bugün

reklamlardan sonra çıkacak kavgadır.

http://www.acunn.com/tv/1...alla-nihat-yumruk-yumruga
http://www.haber1903.com/...at39-a-dayanamadi_3_51762
(bkz: reklam kokan hareketler)
o değilde şu survivor'u ciddi bi şey gibi seyredenler de var ya. allah bilir bunlar smack down'a falan da inanıyordur.
heyecanla beklediğimizdir.
yapamadığımızı yapacağı için donu düşük pascal'a bile sempati duyduk.
kimin alacağını herkesin beklediği bir kavga olacak.
ben paramı pascal'a yatırıyorum.
pascal kamera arkasında nihat'ın amına koyduğu için nihat kamera karşısında artizlendi biraz önce.
--spoiler--
nihat'ın ebru'ya kaşar demesi üzerine pascal'ın dellenip nihat'ı tokatlaması üzerine diskalifiye edilmiştir .
--spoiler--
reyting yiyen içen, reyting sıçan adam acun'un çanak tuttuğu kavgadır. hatta sinsice ellerini ovuşturmaktadır ama kameralara yansımamaktır.
(bkz: nihat doğanın pascal noumaya kafa tutması)
tanerin gizliden gizliye alevlendirdiğini düşündüğüm tartışmadır.
ttt-nihat senin bikinin var mı?
ttt-pascal senin bikinin var mı?
ttt-hadi güreşin de seyredelim. *
şahsen görüşüm şudur ki pascal nihatı dövmekle çok doğru bir şey yapmaktadır. nitekim nihat nereye çeksen oraya giden biri olduğu için pascalın nihatı dövmeye hakkı vardır. yaptığı şerefsizlik iki yüzlülüktür. herkese ihanet etmesi ortamı germektedir. türk halkının survivoru nihatla dalga geçmek için izlediği aşikardır. acunsa geçmiş kameranın başında reyting hesapları yapıyordur %100.
"zaaa xd" şeklinde güleceğim kavga pascal reyiz çıkışa gel dedi ama nihatın götü yemedi.
babamın günler önce bildiğini düşündüğüm olaydır.babam, bundan yaklaşık 1 hafta önce "pascal nihat'ımı dövdü?" diye sordu.o günlerde ne televizyonda ne de internet sitelerinde böyle birşey yoktu."hayır"diye cevap verdim.ama bugün bir çok internet sitesi bu olayı yazdı.benim ise kafama takılan babam günler önce bu olayı nasıl bilmişti...
pascal ın diskalifiye edilmesiyle sonuclanmıs olan kapışmadır. gelen bilgiler o yönde.

(bkz: pascal nouma nın survivor dan diskalifiye edilmesi)
ben demiştim pascal bu nihatı döver diye. inşallah kavgayı kesmeden gösterirler.
pascal ellerini kullanmadan döver.
umarım dövmüştür, birinin bu densize haddini bildirmesi lazım. geç bile kaldı bence. dangalak olur olmaz cümleler yumurtlayarak kendini bir şey sanıyor lakinmiş pehhh.
edit: ben olsam çoktan dalmıştım.
pascal'ıma helal olsun dediğim olaydır. bu zamana kadar katlanması bile bir mucizeydi ndye. yalnız pascalın diskalifiye olması gibi bir durum söz konusuymuş. yıkıldım şu an. pascalsız survivor olmaz diyorum acun aklını başına al. bir de lütfen pascal-özge,pascal-ebru yakıştırmaları yapmayın çok üzülüyorum ya.
(bkz: sal oğlum kobrayı)
acun ülke için yapabileceği en yararlı şeyi yaptı. ülkeyi geçiçi bir süreliğine de olsa nihat doğan'dan kurtarmıştır, ve üstünede pascal'dan çok güzel dayak yemiştir, buna vesile olduğu için acun'a teşekür ediyoruz, bunca iyilikten sonra kendisinden bir isteğimiz daha var; dönüşte nihat doğan'ı adada bırakmasını istiyoruz, bir daha dönmeyecek şekilde, her şey ülke için. ne olur acun. ayrıca pascal'ada duygularımıza tercüman olduğu için kendisine teşekür ediyoruz.
reklam için insanoğlu neleri göze alıyor. bari "yumruk yumruğa"nın hakkını verseler.
3t kankasını bırakmaz diyor, oyumu nihat reyis e veriyorum.
survivor'da coştu,
nihat doğan'a vurdu,
helal olsun sanaa,
pascal nouma, pascal nouma ooooo ooooo.
gazete haberlerine göre pascal ve nihat arasındaki tartışma ebru destan yüzünden olmakla beraber haftaya daha şiddetli bir şekilde yinelenecektir; acun'un yaptığı açıklama ise pascal güvenlik gerekçesiyle yarışmadan elenmiştir haftaya istanbul'a döneceği gazetede yer alan bilgiler arsındadır. Bu durumda kavganın galibi nihat gibi gözükse de aslında pascal'dır.