bugün

Uygulamanın amacını hala anlayamadım, hayırlısı.
popüler kültür kurbanı, moda diye önlerine ne koysan anında benimseyecek, sorgusuzca tüketen, ağırlıklı olarak ergen bireylerdir.
bir snapdragon işlemcili telefon kullanan insan değildir.

önemli olan saf işlemci kullanarak fotoğraf paylaşmak, kamerasız hemde.
Muhabbeti dahi keserim o derece sevmiyorum.
Ne bileyim sanki çok gereksiz bi uygulama gibime gelıyor yaw. Delikanlı delikanlı çocukların şebek tavırlarını gördükçe bagrım yanıyor...
instagramdan vs internet sitelerinden tanıştığınız insanı efektsiz olarak nasıl göründüğünü bulmak amaçlı kullanıyor olabilir. açıkçası ben öyle yapıyorum ve birisinin nasıl göründüğünü tam olarak çözebiliyorsunuz.
Aslında filtreler bir kenara bırakılırsa aktif paylaşım yapılması açısından görsel gücü de kullandığı için başarılı bir uygulama, instagramdan daha yararlı olduğunu düşünüyorum.
Bence çok gereksiz bi uygulama var onlarca uygulama sayesinde içi boş bilgilerle doluyor beynimiz.
görsel

anneannemdir. ilk basta kamera sakasi sanmistim acikcasi.
görüldügü üzere ailecek kullaniyoruz.
kuzenlerim falan baya aktif kullandigimiz icin merak edip yüklemis, kiyamam. Devami gelmedi tabiki mavi ekran.
gencecik insanlarin bile uygulamayi hala anlayamadigini iddia ettigini Düsününce bence bu bile basari.
geçen hafta tanıştım bunların biriyle 15 dk boyunca günaydın dediği bir video çekmeye çalıştı. sonra olmadı galiba. sıkılıp kaçmıştım.
uygulamanın amacı "anlık". neyini anlamıyorsunuz acaba?
efektlerle eğlenecek kadar sığ tiptir. evet.
zamanla "köpüş" olacaktır.
sanki biraz şey insandır.
Ciddiye almayacağım bir insan.
"herkes benim ne yaptığımı merak ediyo ihihihi" diyen tiptir. He amk millet senin ne bok yediğini merak ediyor.
ergendir.
köpek suratı çok sever...
Bariz ergendir. Yüzde yüz. Ayrıca biraz zeka geriliği mevcuttur. He karı kız takılıyodur, malzeme çıkıyodur orası ayrı.
(bkz: zamana ayak uydurmak)

Bu meret çıkana kadar orta yaşlı ve görece yaşlı insanların sosyal medya ve dahi internetle nasıl içsiz dışsız olabildikleri nazarı dikkatimi celbeder; hayretlere gark olurdum.

Ancak Snapchat'ten sonra döndüm ve dedim ki: "Adamlar haklıymış beyler"
Herkesin, her zaman, her an, şu an bile başına gelen şey. Zira varoluş bir kayıptır.