bugün

medyanın dahi çocuğu diye adlandırılan acun ılıcalının var mısın yok musun yarışmacılarının bir bölümü ile ekranlarda karşımıza çıkacağı yarışmadır.
ayrıca tanıtımı ile izlenen filmin içine etmiş yarışmadır.
+ evet beyler bu haftaki zorlu etap karşı adadaki kızlara ulaşmak için gemi inşa etmek. sonra ona binip üfürüğünüzle yelkenleri şişirmek. kızların adasına varmak. süreniz 30 daki... durun yüzerek değil olm.. ulan durun.. vay anasını.
erkeklerin adasında (kızlar ile ilgili) inanılmaz komik muhabbetlerin döneceğinin belirtisinin sebebi olan program.
yeter artık acun parselledin show u dedirtmiş yeni acun yarışmasıdır. çık git artık televizyonumdan.
cinsel ayrimciligin yapildigi isimlerden birine sahip programlardan biri. bu insanlar bir programin adini koymadan once tdk'ye de mi bakmiyorlar arkadas diye dusundurur.

kiz disi cocuk demektir, kadin er disi demektir, hala 20 li yaslarini gecmis disi insanlara nasil kiz diyebiliyorlar aklim almiyor.

(bkz: survivor kadinlar erkekler)
eylül ayında yetenek sizsinizin 2.sini çekecek olan acun ılıcalı nın, bu boşluğu değerlendirmek adına yayınladığı proje.
''yine mi bunlar!''dedirten yarışmadır.format olarak var mısın yok musun'da ne kadar sevimsiz kişi varsa toplanılmış bir adaya hapsedilmiş ve tabi bir hurley,locke çakmasıda eksik edilmemiş.hoş olmuş aynen devam...
sırf kızlar takımındaki başak için izlediğim yarışma. çok güzel kendisi. hastasıyım valla.
kızlar fit vucutlarıyla erkeklerınde bi o kadar göbekleriyle yarıştıgı program..
o değilde mevlüt nerede?
anasını kızlar adasına, mevlütü de erkekler adasında olsaydı nolurdu?
kızlar mogo mogo adasında bir yengeçle cebelleşirken seda'dan duyulan feryat efenim:

+ ay benim abim de yengeç burcuuuuuu!!! yapmayııınnnn!

bu nasıl mantıktır.. nasıl bi alaka kurmadır.. allah ım sana geliyorum.

hem balıkları löpür löpür götürürken balık burcu olan bireyleri düşünmüyosun ama güzelim. yakıştı mı bu şimdi?

yakışmadı.
reklamlarından birinde görüldüğü kadarıyla yengeç görüp ''ayyyyyyy yengece bak yaaaaa hayvan gibiiiiii'' diyen hanım kızlarımızın yarıştığı yarışma.

05 edit: yengeç değil iguana'ymış.
bugünkü bölümde hakan isimli salak yarışmacı gece hilal şeklinde görünen aya aa bak ay bize gülümsüyor hadi biz de ona gülümseyelim de sevdiklerimizle iletişim kuralım onlar da bizi hissederler böylece !! ne lan bu ne alaka mal acıtasyon yapacağım diye ne hale geldiniz lan.götümle güldüm resmen.
kızların çikolata yiyip, ayrıca bi ödül olarak banyo yapabildikleri sahneyi izlerken, benim bile burdan ohh.. dediğim, haftalardır açız diyen, tuzlu deniz suyuyla yıkanmaktan mahfolmuş kızların az da olsa ferahladığını görmekten çok mutlu oldum.. * *
10 dakika zor tahammül edebildiğim sıkıcı program. bir de bölünmeler filan varmış gruplar arasında, bir tartışmaya denk gelince öğrendim. köpek gibi birbirlerini ısırıyorlar, bu da cabası.

yengeç yiyen hızmalı kız görünce bu programın ne kadar yapay olduğunu sezdim. katlanılabilir bir program değildi. şu anda olacak o kadar var, ona bakıyorum gazete okurken. kısacası her taraf saçmalık.
ödül olarak duş kazanmalarından sonra yarışmacıların adada sadece 1 gece kaldıklarına inandığım program. muhtemelen botlarla uzaktaki bir adaya götürülüp otelde kalıyorlar ve çekim için bir günlüğüne adaya geliyorlar. ne yani duş ödülünü kazanmadan önce 4 hafta hiç yıkanmadı mı bunlar? hadi denize giriyorlar diyelim tuzlu tuzlu mu duruyorlar haftalarca? o kızlar hiç mi kaşlarını falan almıyorlar da ilk günkü gibi ince kaşları? 4 hafta pis durdular da kamera karşısına nasıl geçiyorlar? hiç mi bacak kılları uzamıyor? erkeklerin bilerek sakal kesmemeleri de izleyici inansın diye yapılmış olduğu aşikar.
bayan yarışmacılar içinde çok heyecanlı bir tip var. kartal anadolu lisesinde öğretmenmiş, türkçeyi öyle düzgün kullanıyor ki ne konuştuğu ancak altyazı ile anlaşılabiliyor.

her şeyiyle çok suni bir program.
Bıraksan hepsi birbirini bir kaşık suda boğmak isterler.Bana öyle elendiği için üzüldüm,ağladım gibi numaralar çekmesinler.Hadi oradan! Yine saçmalıklarla dolu bir yarışma daha.Ve yine herkesin merakla izlediği bölümlerini kaçırmadığı yarışma.Acun da işini biliyor hani...
(bkz: Varmısın yokmusun)
erkeklerin içindeki kuliscilik boyutu harika lan. 5 genel seçimde böyle kulis yapılır. 10 tane gerizekalının siyasi manevraları için bile izlenir.
kızlı erkekli müthiş çekememezlik, fesatlık, kıskançlık vs olan yarışmadır. var mısın yok musun daki sevgi yumaklarına ne oldu?
çoğunlukla iki oyunu da bir tarafın kazanamadığı yarışma.paylaşıyolar sanki aralarında.
izlediğim 3 survivor arasından bunun kadar aptalını görmediğim yarışma.diğer survivorlar da kızlarda erkekler de bu kadar iki yüzlü bu kadar dedikoducu değillerdi .Diğer survivorlarda ben seni elicem seni adaya layık değilsin demeleri iki gurubun aynı adaya gelmesiyle başlardı. Bunlar daha 4 üncü haftadan ben seni şöyle elicem böyle elicem demeye başladılar hiç değilse gruptan hiç iş yapamayan ters birisi elenirdi ama bunda öyle değil adada iki grup oluşturdular hımbıl erkekler ve hakan'nın yanında olan erkeler diye furkan adlı kişinin elemeside bu programın daha kötüye gideceğine işaret.
ihsan ı tebrik ediyorum.zeki bir insan kendisi baktı hakan bunun rakibi dedi ben bu yaşlıların gurubuna katılayım hem daha çok kişiler hem güçsüzler zamanla elerim ben bunları.daha önceki planı ise sessiz kalmak çaktırmadan ilerlemekti fakat çaktılar diğerleri *bir de herkesde bir ağlama bir ailemi özledim geberiyorum durumları allah cezanızı vermesin ne diyeyim ama birinci ihsan bak kesin.*
her yarışma sonunda kazanana durex ve ikizyatak verilmesi muhtemel yarışma.
ben yarışma programı zannediyordum fakat bir grup insan birbirlerinin arkasından iş çeviriyormuş.