bugün

Kıskanan sözlük yazarı beyanıdır...
Ruh hastası bazı sözlük kızlarının az sonra laf giydireceği erkeklerdir.
aralarında bulunduğum topluluktur.

sıradan biriyim, sıradan amaçlarım var, sıradan bir yaşamım var, sıradan hayallerim var.
görsel
Sevin biraz. iyiyiz iyi çocuklarız.
Cam gibi çocuklardı, kırdınız keskinleştiler kızlar.
kendimden yola çıktığımda obez, işe yaramaz, tembel, abazan, boş, inatçı, sikko bireyler olarak tanımladığım erkeklerdir. ben bizi seven kızların aklına tüküreyim. bir de ciddi ciddi seviyorlar falan. ya da sevdiklerine inandırıyorlar?
Türk kızlarını bir türlü beğenmezler.
Gözlemlerime göre egoları gereğinden fazla düşüktür. Ayrıca yalnız ve işsizdirler.
Umutsuz erkeklerdir, sözlükten kız düşüreceklerine inanırlar. Yazık. Evet.
Cevap veriyoruz verdiğimiz cevapları beğenmeyip öfkeli mesajlar atıp azarlıyorlar. Hayır sanki tek amacımız onların mesajlarına cevap vermek falan fıstık. Fazla alıngan ve narinler ya. Annelerinin prensleri, biricik oğluşları.
kendilerini ekonovich filan sanarlar. bir havalar bir havalar.
(bkz: ekk) toplanmis bizlere buradan giydiriyolar.
allahin kezolari gidin bi aynaya bakin öyle konusalim.
%90'ı cücüktür, şerefsizdir, ılıktır. Kadınlarla uğraşarak erkek olduklarını ispatlamaya çalışırlar. Onu burda ispatlayamazsınız natalyalar.
vurduruyordur.
Vuruyorum.
ucurtmayı vurmasınlar.
Cok yakisikli efendi saygili zeki kardeslerimizdir.
am kokusunu 500 km öteden alırlar. kendimden biliyorum.
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
Hepsi iyi çocuklardır. Evet.
-cinsiyet bakımından 'sözlük sitelerinde' erkek olarak ayrılan gruptur.

bana göre 'çoğu', şeyleri ile aynı miktar da zekaya sahip olup mikroskopla görülemeyecek kadar küçük olsa da.
kesinlikle 'Türkiye'de ki zeka nakledilebilir mi?' sorusuna cevaben, deneklerde kullanılarak fayda çıkarılabilecek kişilerdir.
Tabi ki zekanın kime verilmeye çalışacağı sanıyorum ki ortadadır, ha bir büyütücünün.
Şu an çok yalnızdırlar. Belki sözlük kızlarından gelecek bir mesaj tekrar hayata dönmelerini sağlayabilir.
Abazalardır, ergenlerdir, kadın düşmanı ve antipatiklerdir. Boğasım geliyor bazılarını.
ne pis, ne iğrenç yaratıklarmışız lan biz.

ölsek ölümüzü s*kecekler resmen bu nasıl bi kin, bu ne nefret?

hepimiz insanız lan.

senin benim gibi insanlarız.

yolda gördüğün adamlar gibi adamlar işte lan.