bugün

sniper sevenler için ideal oyun.
büyük ilgi gören sniper elite 3'ün 5 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=qL2T6BQvPY4
http://www.10line.net/201...in-5-dakikalk-oynays.html
(bkz: sniper elite v3)
an itibariyle malum ortamlarda yerini almıştır.
Rezil bir oyundur. para vermeye değmez. sniper elite 2 nin aynısıdır. Hatta daha da kötüsüdür. bullet cam çok daha geride ve sniper atışlarının gerçekçiliği tamamen gitmiş. sikindirik oyun yapıp göndermişler. Hayvan gibi haritalar var. Para vermeyin de inderecekseniz de kotanıza filan yazık. Uzun uzun yazmaya bile gerek görmüyorum o kadar yani.
malum ortamlara 5 gün önce düşmüştür.
güncellemesi yapılmadan oynanmaması gereken oyun, özellikle ai'de (yapay zekasında) inanılmaz saçma sapan bug'ları bulunuyor, gene de serinin ilk çıkanları kadar parlayacağını sanmıyorum.
Ikinci dünya savaşı dediğin avrupadır. Afrika nereden çıktı şimdi? Korkarım sniper elite 4 Japonya taraflarında geçecek.
ilk oyunun yanından geçememiş devam oyunu.
ilk oyundaki konuyu geçtim kontrol olarakta yanına yaklaşamamış. Yapay zeka ki buna zeka bile denmez, beş para etmez mal bütün hepsi. Ulan karşında duruyorum o bar dolana kadar düşüneceğine ateş etsene...
sniper elite serisinin en kötü oyunudur. Net.
afrika çöllerinde insanı terleten oyun.
bende sniper elite v2 etkisi yaratamamış oyun.

ayrıca oyundaki bazı ses efektlerinin doom 2 gibi oyunlardan alıntı olduğunu fark ettim.
kurgu ve zorluk derecesi diğer savaş oyunlarına nazaran daha zor olan oyun. bir adamı bile vurmadan önce etrafı gözetlemenizi, vurduktan sonra ne yapacağınızı planlamanız gerekiyor. kurşunları bile sayarak atmakta fayda var.

oyunda grafik neyin herşey güzel hoş da bu kahramanın reflekslerini, komut alma hızını, komutu doğru anlamasını berbat ötesi yapmışlar. öldürdüğünüz herifin üstünü arama, duvardan atlama komutlarını algılamada ağır hatalar var. bu tip sorunlar halledilse çok güzel oyun olacak.
hitman absolationdan ufak süprizler barındıran oyun.