bugün

13. sezona az sonra başlayacağım dizidir.

eğlenceli bir yapım. ben sevdim.

problem şu, son iki ayda tüm sezonları izledim. simdi yeni sezonda haftada 1 bölüm sıkıntı olacak muhtemelen.
sezon sonuna kadar bekleyip yine toptan bakarım heralde.
Bu sezonun en iyisi kesinlikle Jack oldu, daha iyi hatta mükemmel diyebileceğim sezonlar olmuştu. 13. sezon sıradandı bence.
Bu diziyi izlemeyi çok istedim birkaç kez yeltendim ama bir türlü olmadı. Şu yarınki kpss de bitsin, başlıyorum amk dizisine.
Sam Winchester ve Dean Winchester kardeşlerin "av" maceralarını anlatan gerilim/korku dizisidir.

”Saving People, Hunting Things: Family Business“.
14. Sezonu merakla beklenen dizi.
Hastasıyız, gel artık amk Ekim'i.
8 sezonda bıraktığım dizi yoksa 10 muydu en son dean tanrının bacısıyla aşna fişna yapıyordu lan bu herifler hala çarpılmıyorsa allah yoktur türkiyede bile ana bacı karıştırmak cinayet sebebidir lan.
Alt yazılı versiyonu daha bir güzeldi. Olayları sanki gerçek bir olaydan alıyorlarmış gibi sergilerlerdi. Türkçe dublaj bazı filmlere yakışmıyor.
En sevdiğim dizi olmasına rağmen takip etmiyorum. Alacakaranlık kuşağı hâlâ tahtta nazarımda.
Geri dön.
görsel
Superbizimkiler olmuş. 14 sezon dizi mi olur amk.
Harikadır...
ben bile son 2 sezonu izlemedim. artık yeter ya, tadında bırakalım, türk dizisi mi bu ya?
son bölümleri inanılmaz boktan olmuş dizi. lan ölüm ölür mü amk? Bir ara tanrı da ölüyordu. ama old death'ı harcadılar yerine billie diye bir karıyı getirdiler uyuz oldum.
15. sezonuyla birlikte sona erecek. aq embesilleri bi bitmedi, ne zaman bitecek, cok uzattilar diye diye bitirdiniz diziyi. simdi mutlu musunuz ha o.c'lari?
ikinizi de eksiledim. bi bitmediniz.
Dean, sam, cass karakterleri ve oyuncular o kadar bütünleşmişlerki , başka dizide ya da filmde görsem alışamam sanırım. Efsanedir.
Gece gece bitecek olduğunu öğrenip üzüldüğüm dizidir. Elimizde büyümüştü keratalar.
inanmıyorum biteceğine bu winchester piçleri bir yolunu bulur yine dirilirler.
Kurtlar vadisi’nin yabanci versiyonu. Yeter artik bitirin.
14 sezon daha çekseler hasta gibi izleyeceğimiz dizi.
alışkanlık mı dersiniz, saykoluk mu bilemem.
ama iyisiyle kötüsüyle izleriz.
Final yapacağını öğrenince baştan başladığım dizi.
samantha smith (Mary) öldü arkadaşlar tekrar dirilmez bu saatten sonra.
görsel
6. Sezonda bıraksalar efsane olacaklardı, yine severiz kendisini ama bitmesi gereken yerde bitmeliydi.
Nas suresini bilmeyen 2 abdestsiz gavurun başına musallat olmuş cinleri anlatan dizidir.
14. Sezon finalini yapmış dumura uğratmış dizi.
*
Jack'i harcadılar resmen ulan dünyanın anasını s*ktiniz 14 sezon bi ananız öldü diye daha 1 yaşında bile olmayan immatür bir çocuğa yapmadığınız eziyet kalmadı.

Chuck sen her zaman bir pezevenktin de bu mallar 14 sezon sonra bunu anladılar. Lan adam durumdan zevk almasa öyle bir senaryo mu yazar sizin hayatınız üzerine.

Son sahne mahşer günü gibi herkes dirildi senaristler uçuk bir son yerine biblical bir sonu tercih etmiş. Sonuçta kıyamet bütün kutsal kitaplarda aynı değil mi? Bir de soruyorlar bu nasıl sona erecek diye. Ulan bütün incili ezbere biliyorsunuz da nasıl oluyor da isa'nın tekrar gelişi ile ölülerin dirilecegini bilmiyorsunuz?
*
Neyse sakinim keşke bu kadar saçma replikler yazmasaydınız da biblical bir son olmasaydı.