bugün

Azeri'lerin sözlüğü. Sol frame'i akmıyor. Ama yazarlar gerçekten birbirlerine saygılı.
Adamların ülkelerinde savaş varken sözlüklerinde kim kardashian gündemde nedense.
ekşi sozlüğün azeri versiyonu benim niye orda hesabım var çozemedim yazülanlarida anlamıyorum.
Salam qardaşlar, satılık 3. nəsil sözaltı sözlük hesabı.

200 manat’a verərəm. Bazarlıq ola bilər.
küçük bir sözlük. bir çoğu bizden nefret etme sebeplerini yazmış. dillerini çok iyi bildiğim için şaşırdım. halkın düşüncesi ile yakından uzaktan alakaları olmadığına kaniyim.

bence iki halkı düşman etmek için ayarlanmış ortamdan başka bir şey değil. 

velhasıl arkadaşlar soz6 denilen sözlük azerbaycan halkının genel düşüncelerini yansıtmıyor.
5. Yılını doldurmuş azerbaycan türk'ü sözlüğüdür . Nice 5 yıllara .
Dikkate değmez çöp sözlük.
beni yazar yapmayan sözlük. çok da umrumdaydı sanki.
görsel
bir tane harfleri var a mı e mi belli değil.
"Türklerden nefret etme sebepleri" isimli başlığında 151 entry olan azeri sözlüğü. Ufak bir sözlük olduğu için 151 entry ilk bakışta az gelebilir ama benim "recep tayyip erdoğan" başlığından sonra gördüğüm en çok entry girilen başlık.

Bir azeri sözlüğünde neden türklük, türkiye ve türkiye cumhurbaşkanı için bu derece nefret beslenir anlamış değilim.
azerilerin bulunduğu bir sözlük. türkiye veya türklerle ilgili yazılan şeyleri okuyunca asabım bozuldu. hele bi harfleri var a mı e mi belli değil amk.
http://soz6.com/nedir/782...ere-nifret-etme-sebebleri

yoğun bir türk nefreti olan azeri sözlüğü.
o zaman siz de youtube'da damlamayın her başlığa amk.

(bkz: her youtube videosuna azerilerin damlama sorunsalı)
şefkatle severek okuyorum evet okuyorum çünkü onların dilinde yazamıyorum, genel yazılar bizimle alakalı yani türkiye ile insan hoşnut oluyor millet olarak yalnız olmadığımız hissine kapılıyor. kimleri gayet güzel eleştriler de yapıyor farklı bakış açıları ile hakkımızda.

sözlük olarak biraz daha gelişmeli. ekşi sözlük formatında gidiyor ama tam olarak birşeyler oturmamış gibi. yani ekşiden kaçıp gelen biri olarak ekşiye göre ''azeri gardaş ekşi sözlüğünü'' daha samimi buldum.
Çok keyifli bir sözlük.
Ama türk ordusu için italyan ordusuna döndü yazmışlar şah fırat operasyonu dolayısıyla.
Gerçi ne kadar haklı ne kadar haksızlar tartışılır.
%80'inin türkiye türklerinden nefret ettiği sözlük.

şaşırdım.
inci sözlüğün azeri versiyonudur.
ekşi'ye özenip türklere giydiren sözlük.
(bkz: işte bunlar hep trolleme)
"Onların hamlarına qoyayım ben."

Valla türkün türkiye türkünden başka dostu yoktur...

Hatta türkün dostu yoktur.

Monakodumun moskofları...

Edit: babaları peysermiş bunların ?!.
Azerbaycanlıları bu sözlüğe göre yargılamak ne kadar doğru olur bilmiyorum. Gerçi onlarda bizi inci sözlüktekilere göre yargılarlarsa o zaman sıkıntı olur.
Aylardır çaylağı olduğum sözlük.

2 3 entry anca girdim.

Azerilerin bildiğin rus yalayıcısıolduğunu bize düşman olduğunu gösteren sözlük.

Milliyetçilik 0 adamlarda. Rus asimilasyonu işe yaramış.
girdiğimde kendimi ekşi szlükte gibi sandım tasarım dam.
azeri kardeşlerimizin yazdığı takip edilesi sözlük.
çook beğendim.
türk başlığındaki ilk entrysi "her ülkeye bir kulp koyup kendilerini edinen bir sikim olmayan halk ." olarak başlayan sözlük.***
biraz baktığım sözlük. o değil de, türkler başlığına baktım. "kardeş, dost, yoldaş" kelimelerini beklerken neredeyse nefret ettiklerini gördüm. ben mi yanlış anladım bilmem ama azerilerden soğudum yemin ederim.
az önce üye olduğum sözlük. yalnız sözlükteki türkiyeliler başlığında hep şikayetlerini dile getirmişler. ya entrylerin sonuna ay balam yazıyorlarmış ya da acayip acayip entryler giriyorlarmış. yani bir kere de dış ülkelere kendimizi doğru tanıtalım amk. ne lan bu. ayrıca ay balam hitabını hep iyi bir şey diye bildik biz. ama onlar yanlış anlıyorlar.

edit: yazamıyorum lan. neyse okuyayım.
kim düşündüyse aferin . kesin türkiyede kalan bir azeri kurmuştur. hayırlı olsun . güzel eğleceli gibi gönüyor.