökmüş.
Poco X3 Pro.
Bende xr var tam fiyat performans vallahi öyle çok işim yok kaliteli bir şey alam senelerce kullanam diyenler bütçeyi dogrultabiliyorsa alsınlar bi de naçizane fikrim iPhone farklı bir klasmanda artık çok dışına çıkmamak lazım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar