bugün

bu sene acunun baltayı taşa vurduğu yarışmadır. reytingin = güzel kızlar + yakışıklı erkekler olmadığını gösteren yarışmadır.
bir an için ümit karan'ı seksi bulduğum yarışma. Sanırım konuşma özürlü öküz görünümlü erkeklerin bir havası var. ciddiyim başlangıçta çok tiksiniyordum kendisinden ama şu an beğeniyorum kendisini. sanırım eşine sadık bir insan oluşu liderlik duygusu filan çekici yapıyor kendisini. Anlayamadım tam.
yine de gönüllülerden Murat'ı destekliyorum. Eğer murat elenirse Ümit favorim olabilir.
duygu'nun bu seferki elemede bozok'u yazacağını hissettiğim yarışma.

Eğer Bozok'u yazarsa, Bozok gider. Gönüllüler biter. Bozok'un çok başarılı Oluşundan değil, bu kez murat ve Hilmi cem'e saracak bu KIZ. iyice sönecek takım.

Tez zamanda gider umarım.
Umit karan'in yer aldigi yarisma. 1.81 boyundaymis lan?
ümit karanın kazanacağı yarışma.
Bütün ünlüleri tek tek boğmak istediğim yarışma. Yeter ya bu neyin hırsı. Hepsinin gözlerinden ateş çıkıyor hırstan. Bırakın bir kere de öbür zavallılar alsın bir oyunu da!
Gönüllülerin hakkaten tırt olduğu yarışma.

Adamlar yunan heykeli gibiydi yarışma başında,şimdi kadayıf dolmasına döndüler.Ümit de göbekliydi form tuttu yavaş yavaş.
acun ılıcalı'nın izlenme oranı yüksek yarışmasıdır.

yarışmacıları anlamak mümkün değil bu yarışmada.

sanki kendilerine senet imzalatıldı, sanki kafalarına silah dayandı.

yok evimi özledim yok yoruldum, yok dayanamıyorum.

oraya gelirken bütün şartları bilerek geliyorlar aslında.

pek samimi olmuyor.
gönüllülerin hırslarının itici göründüğü yarışma. bu hafta bir ünlü gidecek, muhtemelen nazenin gider.
ümit karan her oyunda iyiydi, son oyunda gördük ki tırmanma işi ona göre değilmiş.

gönüllülerden bozok, duygudan nefret ediyor. aynı adada durmaya tahammülleri yok ama bir yarış alınca birbirleriyle iyi geçinme çabasına girdiler. stratejilerini sevsinler.

duygu ayrıca hırsından delirecek, tek başına yaşaya yaşaya iyice sıyırdı.

gönüllülerde kırmızı şortlu bir çocuk var. hugodaki koşan çekirge gibi sıçrama yeteneğine sahip.
bennu kadınlar içinde en güçlüsü ayrıca, kaç yaşında kadın maşallah.

fatmagül garibim yarışmada en çok üzüldüğüm o. düşmeden geçirdiği bir yarışma daha olmadı sanırım. bu hafta da sakatladı kolunu. bir an önce elerlerse kıza iyilik yapmış olacaklar.

ünlülerden dağhandan da survivor sayesinde herkes nefret etmiştir sanırım. her halta atlıyor. çok biliyormuş gibi konuşuyor ama kendi başarısı %50 den azdır belkide. herkes yanlış bir o doğru.

hilmi cem var bir de gönüllülerde.sırf adından dolayı çocuk hakkında net bir fikir edinemiyorum. kişiliği daha çok hilmi mi cem mi karar vermek gerçekten çok zor.

larissa var o da garibim kim git dediyse adaya, kimseyi anlamıyor sürekli "sen ben konuşma" diyip el kol hareketi yapıyor. kimse onunla kavgalı değil ama o herkesin kendine düşman olduğunu düşünüyor.

doğukan tam bir deli saçması, kontrolsüz güç güç değildir telepatiyle biri bu mesajı iletmezse çok duramayacak adada. ama iyi balık tutuyor. herkese de öğretti aferin.

şimdilik bu kadar.
dağhan ve ümit karan dışında bir ünlünün olmadığı saçma program ha fatmagül taştır sırf onun için bile izlenebilir...
enteresan yarışma.
mesela burda bi eleman var ünlülerde kısa boylu o kimdir nedir la hiç anlamıyorum. zerre benzemiyor herif ünlüye. hayır ünlülük boru mu yani insan hiç tip olmasa tripleriyle hissettirir ünlü olduğunu. çok sinirleniyorum.
bi bozok var adı yeter onun isimden girmiş zaten oraya belli. bozok adamın adı gerisini sormaya korkar lan insan.
sikindirik yarışmalar yapıyorlar burda. az önce adriana lima çakması hatunun kolu kırıldı hatun yırtınıyor ağlıyor acun dedi ki doktorlar onunla ilgilenirken biz yarışmamıza devam edelim. komik gerçekten.
üzgün kaslının saç rengi günden güne açılıyor.
her şey bir yana bu yarışmada o yakın plan çekilen ada sakinleri hayvanlar yok mu işte onlara bayılıyorum ben. televizyona çıktıklarından bihaber sahilde turluyorlar mis gibi. ne düşünüyorlar acaba lan çok merak ediyorum .
neyse bozok çıktı yazamıycam daha fazla.
türkiyenin en ünlü jokeylerinden birinin de katıldığı yarışmadır. ancak atçılık camiasına uzak olan insanlar kendisini ünlülerin arasındaki kısa boylu adam olarak tanımlarlar.
keşke yemek ödüllerine inciciler bi ayar yapsa dedirten yarışma. favori için;
(bkz: bamya)
gönüllülerin yıllar sonra bir yarış kazandığı ve neticesinde elenme sırasının ünlülere geçtiği yarışmadır. arkadaş bir takımda hiç mi yetenekli insan olmaz ? onu geçtim hepsi mi sorunlu olur ? gönüllüler bu performansları ve zihniyetleri ile olayın mühimmiyetini yıkmaktadır malesef.
konseyin ardından verilen fragmanda larissa'nın söylediği ''erkekler biz sokak atmak istiyor'' gibi bi cümleye takıldım.
ilahi komedya * kızım siz kız değil misiniz? o konseyde hiç erkek ismi yazıldı mı? siz oy kullanmıyo musunuz? ee siz de kız ismi yazmadınız mı?
belki şaka yapıyodur yani inşallah şakadır yok eğer ciddiyse güzellik verince bununla yetin demişler sanırım kendisine.

onun dışında ümit karan favorim. duygu kişisi ise öbür adadkileri bile kendinden nefret ettirmeyi başarmış ulvi bi kişilik. gelin benden tiksinin diye çırpınıyo resmen. en nihayetinde çılgın dershane oyuncusudur ama kendini festivallerde ödülden ödüle koşan bi oyuncu zannediyo sanırım.

not: belgesel-jazz cı değilim.
Ben yanlis mi gordum yoksa az once denge oyununda herkes ipe tek elle tutunurken bennu cift elle mi tutunuyordu? Bildigin kiyak gecmisler hatuna.
doğukan manço'nun ben hep kaymalı * işlerle uğraştığım dediği yarışma..
ünlüler adasında kızların nazenin'i dışladığı, larissa'yı da harcadığı yarışma. bennu ve ırmak fitne fesat yönünden hizmet vermekteler yarışmaya. doğukan duruma uyandı ama nazenin giderse tek kalır.
aldığım istihbarata göre ünlülerde sms de gidecek yarışmacı,gönüllüler takımına geçicekmiş.
nihat doğanı arar olduk. ünlü varmı allah aşkına.
sürekli balık tutup, adadakilerin karnını doyuran erhan'ı, ödülü kazanınca kimse sucuk yemeğe götürmedi. insanoğlu böyle işte.
herkesin gönüllü gittiği ve herkesin ünlü olduğu ve bu duruma karşılık, muhtemel 2014 survivor'a sıradan insanların başvurmayacağı yarışma.

(bkz: 2013 survivor ünlüler vs çakma ünlüler)
nazenin'in diğer kızlara ayar vererek elendiği yarışmadır.
duyguya haksızlık yapıyorlar. o bozok ayısı ve yanındaki bozok yağcıları.

ünlülerde ise nazenini sevmezdim ama uğradığı ötekileştirmeye üzüldüm. duygunun da ötekileştirmeye uğradığını düşünüyorum ayrıca. ümit karana çocukluğumda hayrandım. boş bir hayranlık olmadığını farkettim.
ümit karan'nın adam gibi adam olduğunu ispatladığı yarışma.

ne olsa cimbomlu adam amk.