bugün

asistanlarımın yaptığı araştırmaların sonuçlarına göre kesin olan gerçektir.

dindar birine sataşırsanız size ılımlı cevap verir.
ülkücü birine sataşırsanız size ılımlı cevap verir.
ama solcu birine sataşırsanız size ana avrat küfür eder.
doğru bir önermedir. ne zaman bir solcu ile tartışsanız alacağınız cevap ananı da al gitolur.
genel olarak, insanların çok küfürbaz olmasından kaynaklanan bir durumdur. o anki ruh haline göre değişir. küfür, ideolojiden değil, karakterden kaynaklanan bir durumdur.
(bkz: söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil)

(bkz: sataşmak) : insanları rahatsız etmek,baş belası olmak,uygunsuz davranışlarda ve sözlerde bulunmak.*
tanım: ülkücü birine sataşmamış insan tanımı.

(bkz: solculara sürekli çamur atılması)
ezilmiş oldukları için üste çıkma, ezilmişliklerini örtbas etme çabasının dışa vuran reaksiyonlarından birisidir. daha ilerisi mermi atmaya kadar gider. (bkz: 80 öncesi)
alakasız bir tespittir. ayrıca insanları devamlı solcu, sağcı, dinci minci diye ayırmak da insanların kategorize edildiğini gösterir ve bu doğru değildir. sadece görüş farklılıklarından kaynaklanır bu insanların.

dindar birine sataşırsanıız sizi dinsiz yapar.
ülkücü birine sataşmadım henüz.
solcu birine sataşırsanız muhatap olmaz, olduğu zamanlarda da küfür edecek kadar seviyesiz olmadıkları için mantıklıca ağzınızın payını verirler. tabi bu biraz da kişiye bağlıdır. bildiğim kadarıyla bu böyledir.
sol, solculuk, sağ ve sağcılık gibi kavramları ağzına dolamış cahillerin önermesidir.
küfür kişiliğe bağlıdır. sacğılardan küfür eden yok mudur? yoksa da kime ne?
eğer sağcıysanız ve kişiliğiniz bozuksa solculara çamur atmak için savunursunuz bu önermeyi.
eğer ülkücüyseniz ve cahilseniz solculara uyuzluğunuzdan savunursunuz.
eğer solcuysanız ve kişiliksizseniz küfür ederek yalanlarsınız.
eğer sağcıysanız ve kişiliğiniz az biraz oturmuşsa saçmalığını görürsünüz.
ve eğer ülkücü bir aydınsanız gülersiniz sadece.
bu tepkiler insanların sağcılığına solculuğuna şununa bununa değil kişiliğine bağlıdır.
çok kişiliksiz solcular görülmüştür çok öp başına koy sağcılara rastlanmıştır.
kişiliği oturmamış çocuklar kendilerine solcuyum derlerse, hiçbir şey yapmadan hiçbirşey bilmeden sadece ben solcuyum ya da sağcıyım deyip orada burada yalan yanlış bilgilerle kendilerini savunmaya çabalarlarsa karşılarından alacakları akıllıca cevaplar karşısında elbet şaşkınlığa düşüp küfredeceklerdir. küfür başka çıkış yolu bulamamış zavallıların başvurduğu bir çözüm yoludur. çözüm getirmeyenlerinden.
eğer karşısına adam olamamış ama solcu olabileceğini sanan sağcıyım diye geçinen insanlardansanız siz de doğru bulursunuz bu önermeyi. tersi de mümkündür oldukça. sağ ve sol sözcüklerinin yer değiştirmiş şekli yani.
solculara çamur atarak kendilerini haklamaya çalışan sağcılar google dan arasınlar hiç olmazsa, 80 li yılları ve daha öncesini. o zaman ne derler acaba katil dedikleri solculara. tabi bir kez olsun tarafsız bakabilecek cesaretleri varsa. sağcıların içinde de gerçekten insancıl olanlar yok muydu? çoktu.
ama okumak bilmek lazım sağcıları ve solcuları. burada anlatınca seovi çok kızıyor.
(bkz: konuşursam çok kişinin canı yanar)
allah allah deyip arkasından yallah yallah yapanlardan iyidir.
Solcuları karalamak adına açılan başlıklardan biridir.

Dinci birine sataşmanıza gerek yok sadece ona iki senedir anamız ağladı dedikten sonra size " hadi ananıda al git lan! " der.

Ülkücü birine sataşırsanız yaşama ihtimaliniz azalır. Size küfür etmez. etsede cevap veremezsiniz. Çünkü polat alemdar tarzında gezen bu insanlar kuru sıkıdan bozma silahlarıyla direk sizi vururlar. Ya da arkadaşlarını toplayıp sopalarla döverler.

Solcu birine sataştığınız zaman sataşma konusuna göre sizi uyarır. Yada Mantıklı bir açıklama yapar. Solcu birinin üstüne gittiğiniz de size ağzınızın payını küfürsüz bir şekilde verir. Ama her kelimeyi küfür saymak isteyenlere küfür gibi gelir ve rahatlarlar.

(bkz: solcudan küfür yedim ohh rahatım)

(bkz: aaa ama sahte dinci rte daha küfürbaz)
solcuların azgın olması durumu doğrudur. azınlık çoğunluga hükmetmeye çalışır her zaman...
yok böyle bişi lakin olabilirde.

dikkat hayatımla ilgili spoiler içerebilir

--spoiler--
feto nun kalbinden ameliyat olması ve başarılı bir kalp ameliyatı geçirmesi ile ilgili haber başlığı gören solcu vardı örneğin.

gazete başlığı: kalp gözü açıldı
küfürbaz solcu: kalp gözüne sokam
--spoiler--
varoşlar'dan sürekli sağ partilere oy çıkması, kültürlü, üniversite mezunu ve entellektüel insanların sol partilere yönelmesi, başbakan'ın hala kendini mahallesinde zannederek "ananı da al git burdan" demesi ve aynı zamanda bir sağ partiye mensup olması... Kimin ne kadar küfür ettiğinin en güzel kanıtıdır.
kufur etmek solla, sagla alakali degildir ki. kisinin kalitesiyle alakalidir.
apolitik insanlar hepsinden daha kufurbaz desek ne kadar anlami olur sanki?

sacmalik.
"annee, aamet bana küfür ediyooo" tarzı bir serzeniştir. çok ayıptır, aazına biber sürülesidir.

adaletli olması açısından, hem küfür eden aamet'in hem de ispiyon eden meemet'in aazına biber sürülmelidir.

(bkz: 0-5 yaş grubu serzenişleri)

(bkz: başbakan solcuymuş da haberimiz yokmuş olması)
ancak loreal paris laboratuvarlarında iş güzar bilim adamlarınca kanıtlanabilecek önerme.
isviçre'li bilim adamlarına gösterilip gösterilmediğini merak ettiğim önerme.
''aferin'' denilesi bir uktedir.*''Eee sonuç?'' diye sorulasıdır. Arkasından ana avrat sövmekten daha iyi bir eylemdir.
(bkz: sözlüğü forum zannetmek)
(bkz: prettygirl saçmalıkları devam ediyor)
(bkz: 17 ya$ında olup bu kadar saçmalayabilmek)
32. güne katilarak seviyesiz konusmalara imza atan hayata dümdüz bakabilen, aptal genellemeler yapan kimi ögrenci kimi ögretim görevlisi söylemlerinden biridir efenim.
yine bi gün yolda giderken...
sadece solcular olarak değil ülke halkı olarak incelenmesi gereken tespittir.
(bkz: sikicem küfrünü ben etmiyorum)
(bkz: yalan amına koyayım)
(bkz: küfürbaz metin)