bugün

bildiğimiz hayvan bunlar aq
Kayseri'de kuyumcu açan Suriyeliye sormuşlar, Türk işçin var mı? Ne dese beğenirsiniz, yabancı çalıştırmıyorum. Haberin linkini bulunca editleyeceğim burayı.

Tanım: kelimeler kifayetsiz kalmıştır. Ne desek boka sarabilir durumdur.
katılınması gereken kampanyadır. lan hem burayı beğenmiyorlar hemde beleş yaşıyorlar. evet.
naparsan yap 5 milyon suriyeliyi buradan gönderemezsin..
iç savaş çıkarırlar yinede gitmez dürzüler..
görsel
artık yol ortasında bacılarımıza saldıracak konuma gelen bu şerefsizlerin ülkeden siktiredilmesini talep eden kampanyadır.

(bkz: genç kıza tecavüz girişiminde bulunan suriyeli)
gördüğüm yerde tekmeliyorum şerefsizleri. adamlar geldi direk hırsızlık, torbacılık, gasp, araba patlatma işlerine girdiler. hele her ışıkta dilenen bir koloni var anlatamam. afrika da gibi hissettiriyor şerefsizler.
siktirsin gitsinler o.ç, ulan ülkesini savunmayan adamdan hayır mı gelir, bizim ülkemizde bir savaş olsa bir tanemiz gitmez suriyeye, ölürüz bu topraklarda kalırız.

piçin evladı birde gelmiş tecavüz edecekmiş sinirlerim tepeme çıktı.
Şuan almanya da 600.000 suriyeli yaşamakta bunların büyük kısmı mülteci 20%lik bir kısımda ikinci dünya savaşından sonra
oraya yerleşmiş olan vatandaşlar.
Yani 480.000 mülteci farz edelim, ve bu insanlar gelir gelmez kendileri için hazırlanmış etrafı çevrilmiş olan binalara yerleştirildiler dikkat çekiyorum konutlara değil .. oralarda çünkü zor olur gözetim altında tutmak .. herkesin dışarıya tek bir çıkış kapısı olan binalardan bahsediyorum .. eski okullar .. eski belediye binaları. Orada toplu.. yemek salonları vardır ve gıda kıyafet tüm temel yaşam ihtiyaçları ve hatta fazlası bile devlet tarafından temin edilir .. yatakhaneler cinsiyete göre bölüştürülmüştür .. erkekler bir arada .. kadınlar bir arada .. aileler bir arada uyuyamıyor yani .. küçük çocuklar anneler hariç, bunun mantığını açıklamak istemiyorum düşünebileceğinize inanıyorum.
Gündüz vakitleri mevcut olan bahçelere çıkılır ama alanı terk etmek yasaktır .. bir nevi bir ceza evini anımsatmıştı bana gördüğümde neyse hafta sonları da bir gün çıkma haklarına sahipler, 143 euro da insan başına harçlık verilir evlilere 129 euro kişi başı.
Bu bilgilerimin kaynağı da yakın bir arkadaşımın hemşire olması ve sık sık yardım için içeriye girmiş olması bense sadece dışarıdan bakabilmiştim.
Ve almanya da asyl anlaşması denilen bir şey var 3 sene geçerli olan .. bu üç senin ardından geldikleri ülkenin .. bölgenin .. durumu
tekrar analiz edilir eğer yaşanacak gibiyse geri gönderirler.
Tamamen her şey kontrol altında.

Şimdide türkiyeyi düşünün ve soruların cevabını verin kendinize,
devlet devlet ve yine devlet diyorum sadece.
Ben de çok memnunum. Canım suriyelilerim.
midemi bulandırdınız.

nasıl yaratıklar yetiştirdi sizi?
Iki gün önce durakta beklerken üç tane suriyeli kız çocuğu ve başlarında anneleri vardı
Yaşları 2 3.

Dışarıda deli gibi yağmur yağıyordu ve üzerlerinde dogru düzgün tek bi kıyafet yoktu.
Yani normalde bende istemiyorum bi an once gitsinler ama o çocukları görunce dayanamıyorum.

Neyse kek almıştım onu uzattım nasıl koştu yanıma minicik elleriyle tuttu teşekkür etti gözlerinin içi gülüyordu
Ve ona dünyaları veren o şey bizim beğenmediğimiz 50 kuruşluk kek.

Keşke anne babaları da adam gibi dursalarda kendilerine küfür ettirmeseler. Umarım ülkeleri bi an once düzelir ve giderler.
bayram için memleketlerine gidebilenleri zaten hiç almayacaksın geriye! yallah ülkesine!
bi karar verin kardeşim peygamber soyundan oldukları için mi kucak açmalıyız? Yoksa insanlık adına mı?
Din kardeşlerimiz oldukları için mi? Yoksa insanlık adına mı? Çanakkale'de, filistin'de, kafkaslar'da kısacası akla gelen bütün cephelerde bizden ziyade suriyeliler savaştığından vefa borcu olarak mı açmalıyız kucaklarımızı? Yoksa insanlık adına mı? Önce buna bir karar verin. Suriyelilerin burada bulunuşunu haklı göstericez diye ne yapacağınızı şaşırdınız resmen. O kadar seviyoduysanız madem suriyelileri gidip orada yaşasaydınız ya, ama olmaz değil mi! Dert suriye sevgisinden ziyade türk düşmanlığı, bir de hiçbir şeyden haberi olmadan sırf prim kasmak adına bu teşvikli istilacıları savunanlar var. Siz kurusunuz, umarım yanınızda yaşlarıda yakmazsınız. Umarım bu katil, hırsız, tecavüzcü güruh sadece onları isteyenlerin mallarına, canlarına, kızlarına zarar verir. Sırf bazı akıl yoksunları duyar kasıp şov yapacak diye canından, malından olan, tecavüze uğrayan insanlar var bu ülkede. En büyük sorumlusu da "siriyililer kirdişimizdir" diye anıranlardır. Umarım insanların sizin yüzünüzden çektikleri acıların hepsini, hatta katbekat fazlasını çekersiniz.
suriyelileri insanlık için yığmadık buraya ki şia diye türkmenleri kapından çeviren bir ülkeyiz. onları aslında suriye de esad gider diye aldık ama elimizde patladılar o kadar. akp faturayı millete kesti ve bizi o aslakları beslemeye mecbur etti, sonra da vay efendim insanlık.
onlar sunni diye besliyoruz yoksa sizin insanlığınız mı var?
bide ensar muhacir kardeşliği vurgusu yapıp iyice kafa sikiyorlar. o kadar seviyorsanız evde besleyin. ülkenin seviyesi zaten akp sayesinde yerlerde bide bunlar geliyor hepten düşüyor.
arap bilim insanı olsun veya bir yerde doktora, yüksek lisans yapsın başımızın üstünde yeri var o adam çünkü ülkeye katkı sağlar ama bunlar asalak ve hayvan gibi ürüyorlar.
sonra piçleri ölüyor onların üzerinden duygu sömürüsü yapıp sanki onların piçlerine bakmak zorundaymışız gibi bir de haber yapıyorlar. buna bir nevi mecbur ediyorlar.
benim hiçbiri kardeşim değildir, sizin ensar muhacir mastürbasyonunuz da beni enterese etmez, din kardeşlerinizse alıp evde besleyin. vergiden 1 lira bile veremezsiniz onlara.
ayrıca çocuklarını dilendirip kadınlarını fuhuş altında sikiyorlar sonra insanlığın bittiği yer diye laf diyorlar. hiç de bile öyle değil.
onları besledikçe daha fazla ürüyecekler ve bu sefer daha fazla kişiyi beslemek zorunda kalacaksınız çünkü adamların ekonomisi olmadığı halde bu kadar üremesi fazladan yük oluyor ve siz onları besleyerek buna önayak oluyorsunuz. bu uzun süreli de zararlıdır çünkü önceden diyelim 10 kişi acı çekecekse şimdi hayvan gibi üreyim 100 kişi acı çekecek ve ülkeye ful zararlar.
yenikapı da icra edilecek bir mitinge dönüştürülmelidir.
kesinlikle katılıyorum. bu zamana kadar hep savundum. din kardeşimiz dedim ama meğersem ahlaksız namussuzun tekilermiş. ben bunları savaş maduru sanıyordum oc esad zulmediyor sanıyordum dışardan görüldüğü gibi değilmiş.

ülkemize gelenler suriyenin çingenleri. suriye devletine karşı gelenler nusayri düşmanları. en küçük iç savaşta hepsi bize silah çevirir. türklerden nefret ediyorlar. ve kesinlike namazla niyazla da işleri yok.
Kara insanlar, kara insanlardir.
defolsunlar istemiyoruz. katıldığım kampanyadır.
görsel
(bkz: fransız mandasını kabul eden suriyeli)
Haklı kampanyadır. Beni başkan yapın mümkün olduğunca ya din kardeşlerinin evlerine sokayım beslesinler ki öyle olursa büyük ihtimal hepsini din kardeşleri tayyip erdoğanın sarayına kapatırım. Ya da veririm madenlere çalışsın it herifler. Arap sevicinin biri bir şey mi dedi. Gel sen de kardeşlerinin yanına madene. Güzel güzel çalışın. Çalışmayan sabun olur. Evet.
geç kalmış veya amacına ulaşamamış kampanya. çoğu artık suriyeli değil onların haberiniz var değil mi?

yakın gelecekte "türkleri istemiyoruz" minvalinde başlıklar okursak şaşırmayın.
(#40617769) biz gidelim o zaman suriler ananızı bacınızı rahat bırakıyor mu görelin gerçi siz rahatsız olmazsınız nede olsa adamlar arap kavm-i necip.
sonuna kadar desteklediğim kampanya. bir şekilde geldikleri yere geri gönderilmelidirler.