bugün

ev sahibi olacağım zirve. zirve 4. levent'deki ailemin villasında olacak. evde bir tek bahçıvan raşit abi ve temizlikçimiz yasemin teyze bulunacaktır. evet kızlar, gelmek isteyenleriniz mesaj kutumu renklendirebilirsiniz.

edit: hala mesaj yok. korkmayın ayol. neredesiniz yha?
katılacağım zirve. her kümese bi horoz lazım değil mi ama? *
Keşke böyle açık adres vermeyeydin ulunun ortasında dediğim davettir. Malum, abazası var sapığı var ortam bozuk bu aralar.
cidden gerçekleştirilmesi gereken ve ergenlere de multicast canlı yayın yapılması gereken zirvedir. seyredip seyredip asılsın deyyuslar. sandalyede oturup bacak bacak üstüne atmanız yeterli.
kızlar tarafından gözleri devirip dudak büzülerek karşılık verilmesi gereken zirvedir. Lütfen, kızlar.
sözlük kızları tarafından iplemeyip erkekle dolacak zirvedir.. aslında kızlar örgütlenip, "geliyoruz" deseler de gelmeseler.. sözlük abazaları o villaya toplansa da topluca hepsini yaksak ne kadar tatlı olurdu değil mi..
toplanıp sosyete pazarına gidiyoruz zirvesidir.
bahçıvanı ayartıp 1 geceliğine bahçıvan kılığında katılacağım zirve.
katılacağım bir zirvedir. lakin tek bir kızla görüşeceğim gerçeği vardır.
eğlenceli olacağı belli olan zirvedir.
gerçekten yapılabilseydi güzel olacak bir etkinlik olabilirdi.
aa nerdeymiş, tam da bir bütün kızlar toplandık havasına ihtiyacım vardı, dediğim zirvedir.

(bkz: hadi hadi yedim)
(bkz: tıs tıs gülmek)
O zirveye ben niyet ettim. Allah'in bi kulu gelmedi.
kuaförde yapılması gereken zirve. diğer türlü orayı yıkarlar.
(bkz: orayı yıkarlar)
kızlardan çok erkeklerin geleceği zirvedir.*
Yapalim kizlar yapalim, bende gelirim.
ben bizim harun abiyi arayayım o da gelsin.
(bkz: bütün harunlar toplandık zirvesi)
il sorunu olacak zirvedir. Daha doğrusu o zirve değil gün olur bencesi.
(bkz: kezbanlar buluşiyor)
Tek erkek olarak benim katılacağım zirvedir.
(bkz: Peki kardelenler)
yani şimdi kızlı-erkekli bir araya geliyorlar, börek, kısır yiyorlar, merdivenlerden çıkıyorlar diyemeyecekmiyizzz..!
- kızlar yer lazım olursa bizim amca oğlunun düğün salonu var, size ayarlarızz...*
kız kesmeye geleceğim zirve.
ulaşım sıkıntısı olmayacak olan parti. villa iş kulelerinin hemen arkasında. muhteşem bir parti bizi bekliyor.