bugün

Kaleminize kuvvet hanımlar böyle devam tü tü tü maşallahh.
görsel
övülecek yanlarını göstersinler o zaman. ciddiyim, sizi sinirlendirmek için yazmadım bunu.
Sizin övgünüze ihtiyacımız mı var sanki Allah’ın m*riçlerine bak.
kulvarınızın sadece yemek olduğunu biliyoruz lütfen başka şeylere de yönelin. onun dışında harika yemekler *
Esmer mesmer ama balık hâliyle neler yapmış.
Rönesans tablosu musun sen.
Ups boobs nickli yazarin fotograflarından gördügüm kadariyla, çok güzel memeleri var. Vucudu da hiç fena degil. Masallah.
(bkz: ups boobs)

Editov: kız silik yemiş yahu, hiç farkinda degilim. Artik.sözlük kızı olmadığına gore övgülerimi geçici olarak geri aldim. Tekrar gelirse yeniden overim. Ama memeler iyiydi be.
Sizin övgünüze kalacak değilim, beni kimleerr kimler övüyor bi bilseniz ;)
Evet bana böyle güzel projelerle gelin. Adam ilk mesajdan itibaren beni iğneleyerek tavlamaya çalışıyor. Ters psikoloji hesabı.
Eleştri istesem babamla konuşurum seni napıyım? Evet beyler övgüleri alalım.
Evet övün bekliyore.*
görsel
ekmeğinin peşinde olan yazar beyanatı.
harfleriniz ne kadar da güzel. oldu mu?
böyle düşmez çelme takın ya da muz kabuğu felan atın.
övmeye bile korkar insan övsen ona da bir kusur bulurlar bana laf mı attın laf mı soktun derler. sözlük kızları aşırı gergin, sinirli ve alınganlar.

birde nelerini gördükte övelim. ya öjeli tırnak , ya tayt, standart yemek görüntüleri vb. maharetlerini gösterip şaşırtsınlar o zaman bir düşünürüz.

tamam tamam elleriniz çok güzel ciddi söylüyorum, belki çirkin olanlarınız olabilir ama elleriniz güzel hak geçmesin ama ayaklar tam tersi toynaktan hallice.

birde sözlükte kız mı var bazen şüpheleniyorum geçenlerde araba ile ilgili bir konuda biri birşey yazmış sanayideki usta ile tasarlayan mühendis bilir o bilgiyi.
sweet adın gibisin xd.
ayakları güzel olanlar için anında dahil olabileceğim bir kampanya.
nerede o kadınsın karikatürü. bulan koysun şuraya *
Leoparli foto nerde. Çok alışmıştık. Onu koymadan sen sen değilsin.
basılır.

not:genel.
kampanyayı başlatan sevimli hanım yazar için de dahil olabileceğim bir kampanya. pek sevimli ve güzele benziyor kendisi.
harun abi olmam övülmem için mani değil. Nolur nolur beni de övün..
Sözlük kızlarının hepsinde 20cm den aşağı değildir.
sözlükteki bütün kızlar aşırı zeki, acayip seksi ve çıldırtıcı. offff.

oldu mu?
önce övüp sonra sexting yapalım sonra buluşalım koklaşalım.
sonra da işimiz bitince nickaltına sözlük kaşarı yazalım.
evrimsel süreci yazdım kızlar.
yine de siz bilirsiniz.
ulan bu sözlükte eskiden hiç meriç yoktu.
tanımadığım kızları övmek hiç tarzım değil fakat söylemek istediğim şu ki bu coğrafyada erkek olarak dünyaya gelmemeniz büyük bir şanssızlık açıkçası.