bugün

dedimki "çocuklar yeni",dedimki "bırakın eğlensinler" yok illa çökertcez illa göçerticez. mutlumusunuz ey sözlük insanları.

(bkz: kalpsiz uuserler)
sürekli php bağlantı hataları aldıran / verdiren sisteme sahip.
çöküşlerdeki site.

zall bir el atıver sözlüğe sıçmasınlar ilk günden, sevaptır.
an itibari ile çöken sözlük.

Please contact the billing/support department as soon as possible.
yaklaşık 6000 entryden yalnızca 11 tanesi silinmiş sözlüktür. bu da gösteriyor ki ya modaretörler uyuyor ya da entry sayısını artırmak için yapılan bilinçli bir eylemdir. ne yani 5990 entrynin hepsi mi sözlük formatına uygun, hakeret içermiyor, küfür barındırmıyor vs vs. sözlük en başından taviz vermeden kalitesini korumalıdır. işte eko sözlüğün de kaybetti olay burdadır ve diğer klon sözlükler gibi yok olmaya mahkumdur. ayrıca inceledim genelde yazmak için yazılmış entryler ve soğuk bir ortamı var.

edit: bu entryden sonra bir gecede 60 entry birden sildiler. artık yeter bu kadar silmek onlara.*
hevesleri mahvolan sözlük.
şahsıma gıcığı var sandıydım.
meğer genelmiş ama kıl oldum bi kere. suspended ne lan. nerden tanıyon sen beni.
uludağ sözlük yazarlarının çöktü diye sevindiği sözlük. anlamadım, sanırım önemli bir rakip, önceki entry'lerden bunu anladım, ve sanırım hakketen korkuyoruz kendilerinden, yoksa çöktü diye neden onu aşağılama yarışına girelim ki? sallamayız olur biter..
çaylak oldu.
aha aha aha
ege data center ın gazabına uramıştır. ne demişler ucuz etin yahnisi yenmez.
(bkz: raskolnikov kurcalama bozacaksın)
aşırı cpu veya ram harcaması sebebiyle host sahipleri tarafından askıya alınmış sitedir. sözlük sahiplerinin paraya kıyıp özellikleri yüksek bir sunucuya geçmeleri veya vps satın almaları gerekmektedir.

(bkz: bu kadar abanırsan olacağı bu)

(bkz: aha kafası yarıldı)
kötü oldu çökmesi. ne güzel trollük yapıyorduk...eko sözlük ekşi sözlüğü geçer diye de ne reklam yapıyordum be..
(bkz: sen çocuğun potasyumunu koyma)
(#6648697)
ben demiştim göçerticem diye.
*
facebook grubunda yapılan açıklamaya göre büyük badireler geçiren sözlük;
eko sözlüğün sözlük alemine hızlı girişini farkeden 25-30 civarında hacker arkadaş siteye saldırıda bulunmuş.
sözlük aleminin diğer neferi uludağ sözlüğün yazarı olarak geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.eminim o 25-30 hacker arkadaşlarının hakkından gelirler.
an itibariyle çöktü... fıs çıktı, gülmekten yıkıldım...
(bkz: yardım eli uzatmak)
hacker falan filan diyerek yirtmaya calisan sözlük. bildigin bal gibi mysql problemi, gözlerimin önünde cöktü basta hic bir sey yoktu 349. yazardan sonra yavasladi, sonra frame den tut, ben butunona ozel mesajlara kadar hata vermeye basladi, en son gördügüm beyaz sayfa ve linkler. *
sözlük formatını anlayamamış kişilerin doldurduğu klon.
kurcaklana kurcuklana bozuldu işte sözlüğü.

adı gibi ekolu şu sıralar. kimse yok mu diye ses ver, kendi sesin boş koridorlarında eko yapa yapa sana geri dönüyor. aadsadsdasaf.

çok eğlenceli lan dene bak.
zall'ın 6. nesil kirlenmesinin önüne geçmek için bizzat kendisinin kurduğu söylentileri dolaşan sözlük.

cemiyetlerde mevzu bu. zall aşağı zall yukarı. zall ileri zall geri. ne yapıyorlarsa..!!
şuan itibarı ile 33 sayfa, 1623 başlık ve 4260 entrye ulaşan sözlük. acaba gözlerimde bir bozukluk mu var diye kontrol ettim gerçekten rakamlar doğruymuş. ayrıca 5 entry girince onay bekleyen yazar konumuna geliyorsunuz.
altıncı nesillere bir fırsat.
çaylaklık zamanında beş adet entry girme hakkı bulunan sözlük. işin ilginç tarafı beş entryden sonra bir daha entry girememeniz.