bugün

Her yerde insanların duygularını sömüren insanlar kazanıyor.Hayatın her yerinde böyle.Bıktım artık bu düzenden.

Gökhan kazansa da bana faydası yok Turabi kazansa da.Ama şu karaktersize oy atan, inanan insan var.Onlara üzülüyorum, onlara sinirleniyorum.
TURABi GiBi HALK ADAMLARININ SEViLMESiDiR.

HELAL OLSUN TÜRKiYE!
sessizliğin ve efendiliğin para etmediği , kavgacı ve gürültülü insanların reyting getirdiği için şampiyon olduğu gerçeği..
ailece kalkınma partisini seçebilen bir halkın turabi gibilere oy atmasının hiç de şaşırtıcı olmadığıdır.
Acun'un milyonlarina milyon katigi gercegidir...
Survivor ne amk. En sevindirici sonuç bitmesidir. Gerizekalı gibi her hafta ciddi ciddi izleyen kitlenin rahat bir nefes alacak olmasıdır. Nasıl kaktırıyorlarsa insanlara bir de survivor Panaroma kurmuşlar. Onun vardır izleyeni.
sorulan sorulara tatmin edici cevap veremeyen (hani şu akın'ın yüzüne söyleme mevzusu), sürekli kendinden bahseden, adada takımında yer alan kişilerin bir çoğuyla kavga eden, terbiyesiz (gökhan'ın atarlandığı mevzu), ergen (100 verdim 96sını alıyorum falan), ve bütün bu tuhaflıkları kullanarak reyting sağlayan bir vasıfsızın, haybeden 500.000 TL cukkalamasıdır.
(bkz: ağlamayana meme yok)
turabi benim gözümde ak partiyi temsil ediyor. herkese saygısızlık yapması, asarım keserim davranışları, herkesin arkasından iş çevirmesi gibi birçok sebebim var.
Sonuç: Haticeye değil neticeye bakmak.
Kazandığı parayla hangi sanatçıya sorsa hepsi altına yatar
turabi'nin de akp gibi olmasıdır. sorsan kimse sevmiyor ama yarışmayı kazandı herif.
Akının sorusuna bile cevap veremeyip üstüne bir de 'düşünüyorum ağzımdan kötü bir söz çıkmasın' diyen yarışmacının kazanması.

Yani şöyleki bro efendiliğe gerek yok. Karaktersiz ol yeter baba.
Dürüst olup insanların gözüne girebileceğinizi düşünmeyin. Belki 65-70 yaşındaki teyzelerin gözüne girersiniz. onlarda yanlış oy yollarlar.
eğlendiren ve mücadele eden adam kazanir.
sonuç1: türkiye'de her alanda kaba, terbiyesiz, baskıcı, fitneci, kültürsüz insanların salt "dobra" deyü ipi göğüslediği gerçeği.

sonuç2: izlenmemeli.
bu ülkenin vatandaşları acıdığı insanı kazandırır.