bugün

Sözlük kızı babandır kampanyası.
hayır efenim ne münasebet?

almıyoruz tabii ki..
Bana çikolata yollayın babylerim.
Godiva karamelli olabilir ya da toffee.
Öyle olsaydı keşke...

Aslında kadınların böyle özel günlerde,
Aaay niye zahmet ettin ki (almasaydın gözünü oyardım) düşüncelerine...

Bugün 14 Şubat değil mi (bir haftadır kesinlikle unutur bu öküz diye kendi kendimi yedim) şaşırmalarına...

Hemen bunu vazoya koyayım da solmasın (Ayşe Fatma ile iddiaya girmiştim. Unutur almaz diye) demelerine..

Neden bu kadar masraf ettin ki sağolasın (kimin çiçeği en güzel diye merak ediyorum. Kesinlikle benim çiçeğim en güzel. 3 kuruş daha fazla verip hazır vazolu seramik veya toprak kap içinde olandan alsaydın daha iyiydi ya neyse, bu da idare eder) teşekkürlerine...

Aaaay çiçek Sepetinden çikolatalı meyva sepetide mi yaptırdın?
Neee çiçek 14 Şubat için bu çikolatalı meyve sepeti de benim için mi? Sen bir tanesini canım (ara sıra beni şaşırtıyorsun ya işte bunu seviyorum ruh öküzüm benim)

Böyle durumlarda içimden hep gülüyorum.
Bakmayın kadınların böyle günler için "aaay ne gerek var" dediklerine.
Genelde bu cümleyi hediye aldıklarında kurulur, gerçeği görmek için sıradan gün gibi davranın konusunu açmayın hediye almayın.
Bir şey dediğinde ne gerek var ya, seni zaten seviyorum deyin görün ebenizin hörekesini.
Neden mi?

Edibüdü: Ben gördüm de ondan biliyorum)

Bir kere çiçek alınmış
Eve girilmiş, çiçek daire kapısı önüne bırakılmış. Hoş beş selam kelam.
Üzeri değiştirilmiş el yüz yıkanmış sofraya oturup yemek yenecek hatun da surat bir karış.
Yüzünün sağ tarafı kesin unuttu öküz, sol tarafı uygun anı bekliyor. Çiçek almamış acaba ne aldı sorusu soruyor.
Yemek yendi çay içiliyor TV karşısına geçilmiş...
TV de 14 Şubat haberi geçiyor.
Hatun dayanamadı patladı. Unuttum canım cevabı alınca ipin ucu kaçtı, biraz daha kızdıralım derken zil çaldı.
Kapıya birlikte gittik.
Karşı komşu çocuğun elinde çiçek ".... Abla bu sizin mi?"
Çiçek üzerinde not tabi ki bizim.
Ejderha olan hatun süt dökmüş kedi.
Olan karşı komşuya oldu. Daire kapısında kadın yanında ki kocasına öyle bir bakıyor ki adam ile göz göze gelince "komşu ne bok yedin öyle, olan bana oldu" bakışını görmek insanı üzüyor.
Hacı iki goygoy yaptık ne yazmışşın amk.
Alalım bakalım kendi çiçeğimizi kendimize...
her sözlük kızının gönlünde kendisinden çiçek almak istediği bir sözlük erkeği yatar.
Sözlük kızlarının hepsi zaten çiçektir.

(bkz: böyle düşmez biliyorum)
Mermi alın mermi.
3 adet lilyum ile kampanyaya destek veriyorum.
iştirak edilir, hesabamı yatacak. Maniler.
Mumkun olsaydi eger kasap vitrinindeki kuzularin popuşuna sıkıstırılan karanfillerden iadeyi-ziyaret yapardim size. Hdjfhfjfkdggfk.
görsel

Kendine alsınlar!
bak bu şekil düşer.
niye ki ; yoksa hiçbir şey olmasa bile kesin bir şey mi oldu ?
He şöyle yaa; çiçekle, böcekle, tatlı sözle gidin biraz da sözlük kızlarına.

Hep kötüleme hep kötüleme nereye kadar.
Erkek işe gider erkek bütün özel günleri hatırlamalıdır erkek süprizler yapmalıdır erkek şöyle yapmalıdır erkek böyle yapmalıdır eşitlik aranıyorsa bunu bizim istememiz lazım kadınlar bizden aşağı değil üstün konumda resmen.
Önce kendinize bi karakter alın sonra çiçekte alırsınız.
Zehri attım kaçayım ben.
iyi bari sözlük kızları demiş ups boobs'u kapsamıyor. harun abiler hariç tutulmuş.
görsel
Para ile değil alın teri.
yarım kampanyadır. tam hali ; onlarda bize çay demleyip poğaça, su böreği, kısır yapacaklarsa neden olmasın. çiçek dediğin nedir ki tek başına masada duracak öyle kuru kuruya. ama yanında böyle tepeleme doldurulmuş bir tabak ( gün tabağı derler ya gıybet ortamlarının vazgeçilmezi ) olsa fena mı olur. hem göze hem mideye hitap eder *

görsel
güzel düşünce hoş olur.
Sözlük kızlarını tespit etmek için yapılan yeni kampanyadır.
Onun yerine yemek ısmarlayın ya daha güzel.
Sözlükte kız mı var? Ben erkek erkeğe takılıyoruz sanıyordum.