bugün

yeni bir yazar.
takımdaş ve nesildaş.*
mehmet paşa'nın ön adı.
(bkz: osmanlılar da sırp kökenliler)
Ankara' da bir semt.
geniş bir espri anlayışına sahip, bilinçli bir bursaspor taraftarı, 3 yılı aynı odada geçen* toplamda 4 senelik arkadaşım, 5-6 yıldır da tanıdığım uludağ sözlük yazarı. daha sözlük ahalisine lütfetmediği pek çok cevheri içinde barındıran insan.

(#3324203)

yazacak çok şeyi vardır diye düşünüyorum.

bol bol yazmasını beklediğim dostum.
dikmen çakallarının cirit attığı semt. deminden beri pencereden dinleyip el emeği göz nuru küfür koleksiyonuma yenilerini ekliyorum.
yalnız "dikmen çakalları", "red deers" ya da efendime söyleyeyim "beyaz aslanlar" gibi bir amerikan futbolu takımı değil. ben söyleyeyim de.
Sevdiğimiz sevilen sevgi dolu bir insan.
Aynı zamanda kültürlü *
yıllanmak üzere olan yazar. daha çok yazsın. daha çok okuyalım.
son entrylerinden de anlaşılacağı gibi baya baya kendisine üslup falan yapmış, yazarlıkta kompetanlığa ulaşmış kerata yazar modeli. öss 2009'a kadar entry girmemeyi düşünürken sırf bu adamın son enrtyleri yüzünden iki entry girdim lan. hem de tarzım olmayan şekilde kısa kısa entryler. yoksa entel dantel görünebilmek için uzun uzun kasıyorum yani, o bakımdan belirteyim dedim. değerini bilin lan.

çok muhterem adam çok;

değil mi azizim!..

edit: bir entry mi de editlemesem dişimi kırıcam. hangisini kıracağıma daha karar vermedim. bu arada entry çok asabi olmuş sanki. iki tane lan kelimesi fazla kaçmış biraz. neyse...
ankara'nın sokullu semtinde bulunan sokullu mehmet paşa lisesinin kısaca söylenişidir.
tarikatımıza yeni katılmış * muhabbetini pek bilmesekte,aramızda ve bizimle olduğu için mutlu olmamı sağlayan yazardır. hoşgelmiştir.
Ankara'nın sokullu mehmet paşa semtine kısaca sokullu denir. Zaman zaman tehlikeli bir yer olabilir.

güzel bir yerdir. sokakları huzurludur. zaman zaman parçalı kavgalı zaman zaman sağanak kavgalıdır.

bu arada sokullu mehmet paşa lisesi ve sokullu mehmet paşa ilköğretim okulları sınırları içerisindedir.

bu okullar çeşitli spor müsabakalarında genellikle :

" sok sok sokullu ! sok sok sokullu ! " diye tezahürat eder.

ayrıca yazarmış tebrikler.
öyle bir zirve yaparım ki aklın hayalin durur zirvesinde, ilk anki sessizliğine rağmen eğlenceden geri durmadığı için coşkuya ortak olan ıssız adam.
doğum günü insanı. *
aslında doğrusu "sokollu" dur
entrylerinde bir sıcaklık, bir ahenk sezilen yazar. tıpkı anne eli değmiş gibi.. bu olmadı sanki,
neyse; tanımam etmem ama iyi bir insan olduğuna kefilim. nasıl mı, gözlem gücüyle destekli, sezgi ye duyulan güven. * * bok gibi bir entry oldu ama anlayan anlar işte.
dikmen semtinin alt taraflarında kalan bir yerleşim yeri. an itibariyle şehrin alçak yerlerindeki kar kalınlığı 10 cm civarındayken sokullu'da 35 cm'dir. dikmen'in üst tarafları ise allah'a emanettir.