bugün

dolar kuruna geçeceğini açıkladıktan sonra yaygara çıkmıştı. artık oyun alamayacağız diye. dolar kuruyla bile hala çoğu oyun satış platformundan defalarca ucuz. sadece eskisi gibi belirli grup oyunları(bazı valve oyunları, eskiden çıkmış ve çok fazla satmış klasik oyunlar vs...) 20 liraya alamıyoruz sanırım onun haricinde ucuz. steam workshop kadar muhteşem birşey yok, özellikle paradox oyunları oynuyorsanız steam harici mod kurmak aşırı uğraştırıcı. üstüne iade gibi sorunlara karşı diğer oyun satın alma platformlarına kıyasla aşırı iyi.
yıllarca fm' yi alıp yükledikten sonra oynadığımız platform. ne yazık ki bu sezon kendisiyle yolları ekonomik gidişattan ötürü ayırsak da, kalbimizde yeri hep farklı olacak.
artık aldığınız veya kütüphanenizde bulunan oyunları gizleme özelliği geldi.
dolarla çalışmaya başladığından beri aramıza mesafe giren oyuncu. evet.
açık ara en iyi arayüze sahip olan oyun platformu.
iyi olmuş.

Sabah akşam oyun oynayıp, evden çıkmayan ve vatana millete zerre faydası olmayan 31'ci asosyalleri derinden üzün platform.
Dünya genelinde oyunlara biçilen değeri görünce ve ülke üzerinde telefonun lüks olduğu algısına şahit olunca iyi olmuş diyorum. Telefon kullanmak, oyun oynamak hedef haline gelmiş durumda. Ülkece savaşa girsek, halk olarak daha az zararlı çıkardık.
Ne olmuş lan fiyatlar. Ohaa
hiç steamde değil...
Platforma girip fiyatlara bakmamla "ananı steam" demem bir oldu.
görsel
dolara geçince bir aydınlanma geldi,muasır medeniyetler seviyesine çıktık evet.
Ekonominin çok iyi olduğu ülkemizde oyuna hasret bıraktıracak oluşum. Evet, ekonomi çok iyi, her şey güllük gülistanlık: hatta o kadar keyifliyim ki bu yüzden günde tek öğün yiyorum. Her şey harika !
geçtiğimiz seçim uzun süre z kuşağının altı milyon yeni seçmeninden bahsedildi durdu. sonuç; o altı milyon genç seçmenin beş milyonu akp'ye oy verdi. ekşi'de bir yorum gördüm; "taliban denginde bir hükümeti seçip avrupa denginde yaşanamayacağını acı acı öğreniyor türk gençliği". beter olun amk. babalarınız gibi hadi siz de kahveye gidin şimdi.
Envanterimdeki ürünlerin fiyatları aynı kalmış ama ne hikmetse oyunların hepsine iki katı zam gelmiş. Topluca boykot edilmesi gereken durum söz konusu ortada. Yıllarca beleş oyun veren epic game helal olsun sana hakkını yemişim.
20 kasım'dan itibaren türk lirasının tedavülden kaldırıldığı oyun satış portalıdır. ülkenin halini bir oyun satış portalından bile anlayabiliyoruz. artık oyun almak da bir hayal oldu maalesef. neyse ki bir nebze olsun steam'in yerini tutabilen epic games, xbox gibi yerler var. en azından bunlar halen türk lirası ile işlem yaptırabiliyor.
sonunda burası da pert oldu.
artık oyun almak hayal.
football manager 2024’ ün fiyatının el yaktığı platform. ben de xbox indirdim ve çok daha makul bir meblağa üyelik alıp gamepass ile menajerlik susuzluğumu giderdim. steam yine de ilk göz ağrım tabi…
ibneler bari bir ay sonra yapsaydınız kur olayını.
1 hafta sonra indirim olacak.
Artık geri çekiliyor
Kahrolsun enflasyon
Güle güle Steam.
gidin bilindik korsan sitelerden oynayın hırsızlık demeyin. bence steamın sahiplerine göre bile ağlanacak haldeyiz.
istek listenizde çok istediğiniz oyunlar varsa almanızı öneririm. zira kasımdan sonra a+ oyunları almak bir hayli bütçeyi zorlayacak.
bizi yemen, ırak, filistin ligine sokarak artık daha fazla ödeyecek olmamızı sağlayan platform. onlar da zenginleştiğimizi düşünüyor olmalılar.

(bkz: durmak yok yola devam)
Yavaş yavaş en ufak eğlence sektörünü bile elimizden alıyorlar .
Yabancı firmalar Türkiye'den bir bir çekiliyor.

Dünyaya kafa tuttuğunu düşünen avrasyacılar bayram etsin, onların deyimiyle Türkiye artık "Amerikan uşağı" olmuyor.

Gelecekte Çin tarzı fantastik oyunlarla idare ederiz artık.