bugün

Bayram mesaji atmayan yazar.
12'den evvel atsa bari..........

Edit: evet 12'den evvel kutladi beyler. Hem de gulumsetti aksam aksam *
(#16621942) cesur yazar.
Entry olduça ilginç ve doğru olan 9.nesil yazardır.
bugün benim doğum günüm ve benim doğum günümü kimse hatırlamadı. alacağınız olsun.
Nice yillara yazari. Sevin la yaziktir hehe.
(#17861154)
hurafelerle aklını bozmuş, bilimum "gamlı baykuş" sürüsünün aksine espriden anlayan yazar.
evet sayın sözlük ve onun paha biçilemez yazarları;

ben aşık oldum, hem deli oldum hem divana oldum. aklıma başka birşey gelmiyor ondan başka. göz göze geldiğimizde kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor, terliyorum bir anda. heyecanlanıyorum. inşallah bu sene o kıza açılacağım sözlük, korkmadan. sıkılmadan anlatacağım ona nasıl sevdiğimi.
beni anlamış, bir de bana güzel bir müzik yollamış yazar.
mükemmel bir yazar.
uludağ sözlük eğer bugün ayaktaysa ve okunuyorsa bu yazar sayesindedir.
Nesildasim hos sohbet yazardir kendileri.
sayın sözlük yazarlı ve çok değerli dostlar bazı sorunlarım nedeniyle 3 ay ortalıklarda olmayacağım. ben yokken

- formatı sikmeyiniz lütfen,
- bilgi içerikli bolca entry giriniz.
- birbirinizi çokça seviniz.
- saygı ve sevgi çerçevesinde fikirlerinizi tartışınız.
- 10. nesil yazarlara iyi bakanız. onlar bizim geleceğimiz.
- her zaman dürüst olunuz.

edit: buda benden size hediyem sayın yazarlar.

http://www.youtube.com/watch?v=IWRWtvVL6jA
kendisini uzun zamandır görememekteyiz, özletmiştir açıkcası. öldün mü nettin ışık adam?
sempati duyduğum yazar.
Herkesin işçi olduğunu anlayamayacak kadar zeka seviyesi düşük yazar.
Fikirlerini tartışarak,hakaret ederek değil,adam gibi konuşarak çözmeye çalışan yazar.
Sözlüğümüzde ender bulunuyor maalesef böyle insanlar.
(#19586755) güzel tespit etmiş yazar. *
(#20071815) entrysi ile prim yapmaya çalışırken +17 oylaması olan bir entry'e ufak bir saldırıyla +4'lere kadar düşürdüm. pişman değilim. karmacılara karşıyım.
konuşarak anlaşmanın var olduğunu gösteren yazar. görüşlerimize saygımız olduğu sürece var olabiliriz. yürüye dursun.
#20088546 güldürmüş yazardır. yarmıştır.
90 larda çocuk olanlardan benden olan benim ondan olduğum yazar. Belki sokakta beraber top koşturduğumuz belki beraber saklambaç oynadığımız...
doğru söyleyip 9 köyden kovulan yazarlardan. yazdıklarını takdir etmek ve çok beğenmekle kalmayıp, artık sürekli takip edeceğim. kalemi sağlam yazardır kendisi.
biraz su biraz şeker, şerbet tadında bir yazardır efenim.*
analizleri oldukça sağlam olan yazardır. takip edilmeli...
Bu günlerde sözlük ile arası bozuk olan yazardır çünkü belli başlı yazarlar hariç genel olarak yazarların hali dumandır. Bilgi içerikli entryler oldukça azalmıştır, sözlük modlarına duyurulur.
(#22614257) teşekkürlerimin sahibi yazardır. sağolsundur.