bugün

şu ana kadar, yeni sezon adına tanıtılan en iddialı yeni dizidir. gerek fragmanları, gerek oyuncuları bunu işaret ediyor.

sevmem, inkâr da etmem, trt çok iyi işler çıkarıyor.
Fragmanlarından birisinde tüplü ve öfkeli havası sezebileceğiniz yeni trt 1 dizisi.
Jeneriği arabesk rap olan dizi. Çok kaliteli evet.
Nasıl bir dizi yaw bu aşırı gereksiz laubali olmuş

Demeden duramicam tofas guzelmis.
ilk bölümü gayet iyi olan bir dizi. Not defterinden sonra gerekliydi böyle bir gençlik dizisi.
o araba Tofaş mi yoksa Broadway mi ? , bence güzel bir dizi. işe yarar. ama hitap ettigi kesim burda Sözlükte yazan kişiler değil. o yüzden degerlendirirken buna dikkat edelim.
heijan'ın jenerik müziğini yaptığı dizi.

bağcılarda geçiyor. net.
O klibi bir daha oynatmayın rica ediyorum.
sokağı anlatan dizi. muzigi beledir.
https://m.youtube.com/watch?v=_KD9zPiezZo
sooooonn çıkış bu girdi vizyona!!
diye baslayan degisik bir muzik.
Gerizekalı,hayatta arabesk rapden başka bir amacı olmayan,saygısız apaçi gençlerinin hikayesini anlatan mal dizidir...
ulan her şeyi şirin gösterdiniz ekranlarda
pkkyı,terörü,ahlaksızlığı,ensestti,yalanı,dolanı..
şimdide bu garip ucube tipler mi kaldı şirin gösterecek...
trt1 ekranlarında başlayan yeni dizi. reyting oranları çok yüksek olmasa da çoğu kesim tarafından son zamanlarda yapılan en anlamlı diziler arasına konuluyor. fırsat buldukça izlemek istiyorum ben de.
ilginç bir şekilde dizi müziğini arabesk rap sanatçısına yaptırmıştır. özgüveni yüksek bir dizidir. bakalım başarılı olacak mı? göreceğiz.
"Sokağı anlatan dizi" imiş. Siktir lan oradan doğma büyüme ümraniye karabekirliyim. Ataşehir- mustafa kemalli bir çok arkadaşım var. Hiç birimiz arabesk rape ilgi duymadık, tofaşla caddede turlamaya ilgi duymadık, uyuşturucuya ilgi duymadık -breaking bad sağolsun üretimine biraz ilgi duyduk- yani sokaklar böyle yeaaa diyen bi siktirin gidin. Bu varoş ve serserilik hayatını bile masumlaştırmaya çalışıyorlar, yapacağınız ajitasyonu sikeyim.
Şimdi Tekrarını izliyorum adamlar üstten açılan kapılı tofaş yapmış...
Lanetli pijch feat arsız bela nın böğürerek söylediği bağcılar temalı şarkısına klibi yapılan dizi. Bunlar trt yi hacklemiş olabilir.
Her boka kamu spotu yapan trtnin yeni apaçi dizisi.

muhtemelen sarayın haberi yok.

şimdi bu dizide resmen ve alanen gençlere haram ve kolay para kazanma yolu öğretiliyor.

2. Esas oğlan,1. Oğlanın aklını karıştırmaya çalışıyor.
pis işler yapmaya ikna etmeye uğraşıyor.

gençler desen ayrı olay,aileye saygısız,hocalara saygısız,ukala,kendini beğenmiş tipler.

hani ayfonu olup kontörü (lira) sı olmayan tiplerden.

valla ben bu diziyi rtüke şikayet edebilirim...
Yeni başladığım ve fazla da gecikmediğimi gördüğüm güzel bir iş, kısa sürede değerli bir dizi oldu benim için. Çünkü hayatı sorgulatan, kendimizi sorgulatan, düşündüren bir iş... Fazla dizi-film izleyecisi değilimdir ama, bu semt, bu çocuklar, bu konu ve işleyiş beni çok etkiledi. Teşekkürler emeği geçenlere uzun soluklu devam etmeli. Ve herkes izlemeli ...
--spoiler--
Serüvenim sonrasında bu alt kat.
--spoiler--
Güneye yerleşme hayalleri kuran bir mimarın başından geçenleri anlatan film.

bi cam mam bir şey açın diyerek izledim filmi. Şehrin kasvetini çok güzel yansıtmışlar. Deniz celiloğlu'nun yanında yan rollerdeki oyuncuların performansını da çok beğendim. Bu akşam trt 2'de yayınlanacakmış kesinlikle tavsiye ederim.
An itibariyle trt2'de gösterilen bunalımlı, gerilimli, aksiyonlu, ilgi çekici bir psikolojik yerli film.
(bkz: köprüden önce son çıkış)