bugün

daha edilememiş itiraftır, zamana bırakılmasında fayda var diye düşünüyorum zaten daha bir aşk olduğuna da zannetmiyorum.
aşıkımmmmm..

onun hakkında gerçekten hir bir şey bilmiyorum belki de adı bile gerçek degil ama ben bildigin aşıgım.
hayatımda bir kez gerçekten aşık oldum o da ergenkendi.ilk fark ettiğimde çocuğun uzaktan gömleğinin kollarını sıyırmasını izlemek dünyada o an olup biten en güzel ve önemli şey gibi gelmişti.kafamı sıraya koymuştum ve öylece onu izliyordum.o kadar sıradan ama o kadar inanılmaz bir hali vardı ki hala bu kadar net hatırlayabiliyorum her şeyini ve üzerimde bıraktığı etkiyi,aradan 5 sene geçmesine rağmen hem de.ilk kez ona aşık oldum ve sonrasında da hep bir özelliğiyle onu anımsatan erkeklerden hoşlandım sanırım.ama gerçekten aşık olmadım sonrasında hiç.
Şimdiye kadar hiç aşık olmadım, olmak da istemiyorum. Sadece bir kişiyi çok sevdim ama aşk değildi o, aşk öyle olmamalı.
Sanırım kimseyi sevemeden göçüp giderim dünyadan.
bir varmış bir yokmuş, ama en çok ta yokmuş.
iLK OKUL ARKADASIMIN 3 YAS UFAK KIZ KARDEŞiNE AŞIK OLUYORUM SANIRIM. DAHA 19..

ARKADASIMDA KIZ MERAKLANMAYIN.

SANIRIM O BENiM OLACAK..
(bkz: barbara herhalde barbara manken olan)
hiç muhabbetini yapmasam da zamanında ehehe ikizim gibi ya dediğim çocuğa sanırım her geçen gün asık oluyorum. ama elden gelen koca bir hic.
buralardan gitme dedi gittim.
bekle dedim. beklemedi gitti.
seviyorsa beklerdi dedim, unutmaya çalıştıysam da olmadı.
şimdi yenisiyle çevremde dolanıyor bari bunu yapmasın.
(bkz: kim ki bu) itiraf etmiycek iş bana düştü. her gün ona bakışın,sırf saçlara dokunmayı seviyo diye 1 yıldır saç yapmayıp 3 gündür saç yapan arkadaşım aşkın karşılıklı oda seni seviyor bana söyledi.
Aşık olamıyorum artık.
Çok seviyorum. Onun da başka biri ile beraber olduğunu bilmek kahrediyor. Beni bırakıp başkasına gitmesini yedirmiyorum kendime. 8 ay geçti ama ben hala onun ölü toprağını atamadım. Ama en çok onunla bir daha olamayacağım için üzülüyorum.
herkese 3 diyorum ama, acısı bana tam 5 kilo verdirdi.
3-4 kez ciddi ilişkilerim oldu, hatta evliliye kadar gelmiştim ama olmadı iyiki de olmadı. kısa süreli ilişkilerimin sayısını unuttum, bi yerden sonra takip etmek zor oluyor. bu zamana kadar hiç aşık olmadım, galiba asla da böyle bir şey olmayacak. çünki ben aşka ve birinin seni en değerlisi yapmasına inanmıyorum. hepsi hava civa, bu duygular dilde yanlız, kalpteyse kaybolup gidiyor. ne kadar hayalperest biri olsam da, yaşadıklarım sayesinde realist olmayı öğrendim.
belki bir gece aynı yıldıza bakar ağlarız, dedi, ağladık ama ayrı ağladık.
sokağa terkedilmiş it gibi özledim.

bir ara bir sor allah aşkına.

gururumu naptım bilmiyorum. ama bugün bir tuhaflık var. çok, çomçok hissediyorum seni. sanki yan odadaymışsın gibi, sanki bazı zamanlar evime giderken biri gözlüyormuş gibi. çok yakınımdasın da bakar kör olduğumdan seni görmüyorum sanki.
bir iki tane asik oldugum oldu; tesellim asik olduklarimda bana asikti ama ikisiyle de olmadi.
çok aşık olduğumu sandığım zamanlarda bile çok aşık olmadığımı fark ediyorum bir süre sonra...
seni arar durur bir körebeyim
çık ortaya nolur, yaralarım iyileşsin
çok zaman geçti, dedi, demesinden de çok zaman geçti. zaman geçirerek geçti.
neyini özlüyorsun dediklerinde her zaman sustugum şeydin.seni kimselere anlatamıyorum,bunu başaramıyorum.ama seninle yarım bırakmıcam,digerleri gibi.bunu kafama koydum.
dogru kişi olup olmaman umurumda bile değil.ben senin doğrularını da yanlışlarını da istemiyorum.
ben seni istiyorum.
thurisaz * inner voices. *
olsa da itiraf etsek sözlük. olsun ilk buraya edicem, valla bak.
Benim bu yastan sonra ne ask itirafim olcak sozluk kalabalik yapmaya geldim.
şıpsevdiyim. her çiçekten bal alırım.