bugün

darwin in maymununa benziyorum kanimca.
ünlülerin benzediği sözlük yazarlarının aksi başlık. Hee öyle olsa, g.clooney çıkıp ben nevizadeye benziyorum falan demezdi tabi, dese de ben kabul etmezdim ama. böyle işte...

(bkz: Yaa ne olacaağdı)
(bkz: kendi) *
ben kimseye benzemem ben benim çünkü, Hak edeNe ŞaNs Hak etMeYeNe YoL VeRiRiM.
kız arkadaşlarımın beni çok benzettiği kişi Selena'nın hades'i .. Türk Malı'nın Yarcan'ı..

(bkz: sinan çalışkanoğlu)
(bkz: hülya avşar)ortaokula kadar
(bkz: sibel can) ortaokul sıralarında
(bkz: sanem çelik)lise ve üniversite yıllarında
(bkz: nurgül yeşilçay)22 yaşından sonra

şimdi ise hepsinin havası varmış, nasıl bir yüze sahibim ben anlayamadım. iyi mi kötü mü yıllarca çözemedim.

kimseye benzetmeyin beni,kendime benziyorum ulan ben!
angelina jolie'ye benzetirler beni, erkek olduğum halde niye öyle bir şey söylüyorlar ben de anlamadım. benim bilmediğim bir şey mi var lan yoksa?
bülent ersoy, kuşum aydın, fatih ürek vs. ünlülere benzetilmediğimiz sürece çok büyük bir problem yok sanırım. zaten bu durumda kesinlikle estetikle yüz nakli önerirdim.*
uçan adam sabri'ye benzetiyorlar.
ama ben uçamıyorum.
(bkz: amaury nolasco) tamam kaslarım onunki kadar belli olmuyor olabilir. ayrıca tamamende kılsız diğilim. onun dışında benziyorum evet bende şaşırdım evet.
(bkz: tobey maguire)
(bkz: winona ryder)
şu harry potter'ı oynayan çocuk vardı ya hani, neydi ya adı.. heh,işte o.
(bkz: forum chat tarzı entry)
(bkz: arkadaşlar george clooney i bana benzetirler)
yağmur atacan.
(bkz: gülşen)
bir arkadaşın gözü ile...
(bkz: engin nurşani)
(bkz: adam ikiz beyler)
(bkz: sabri sarıoğlu)

http://galeri.uludagsozlu...-%c3%bcnl%c3%bcler-54653/

NOT:kendim değilde şutlarım benziyormuş
yabancılar rob kardasian' a benzetirler. yerlilerde... neyse ya gene ayar oldum aklıma gelince.
bana hep yarak kafa der arkadaşlarım.
e bu durumda en ünlüye benzeyen benim.
10 bayandan 7 si toprak sergene benzetiyor beni. gülüşümü cemal hünala, sesimi ise feridun düzağaça benzetirler. bildiğin toplama kasa gibiyim amk. anlamadım ama hoşuma gidiyo yani.
(bkz: lionel messi)
cidden lan. caps isteyen var mı?
(bkz: Angelina Jolie)
dudaklara silikon taktırsam, 4-5 kilo zayıflasam, 3 çocuk hazır 3 te evlat edinsem, boyuda plates falan 5 santim uzatsam * aynıyız.
(bkz: fazlam var eksiğim yok)*
(bkz: japon)
(bkz: çekik gözlü olmak)
(bkz: hepsi aynı lan bu japonların)
(bkz: long dong silver) *