bugün

Herkesin yapabileceği bir şey değildir. *
stiletto ilee koşabilmenin yanında esamesi yoktur. sahi var mı koşabilen?
stiletto ile ayakta durabılene saygı duyulur,bıcak ustunde yurumek gıbıdır.
(bkz: miranda kerr)
http://galeri.uludagsozluk.com/r/stiletto-372030/
araba ayakkabısıdır bilakis giyecek olan bi zahmet cipten inerken göstersin stilettosunu. lütfen düğünde halay başı olacak olan giymesin.
stiletto ile ayakta bile duramadığım için yürümeyi hiç denemedim bile.
Saatlerce ayakta kalan biri için neredeyse imkansızdır.
işten çıkıp normal köseşe erkek ayakkabısıyla maça gitmek zorunda kalınca anladığım ve yapanların önünde saygıyla eğildiğim davranıştır. O kadar zor ki bunu yapmak saygıyla eğilmek yetmez, öperim ben bunu yapanı yanaklarından. Bahane arıyorum sanılmasın!
işimin gereği genelde giydiğim ayakkabıdır uzun süredir giymeme rağmen hala her akşam acısı ve ağrısı çekilir.
eziyettir. Bir kadının kullandığı en rahatsız edici ayakkabıdır kendisi.

"it aint easy walkin in stilettos." Der giderim
ayağı felç etmektir.
Teyze kemiğinin sancısını düşünmek bile istemiyorum.
asla ama asla kullanılmaması gereken ayakkabı tipi ile yürümek 3 gün ayak ağrısı çektirir.
Sanırım mümkün değildir.
Mağazaya gidilir. Bir stiletto alınır. Denenir ayağı kalkılır. Oturulur. Ayakkabı çıkartılır. Sizin ben amk denilip eldeki stiletto yan tarafta size bakan kadına fırlatılır.
gereksiz aci cekmektir. hem guzel de degil ya yasli gosteriyor ayaklari.
sozlukte kadın mı arıyor sunuz işte buraya yazanlar kadın. Saldırın beyler.
alışmayan kadının yapamayacağı ama yapabilen kadını, özellikle de bacak ve poposunu, çok güzel gösteren ayakkabıdır.

tabiî ki uzun uzadiye, günlük yaşam için uygun değildir. ama ince yapılı ve uzun bacaklı kadınlara cidden yakışıyor. örnek olarak miranda kerr'ü ben de verirdim ama justin bieber'la birliktelik yaşıyor, kadından sayılmaz artık.
Sürekli giyildiğinde ayak sağlığını ve güzelliğini bozar. Yazık ayacıklara.
işim gereği sürekli topuklu ayakkabı giydiğim için artık nasıl benimsemişsem stiletto ile yürümek bana çok basittir efenim.
converse neslinin alışamayacağı şey.
görsel
Şunlarla yürümek bile daha az işkencelidir diye düşünüyorum.