bugün

white chocolate mocha'sı şerbetten hallicedir.
reserve olanı makbuldür. En güzeli kanyondaki içecek olarak eksi nero çalışanı olarak starbucksın o makine yapımı kahvelerini önermiyorum.
Akmerkez şubesi belediye ile anlaşmazlığından ötürü bahçe mekânı içler acısı bir hal almış duyduğuma göre. Ulan o güzel mekânda, o güzel bahçede ne günler geçirdik. Şimdi tekrar döndüğümde eski halini görememek beni üzecek.
dün gece bir hatun kaldırmamı sağlayan zenginlik zımbırtısı.
bu tarz abartılı ve içi boş mekanların artıp üniversiteli kırılmış kızların hucüm etmesini temenni ediyorum.
bugün de uğrayayım. kısmet.
Dün Sultanbeyli de ilk şubesini açtığı an doluşmuştur.
Sütlü filtre kahvesine hastayım.
94-99 arası neslin uğrak yeri.
Bir caffe nero değildir. olsun ne yapalım. Gün içinde elit olmam gerekir benim. Caffe nero her yerde yok maalesef. Şimdilik burda elitleniyoruz...
komik. ben starbucks bim gibi görüyorum. başka hangi mekan yarım litre kahveyi 9 tl den satıyor?

ismi oldu ilk defa türkiye'ye geldiğinde fakat dünyda genel olarak starbucks alt ve orta kesime hitap eder. zaten bunu da anlarsınız. servis olmayan serf servis işletmelerin mantığı orta ve alt düzeye hizmet vermektir genellikle.

starbucks bu bağlamda elitlik ifadesi değil. rastgele bir kafeye gir ve kahve iste. anlayacaksın ne demek istediğimi fiyatları görünce. servis bardakları ile.

yani neymiş. starbuks kahveciler zincirinin bimiymiş.

evet hergün yemek aramdan sonra gidip içiyorum. uzun çekim amerikano su yerine filitre kahvemi. oturmuyorum. alıp ofise geçiyorum. hiç elit değilim. bunu hiç elitlik olarak görmedim.
gidemeyen varoşları kıskandıran kahveci anca önüden geçersiniz evet.
10 liralık kahve ile varoşluk - elitlik ayrımı.
algı bu yönde, latte şahane.
bu tarz mekanlara giden insanlar pardon insan dedim 1.ci sınıf kapitalisttir hayvan kürkü giyenlerden bir farkı yoktur.

kız kesmeye gidilir
interneti hızli olduğu için borsacılar 3 4 saat boyunca orda oturur.
sürekli gittiğim beleş beleş 3 4 saat wifi sini kullandığım yerrr bir sey soyleyen de yok mis gibi mekan aq.
lezzetli ve kaliteli bir kahclveye 10tl vermek cok degildir. Adam yarim litre kahve veriyor.

Daha demin leş gibi 2si bir aradaya 7-8tl arasi para verdim kekolarin gitti bi kafede.
Ayrica 30 dk de bir bi sey alir misiniz diye soran garsonlarda yok.

Bence durum böyleyken starbucksta kahce icmek cok cok daha avantajlı.

Avmler nasil bitidiyse küçük esnafi zincir kahvecilerde öyle bitirecek bu kafeleri.
evde kendi kahvesini yapan bir birey olarak lavazza'nin kahve cekirdeklerini daha basarili buluyorum. starbucks'in tum kahve cekirdeklerini defalarca denedim ve acik ara en basarilisinin dark roast caffè verona olduguna karar verdim. digerleri olmasa da olur neredeyse.
çektikleri kepenkle dışarıdan içeri birilerinin girmesini mi engellemişler yoksa misafirlerini hapis mi etmişler pek de anlamadığımız zincir.
Çok çok afedersiniz benim gibi terbiyeli birisi ağzını kolay kolay bozmazda gerçekten yani y*rrak gibi bir deyim vardır ya aynen öyle bir mekandır bu starbucks. Servis desen yok müşteriyle ilgilenme yok masa temizliği hiç yok. ömrümde 1 defa gittim ve bir dahada asla uğramayacağım.
Kahvesi kaliteli tiki müşterileri kalitesiz mekan. Kezban kızımız geliyor mekana sanki yılların starbucks müdavimi, kro beyimizde gelip masasına ıphone'sini bmw anahtarını, marlborosunu koyuyor. Oturuşlar bi değişik muhabbetlerde tat tuz samimiyet yok. Önerim kahvenizi alıp direkt çıkın.
Şimdi eğri oturup doğru konuşalım, filtre kahvesi efsane. Ama sizin o içtiğiniz içinde her bi bok olan şeylerin tadını bilmiyorum.
suan ortami kotu sayilan bi kafedeyim fiyat listesine bi göz gezdirdim kahve fiyatlari starbucks ile ayni . ne istersen iste 3in1 getirecekler onu icecegime gider gercek kahveyi daha nezih bir ortamda icerim.
ortalama lezette kahvesi olan kahve dükkanı, memleketimde tchibo olmamasından ötürü tercih edilendir.

ayrıca sabah sabah bana kahve ısmarlayan güzide personele sahip kahve dükkanı, halen sevincini atamadım üzerimden nedense starbucksa karşı tüm ön yargımı kırdı güzel insan. buradan bir kez daha çorum starbucksa teşekkür ediyorum... evet meşhur mezarlığın hemen yanında ve ağlayan kızı halen bulamadık saygılar.*
Denizli'ye açılalı 5 6 ay falan oluyor.

Güzel yani ben beğeniyorum parası olan gitsin olmayan da laf etmeye devam eder muhtemelen.
ABD'li kahve dükkânları zinciridir.
yeni kızlarla tanışmak için en iyi ve en ucuz mekandır. alkol olmayınca muhabbet yavaş başlasa da konuşmasını biliyorsanız her şey istediğiniz gibi olur.

eski sevgilimi ve birçok fakbadimi burdan düşürmüştüm. o yüzden starbucksı biraz gereğinden fazla seviyorum. istanbuldaki mecidiyeköy ve elmadağ şubelerine sık giden sözlük kızları bir mesaj atsın tanışalım.
bucks bucks paraları saydığımız gereksiz ama alışkanlık yapan kahve tükkanı.