bugün

'Gülmedik , eğlenmedik hadi yeter siktir git artık .' Dediğim insan topluluğudur . Millet değildir bunlar. Aynı yerde nefes alan gereksiz insan topluluğudur ama suriyeli Bilim adamları bu genellemenin dışındadır . Bilim ile uğraşmak kutsaldır laf edilemez .
Başımıza bela oldular. Ekonomik anlamda gerileme nedenlerimizden birisi. Evet.
Türkiyeye demir attilar artik suriyeye dönmezler.etnik koken olarak gurcusu bosnagi pomagi kurtu ermenisi diyorduk artik Suri'side diyecegiz anlasilan.
görsel
3-5 tanesi geri dönüyor diye haber yapıyorlar. toprak sahipleri geri dönüyor. milyonlarca vasıfsız asalak burada kaldı.
Bu ne saçmalık artık ya.

https://www.facebook.com/...06723551/?hc_ref=NEWSFEED
kontrolsüz göç güç değildir.
bıktım usandım artık bunlardan, hümanistliğin de amına koyayım afedersiniz.

sikişip sikişip sokağa atıyorlar veletlerini, çoğaldıkça çoğalıyorlar. ulan biz burada misafiriz, ülkemizdeki savaştan kaçtık, yiyecek ekmeğimiz yok diye hiç düşünmüyorlar. biraz gurur, biraz haysiyet olur ulan insanda, ama nerde!

işleri güçleri sikişmek. piçlerinden yollarda yürüyemiyoruz. abi bir lira abi bir lira..hadi başta yazık dedik, gariban insanlar dedik, bir süre kalsınlar dedik ama yeter da amk. ulan bugün cafede otururken biri geldi 1 lira vermedim diye kasten üzerime kahve döktü. yarın öbür gün bıçak çekecek, silah çekecek..o zaman görün gümbürtüyü!
dün cuma saati kitap okumak için evimin yakınındaki parka gittim, tam kitabımı açıp okumaya başladım bir grup suriyeli telefondan müzik açtılar, bir de son ses "savaş" oyunu oynamaya başladılar, ben bir inançsız olarak cuma namazı kılmıyorum, o saatler de etraf sessiz oluyor diye değerlendiriyorum, ama suriyeliler dinlerini rahatça yaşayamadıkları gerekçesiyle ülkelerinde savaş çıkartıp, sonra da türkiyeye sığındıklarında, namaz kılmıyorlarsa verdikleri bu savaş ne uğrunaydı?
Bursada bizim evin civarında su kesintisi olduğundan mütevellit, iş dönüşü elimi yüzümü yıkamak için evin yan tarafındaki çeşmeye indim.

Başladım elimi yüzümü yıkamaya derken bisikletle arkalarında kocaman damacanalarla aygır gibi suriyeli iki adam geldi.

Yüzüme arapça cümleler kurmaya başladılar. Bende " içimden gelecek çeşmemi bulamadınız orospu evlatları" diye hayıflanarak işimi daha rahat görmek amacıyla alt çeşmeye indim.

Alt çeşmede işimi bitirdim eve geri dönüyorum bu sefer daha şiddetli bi sesle kızgın sesle bağırınarak arapça şeyler söylemeye başladı..

Bana.. Yüzüme.. Benim ülkemde..

" ne diyon lan sen orospu evladı " deyip evden sopayı bi alırsın esnaf zor ayırdı orospu evlatları bisikletleriyle siktir olup gittiler.

Bu piçleri bu ülkeye kim veya kimler aldıysa, aldırdıysa hepsini götünden sikeyim başka da hiç bir şey söylemiyorum.
Tecavüzün ne olduğunu türklere öğreten millet. Biz bunlardan önce taciz, tecavüz nedir hiç duymamıştık. allah seni inandirsin, türkiyede ilk hırsızlık bunlar tarafından yapıldı, sonra patladı gitti. Hatta adana ilini de bunlar ceyiz olarak ülkelerinden getirdi. O yüzden ıyy bir millettir. Pistir, kötüdür.
şu Suriyeli döküntüleri sahiplenen keyfi yerinde dört dörtlük yaşayan hümanist şerefsizlere çıldırıyor.

senin bu ülkede hala 600 lira parayla milyonlarca türk ün aile geçindirdiğinden haberin var mı?

sanki bizim ülkemizde hiç sorun yokmuş gibi; birde bunların tacizini,tecavüzünü,hırsızlığını,arsızlığını bu millet çekmek zorunda mı?

neymiş efendim benim başıma gelseymiş. ne benim ne de Türk milletinin bir ferdiyim diyen tek allahın kulunun başına böyle bir şey gelmez.gerekirse orda can veririm. köpek gibi başka bir milletin kapısına dayanmam.

ulan bunlarda hiç edep de yok ki, adamı ülkeni alırsın;askerine,polisine,doktoruna diklenir.

alırsın çoluğu çocuğu kadını koyarsın sınırda kampa zamanı gelince de yollarsın yooook. bizde daha yüksek şartlar altında krallar gibi vergisiz,sınavsız,şartsız yaşayıp benim milletin hakkına el koyacak. ingilizin piçleri. daha uzar gider bu mesele...
1000alinin açıklamasına göre "Her 5 Suriyeliden 3’ü ülkemizde" dir. geçmiş olsun hepimize!

http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost
Ülkemize geldiler, alındılar rahatsız olanları bilemem daha düne kadar benim de gözüme çokça batan bir durumdu Suriyeliler. fakat dün bir mekanda oturmuş yemek yiyorum yan masaya küçük bir kız geldi Suriyeli olduğunu biliyorum sıkça görüyorum zaten peçete satıyor ne zaman görsem içim burkuluyor zaten fakat bir şey yapamıyorum işte dediğim gibi kız geldi masada bir kadın ailesiyle oturuyor gayet güzel bir dille konuştu kızla okulunu babasını annesini sordu sakin sakin cevapladı çocuk sonra kadın peçete aldı ama fazla para verdi bilerek kız inatla verdiği para kadar peçeteyi masaya bıraktı ve gitti. O ana kadar düşündüğüm çoğu şeyden utandım kendi adıma.
bir tanıdığımın kiracısı suriyeli.

kendisi, eşi ve 3 çocuğuyla beraber yaşıyorlar. adamın ne iş yaptığını sorduğumda "çalışmıyor" yanıtını aldım.

Adam suriye'den emekli olmuş ve emekli maaşı ile geçinmeye devam ediyormuş burada. amk şok oldum. bu suriye devleti halen nasıl emekli maaşı ödüyor? ödediği miktar ne ki bir aile istanbul'da çalışmadan yaşayabiliyor?
Bundan sadece 150 sene önce bu ülkeye gelen insanlarin torunu olarak, çoğu has turkten daha iyi konumda ve daha iyi bir okulda okuyorum. Tıpkı Babam gibi. Hatta dedem gibi. Işte suriyeliler de böyle olacak. Ve ırkçı kepazelerde suriye asıllı bir insanın altinda çalışmaktan gocunmayacak duruma gelecek. Isteseniz de istemeseniz de.
kanıksamamamız gereken insanlar.

hayır arkadaş, bu ülkedeki normal hayat akışının bir parçası değil bu insanlar. bu topraklara ait değiller.

ne yapalım, onlar da kalsınlar bari dediğimiz an sıçtığımızın resmidir.

1-2 yıla kesinlikle kendi topraklarına geri gönderilmeliler. bedeli ne olursa olsun bunu yapmalıyız. yoksa bu ülke toptan bir ucubeye döner.
çok mu oluyorlar;

görsel

http://www.dha.com.tr/sur...html#.WRlhJ6f080A.twitter
baştan beri söylediğim gibi derhal siktir edilmeliler.Kadın çoluk çocuk demeden hepsi hemde.

istanbul'a gitmiyorum bu itler yüzünden oturduğum yeri işgal etmişler resmen.Her yer suriyeli it kopuk.

Şuan bulunduğum şehirde 3-5 tane ne zaman yaşam alanımı kısıtlarlarsa ve ne zaman zarar vermeye başlarlarsa burada acımam arkadaş.

Adama evini açıyorsun geliyor seni bir sikmediği kalıyor.

Zaten bu ülkede tecavüz, taciz almış başını gidiyor bir de bu orta doğu yamyamlarıyla mı uğraşacağız.
Bunları ülkeden def edecek adam benim ömür boyu oyumu alır. Başka bir şey istemiyorum.
Bunları çok seven varsa evine 1 tane alıp besleyebilirler. Yok din kardeşiymiş, ümmetmiş bilmem. Ne gerizekalı adamlarsınız ya. Din kardeşi ne olum? "Gürültü yapma" dedi diye kendisine yemek getiren adamı öldüren bi gayri müslim görmedim ben. Sizin din kardeşleriniz yapıyor ama.
ne kadar kötü özellik varsa içlerinde bulunuyor.(arada istisnalar bulunmakta.)
-konyada genç bir çocuğu bıçakladılar.
-mersinde daha yeni bir vatandaşımızı öldürdüler ve 1 ay da 2 kez isyan ettiler.
-istanbulda avcılar ve florya sahilinde türk kızlarımızı taciz ediyorlar.
-dolmuşun içinde sesli sesli konuşacak kadar görgüsüz ve cahiller.
-biz devlete muayene ve ilaç farkı öderken bunlar hiçbir kuruş ödemiyor.
-her ay gıda yardımı alıyorlar fakat biz türkler açlıktan ölüyoruz.
-ülkenin her yerine bakteri gibi gittiler turizm başkentimiz antalya ve Muğlayı lekeliyorlar.
-mersin ve Hatay gibi güzelim şehirlerin anasını bellediler.
-erkekleri ülkelerinde ki savaştan kaçacak kadar onursuz ve korkaklar.

neyse ya biz vergi vermeye devam.
Kavga etseniz ve ikiniz de yaralansa onu tedavi eden ücretsiz ilaç veren devlet senden para ister.
Nankör insanlar.
Heryerdeler.