bugün

görsel

Sole bakiyorsunuz ve diyorsunuz ki valla uygulama para kokuyor. Saka bir yana kaliteli olan uygulamadir. Telefon hafizami sayesinde bosalttim.
dünya'nın en büyük çevrimiçi müzik servisidir.

bir müzik delisi olarak, ilk defa bugün kullanmaya başladım. yaklaşık 2-3saat kullanımıma göre, servisin iyi ve kötü yönlerini elimden geldiğince aktarmaya çalışacağım.

iyi yönler;

şarkı kütüphanesi inanılmaz derecede geniş. yani bir şarkıyı veya sanatçıyı bulmak için saatlerce uğraşmayacaksın. her şey elinin altında.

sevdiğin sanatçılara, türe göre sunduğu müzik imkânı gayet hoş. yeni hesap oluşturduğunuzda, size hangi sanatçıları en çok dinlediğinizi seçmenizi istiyor. o sanatçıları seçtikten sonra da, tüm seçtiğiniz sanatçıların şarkılarını karma yapıp bir çalma listesi oluşturuyor, ve daha rahat ve kolay müzik dinlemenizi sağlıyor.

çevrimiçi müzik imkânından ziyade, çevrimiçi radyo dinlemenizide sağlıyor. ruh halinize göre, her türlü online radyoları dinleyebilmektesiniz.

bir şarkıyı aramak için, youtube'a gerek duyurmaması. her şey elinizin altında olduğu için, umduğunuz şarkıyı bulup, cayır cayır dinlemeye başlayabilirsiniz. dilerseniz arkaplanda da dinleyebilirsiniz.

kötü yönlere gelirsek;

ses kalitesi, 2-3saat dinlememe göre, youtube'dan daha kötü. leş demiyorum ama, iyi bir kulaklıkla dinlerseniz net olarak anlayabilirsiniz arkaplanda bir bulanıklık olduğunu. böyle sağlam hizmet, nasıl olurda sesi tam kalitede veremez anlayamıyorum doğrusu.

çok fazla depolama ve veri harcaması. bu servisi kullanabilmek için, cihazınızda oldukça fazla yer, ve veri paketiniz olması gerekiyor. (wifi varsa sıkıntı yok)

ücretli olması. dünya'nın en büyük ve en çok kullanılan müzik hizmeti olmasına rağmen, ses kalitesindeki düşüklük sebebiyle fiyatını hak etmemesi. bir hizmet / uygulama, ücretliyse benim için tamamen kusursuz olmalı ki fiyatını hak etsin.

benim için spotify bu bi kaç yönden ibaret. bazı kusurları görmezden gelebilirseniz, normal dinleyici için gayet iyi ve sağlam bir servistir.
Öğrenci paketi 9 TL olmuş.
Ekranı ikiye bölüp youtube mu kullansam diye düşünmüyor değilim.
Fiyat artışı nedeniyle hayal kırıklığına uğrattı beni. Ucuzlaması gerekirken neden artırıyorlar?
Bu gün itibariyle gelen mailde 13.99 TL olan aylık ödeme 17.99 TL olacağını öğrendim. Hesabımı iptal ettim. insanları enayi yerine koymanın anlamı yok.
Bu gün itibariyle gelen mailde 13.99 TL olan aylık ödeme 17.99 TL olacağını öğrendim. Hesabımı iptal ettim. insanları enayi yerine koymanın anlamı yok.
preminyum hesap var elimde çoklu üyeye izin veriyorlarmı bir bakayım veriyorlarsa sizle paylaşırım.
ben de aranızda yer almak istiyorum. ama buna ayıracak param yok. öğrenciyim. bir yolunu bilen varsa bana ulaşsa mı?
mobil ödemesi olmamasıyla üzmüştür.
Premium reklamları ile hayattan soğutuyor. Neymiş efendim insanların içinde burnunu karıştırmak çok kısıtlayıcıymış da, havuzda yüzerken abur cubur yemek istiyormuş da her şey sınırlı olmalıymış da. Siktir lan!

Hayat, sınırsız olanın hazzını azaltır. Ben lite versiyonla çok mutluyum.
çıtayı her şeyiyle uzaya çıkartan müzik uygulamasıdır. listeni oluştur, telefonuna kaydet, sonra uçak modunda bile dinle. özellikle iphone kullanıcıları için ideal, çünkü apple music e göre daha kârlı geliyor bana (daha makul bir çözümü varsa da ben bilmiyorum).
şu sıralar 2019 istatistiklerini iple çekiyoruz. 2020' de de zamla birlikte 17,99 tl/ay alacağı gibi haberler var. aylık 4 lira daha arttı masraf hadi hayırlısı.
görsel

2019 yılı için özetleri çıkarmışlar. merak edenler bakabilirler hesaplarından.
Androidde cracklisini kullanıyorum tertemiz para vermeden beleşe * herkese tavsiye edilir.
müzik arşivi ile dinleyicileri kendisine mest eden. Keşif ile bizlere yeni yeni çok tanınmayan grupları şarkıcıları tanıtan platform.
Hazirladigi sey efsane guzel olmus. Ulan millet yeni yildan sonra pahalanacak diye vazgececekti, ama yine bi cogunun aklini celmistir bu hareketiyle.
Geçen ay kendisi ile olan 3 yıllık ilişkimi bitirdiğim uygulama gerçi bir ara deezer ve Apple music de kullanmıştım ama olsun.

Maddi sıkıntıya düştüğüm zamanda bir de zam geldi.
Müziğe 18 tl veremeyecek hale düşecek adam mıydım yaa rabbiii!
çok olağan şekilde müzik dinlemek amacı ile kullandığım uygulama.

lakin çocuklar gerçekten sizin ne dinlediğinizi hiç merak etmiyoruz. lütfen bu tarz paylaşımlar için şahsi sosyal medya hesaplarınızı kullanın. loser hayatınızı görücüye çıkarmanız için zaten bir uygulama yaptılar, instagram diyorlar, onu kullanmayı mı deneseniz?
çünkü bize ne? ha gerçi hayatınızı ve kendinizi ve kimsenin umrunda olmayan kulak zevkinizi ve beyincik soğanınızı herkese sergileme azminize hayranım bak orası ayrı. ss al ss al ss al ss al (beş sayfa spotify ss'i) alınıyor. sonra onları gel instelaya yükle, yükle, yükle, giriyi at, editle falanı da filanı.

cidden çevrenizdeki saf insanları yoğunluktan kafamı kaşıyacak vaktim yok diye kandırabiliyor olabilirsiniz ama işte eşşek kadar boşsunuz. bu acı gerçeği bu gece kabul ederek kendinize bir güzellik yapın.
kabullenmek işe yaramanın yarısıdır gibi bi sözü olması lazım pink floydun. yoksa da ayıp etmişler.
Herkesin hunharca sosyal medyada 2019'da ne dinlediğini paylaştığı uygulama.

Aşağıdaki abiye aynen katılıyorum:
görsel
dün bana dedi ki ; 2019 yılında şu şarkıcıyı 40 saat dinlemişsin. özelimi de kurcalıyor bak bak !
En çok kullandığım yeşillerden biri. Çok hoşuma gitse de, bazı sanatçı ve albümlerin burada olmaması oldukça canımı sıkmaktadır.
Günlük olarak en az 2-3 tane spotify ekran görüntüsünü snap atanlar var. Ya bize senin hergün hangi şarkıları dinlediginden.

Hadi arada bir gönderme için yaparsın anlarım ama allahın her günü de paylasılmaz.
ücretsiz hesaplara 160kbit ogg, premium hesaplara 320kbit mp3 veren online servis.
(bkz: deezer) dururken (bkz: Spotify) olmaz.
Ah nerede o eski Spotify.
Zamanında türkiye den paralı üyelik bile almıyorlardı ilk keşfettiğimizde sonradan popüler oldu. Olan da fizy e oldu.
aile hesabı dalgasından aldım 5 kişi mis gibi kullanıyoruz kendisini. ama şu konuda sizi uyarayım aile hesabı alırsanız herkes aynı adresi girmek zorunda eğer birisi başka adres girerse çok temiz banlıyolarlar. en güzel özelliği bence çevrimdışı dinleme imkanı sunmasıdır. 20 kusur lira aile hesabı sikindirik youtube gibi plotformlarla uğraşmak yerine mobil olarak kullanılması inanılmaz güzel bence. he evde pc de youtube dan klip izliyorum o ayrı ama dışardayken yada araba kullanırken tıkla beğendim şarkılara yürüsün gitsin. hastasıyız kısaca.

edit: 5 kişi yerine 6 yazmışım.