bugün

tanim: sozluk yazarlarini su an mutlu eden seylerdir.

not: tanim yavsakligindan utaniyorum.

mutlu eden sey: dogru karar verdigimi anlamak. evet sadece bu. dogru karar.
evin herhangi bir yerinde bulabileceğim tek sigara.
yaz okulu kredi başı ücretini geçen seneki gibi 52 lira biliyordum.bugün öğrendimki ücretler birinci öğretim fiyatlarına (26 lira) çekilerek fikslenmiş.yaklaşık 300 lira cebimde kaldı.çok sevindim lan.
Mutlu edebilecek şeylerdir ama yoksa da eğer..
Bazen yapacak gerçekten bir şey olmaz.
biraz önce, lanet oyundan çıkıp sözlüğe girdiğim de ki o bilgisayar fan sesinin yavaşça sükunete bürünmesi.
şehirler arası yolculuk yaptığım otobüste internetin olması.
sessiz, serin, ferah şehir mansaralı teras katım. koskaca çatı katında yalnızlık süper.
karpuz. ne güzel şeysin sen.
gintama.
Hiçbir şeyi düşünmede kafaya takmadan uyuyabilmek.
(bkz: 404 not found)
(bkz: king crimson)
fettah can'ın seslendirdiği şarkıları youtube'dan dinlemek, üstüne facebook'ta paylaşmak. manyak mıyım neyim?
bahceden balkonuma dolan antalya'mı bu saatlerde daha da güzel kılan akşam sefaları..
sigara, ve bir tatlı huzur veren tüm güzel besteler.
kola ve kedi dili.
öğle arasında olup, kafayı ütüleyecek kimsenin olmaması.
düşünmek.
kitty pryde canını senin, şüphesiz juggernaut repliğine her izlediğimde aynı kahkayı basıyorum. vinnie jones arızası zaten tam rolünde olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=4w74h4VyC0E
uzun süreden sonra gece uyumak ve uykumu almış olmak. ardından annemle yaptığımız kahvaltı, mini sohbet.
finans müdürü figen hanımın mini etek giyerek işe gelmesi.

edit: meğer şirket dışında toplantısı varmış kadının. gitti amk. zate gökten am yağsa bize yarrak düşer, o da yerden sekip götümüze girer. şansa bak, kıvırta kıvırta gitti karı.
mesai başlayalı 25 dakika olmasına rağmen işlerim bitti mutluyum.
Umut edebiliyor olmak *
kulağımdaki Teoman sesi.
Havaların günün birinde soğuyacak olmasının düşüncesi bile yeterli.