bugün

Tv8 de yayinlanan ve survivor'un tartışıldığı programdır.

Az once actim eleman konusuyo politika konusuyolar sandim, dokunulmazlik oyununu konusuyolarmiş amına koyayim ya.
saçma sapan bi programdir. O kadar hastag yaptik tweet attik acuna türkçe rap programı yap diye... olmayınca olmuyo be...
An itibarı ile tv8 de başlamış, takdire şayan tartışma programıdır.
adamlar ciddi ciddi bir spor programı, siyaset programı gibi stüdyo yapmış ve aynı ciddiyetle ordaki elemanları yorumluyorlar. turabi şöyle yapmalı, akın'dan patlama bekliyorum bla bla.. vay yanına koyim olaya bak.
Tv8 de yeni başlamış adındanda anlaşılacağı gibi survivor yarışması ile ilgili tartışmalar yapılan bir programdır.
soğuk kış günlerinde içimiz ısınsın diye survivor a eyvallah dedik de bu bildiğin tüy dikilmişi olmuş yahu. bugün bi denk geldim de, adamlar ciddi ciddi survivor daki yumurta yüzünden çıkan kavgayı masaya yatırmışlardı. allah akıl fikir versin.
survivor üzerine ciddi ciddi maç gibi tartışma, tahmin ve analiz yapılan programdır.
bizle dalga geçildiğinin kanıtı.
ama bu halk bunu hak ediyor.
Bu nedir arkadaş programı. Ciddi ciddi survivor olaylarını tartışıyorlar lan. Dalga geçmenin bu kadarı. Harbi bizim milletten bir şey olmaz.
gereksiz bir programdır.
işsiz duygu'yu sevindirmiştir.
Hayır yani ülkede konuşulup tartışılcak başka konu yokmuş gibi bi de böyle abuk subuk insanlarla dolu saçma sapan programlar yapıyolar ya, gel de sövme.
- şimdi efenim turabi 4 dilim daha fazla ananas yedi.
+ turabi yedi ama o arap gız da suda 3 dakika 13 saniye oyalandı.
- hayır efenim antreman yapıyordu orada.
+ hııı. anan antreman yapıyor.
- honk ?!.
Nihat Doğan'ın ciddi ciddi yorum yaptığı program. Çok komik lan.
sunucu ve konukların, önlerindeki kağıtlara notlar alarak tartıştığı program.
Çok komik bir program. Bir boka yaramıyor gördüklerimizi tekrar edip para kazanıyorlar. Ooh ne ala ak.
derdinizi sikeyim.
Gecen denk geldim sanki maç yorumluyolar yok böyle bişey ya gecen seneki o asi kız da kağıda yazı yazıp duruyo. Acun işi büyüttü yakında survivor için kavga falan çıkar.
nihat doğan'ın geçen programda tam 4 defa akp'yi araya sıkıştırdığı program.

adam kaşla göz arasında dil darbesini atmaktan geri kalmıyor amk.
An itibari ile samantha sahra kavgasinin perde arkasinin masaya yatirildigi program.
Programdaki tüm saçmalıkları geçtim.

Duygu survivor için defter tutuyor lan.bildiğin bizim üniversitede en baba derste dolduramadığımız defterlerden almış,tek tek şekilli,dialoglu survivor analiz ediyor amk.

lan duygu sen bütün öğrenim hayatında o defterin yarısını tutmuş olsan zaten iyi kötü bir kariyerin olurdu.

bir de diyor ki 'daha 8 hafta var ben bu defteri komple bitiririm'

vay amk ki ne vay.
dünyanın en gereksiz en israf programı. la zaten survivor başlı başına saçma sapan bir program iken bir de bunun üzerine ciddi ciddi kafa yorabiliyorlar.
vay amk ne yarışmaymış kendi bitti bir de kiritiği çıktı dedirten program. izleyen var mı lan bunu?
akıllı adamların sayısının gittikçe azaldığı ülkede küçük dimağları manipüle edecek bir program.
Acun tişörtleri satan çocuğun sunduğu program.

Milletin vaktini aldıkları yetmezmiş gibi bir de haftanın kritiğini yapıyor adamlar. 90 dakikalık maçı 3 saatte yorumlayan spor programları gibi bir şey olmuş.