bugün

bir kompliman cümlesi.
ünlü türk düşünürü teoman söylemiştir. *
güzel cümleler kurma manyağı erkek bünyelere alerjisi olan dişi bünyeler tarafından küfür olarak algılanabilmesi olası,kavga başlatabilesi yüksektir...kafa çalışıyor ve otokontrol mekanizması işliyorsa karşı bir replikle öldürücü darbe indirilip mekan hızla terkedilmelidir
on sevisme oncesi kur cumlesi.
les gibi bira kokan, ucuz bir arka mahalle barina benziyor hatta. los isikta bile kirisiklari goze batan ucuz bir fahiseyi, fazla para vermemek icin orada kullanmak isteyen azmis bir isci bozuntusunun agzina yakisacak bir cumle.
gözü dönmüş bir abazanın sarfettiği umut cümlesi...
ancak banu alkan'ın yiyeceği iltifattır. Tüm kadınlar bu kadar ucuz bir cümleye ancak bir yeriyle güler.
timsahlık yapan yağız delikanlı kişinin karşısındaki bayan kişisine yaptığı ucuzluk kokan kompliman sırasında sarfettiği cümle.
-sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmalı
+haklısın ama daha önce yasaklanması gereken bişe varsa o da sizin kadar yavşak olmak
-sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmalı..
+ay kocacım ne zamandan beri bu kadar kibar oldun sen..
-çayım şekersizmiş parmağını sokabilir misin acaba..
+yaa haşmet beni utandırıyosun ama..
-...
+haşmet.
-...
+aaa.. televizyonu açık unutmuş adi adam, pis herif.. ben de sandım.. böhöhöö..
bu cümle duyulduğunda arkaya bakmadan kaçmak gerekir
çünkü sarfeden kişi feci bir çapkındır!!!
teomanın üç beş alakasız kelimeyi bir araya getirip değişik kombinasyonlar denemesi sonucunda ortaya çıkmış dandik sözlerinden biri.tam anlamıyla ucuz bir hatun düşürme lafı.
ironinin daniskası.
(bkz: bi siktir git)
yasaklanısı bir güzellik olmadığı için sadece hayal cümlesidir.
beyler böyle çok güzelsiniz diyerek bizi tavlayamazsınız. zekisiniz deseniz belki!
(#327171)
TEOMANDAN ÇIKMASINa rağmen yine de zeka öğesi barındıran, azıcık sıkarsan "güzel" bile denilebilecek iltifat.
iltifatın zekice olanı.
hemen yiyecek salak-güzel kız bulunca söylenmesinde sakınca olmayan tümce.
bir ileri safhası 'bu kadar güzel olunur mu allahsız' olan söz.
hala bazı yerlerde *bu tarz mesajlar atanlar var. meraklısı var herhalde ki soyları kurumadı hala...
(bkz: utanır insan böyle güzel olunur mu)
- sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmalı.
+ niye siz türk telekom'dan mı geliyorsunuz, youtube'da videomu mu gördünüz anlamadım şimdi?
- ...
ülkenin yonja bölgesinde yaşayan ırklar tarafından telaffuz edilmesi mümkün cümle.
duyan kişinin havalara girmesine neden olabilecek söz.
- sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmalı.
+ ya ben ne olucam?
- eee, bunu dusunmemistim.