bugün

ankette doldurduğum zaman milliyetçi çıktım bunu uygun görmemi söyledi anket.
armağan çağlayan'ın youtube kanalına konuk olmuştur dün. mert, karayağız bir anadolu delikanlısı. diplomalı ekonomist, stratejik araştırmacı ve akademisyen. türk milliyetçisi, atatürkçü ve her türlü milli ve manevi değerimizi ayrım yapmadan sahiplenen gerçek bir vatansever. elindeki sınırlı imkanlarla umarım türk millyetçilerini en iyi şekilde temsil edecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=DMbLr0-2SNA
Sözlükteki birkaç değerli yazarla yapmış olduğum fikir alışverişinden sonra Muharrem ince yerine kendisine oy verebilirim dediğim siyasetçi. Yalnız şunu söylemek istiyorum ki maalesef çevremde kime sorsam adını hiç duymamış bile. Kimi de bir aralar MHP'li olduğunu bildiğini söylüyor başka da bir şey bilmiyor hakkında efendim, evet.
Eski bir komunist ve mhp yi sevmeyen bir adam olduğum halde son 5-10 yıldır takip edip denk gelirsem dinleyip seyrettiğim tek adamdır o cenahtan.

Ne bok dediğini anlamadığınız siyasetçiler gibi de konuşmaz... dediğini anlarsınız.
Ve bakmayın lan adam çok donanımlı... sürdirek dış işleri bakanı olur.
Eski bir komunist ve mhp yi sevmeyen bir adam olduğum halde son 5-10 yıldır takip edip denk gelirsem dinleyip seyrettiğim tek adamdır o cenahtan.

Ne bok dediğini anlamadığınız siyasetçiler gibi de konuşmaz... dediğini anlarsınız.
Ve bakmayın lan adam çok donanımlı... sürdirek dış işleri bakanı olur.
görsel
görünüş olarak biraz mustafa yıldızdoğan'a benzeyen kişi.
ince ile beraber kemal kılıçdaroğlu'nun oylarını bölen yüzde %3 bile alamayacak kişi. bunlara oy verecek tipitiplere acıyorum yazık ya sjsj.
- MiLLETiN iSTiKLÂLiNi, YiNE MiLLETiN AZiM VE KARARLILIĞI KURTARACAKTIR - (-2-)

99. Genel seçimlerinde -ciasal islama karşı- ülkücülerin iddiası, "ÜRKEKLERi DEĞiL, ERKEKLERi DESTEKLEYiN!" deyu, propaganda yapmak oldu! Gel zaman git zaman iktidarlara yamanıp, -ciasal türkçülük adına- nasıl "ürkekleştiklerine, (fatih) ürek-leştiklerine!" şahid olduk. "Ülkücü Erkekler" sokak ortasında katl edilirken, "- Bende geliyorum Ankaraya, benide öldürün!" deyu "gürlemeler?" işittik. 14 Mayıs da bakak görek hele, "ÜLKÜCÜLERiN- MiLLIYETÇiLERiN ARASINDA NE KADAR ERKEK KALMIŞ?"

AHZÂB HATTI
seçim aracını trt, rtük ve tüpçü medyanın kapısına dayamış, yapılan sansür nedeniyle hakkını aramış cb adayı.
Yahu reisi gündemde tutalım bari. Bana kızdıysanız bile!.
Bunların kahir ekserisi de mi gizli ka ka pe'li? Biliniz ki "gizli dikişen, aşikâr doğurur!" derler.
Mam yayınından sonra insanların akın akın Sinan oğan tarafına geçmesi eğer televizyonlara çıkarsa neler olabileceğini gösteriyor. Cumhurbaşkanı adayları arasında tek gerçek adayın Sinan oğan olduğu, diğerlerinin normal bir ülkede aday bile olabilecek kapasitede olmadığı gerçeğini kabul etmek gerekir.
Çok karizma çok efendi bir insan. Diğerlerine göre kesinlikle en iyisi. Fosilleşmiş tiplerden bıktık. Ama oy alır mı bilinmez. Evet.
söylentilere göre adaylığının açıklandığı günden hemen sonra bohçalı, fahrettin altun ile görüşmüş ve ambargo kararı alınmış.

https://twitter.com/Sozlu...tatus/1640636741231976450

vakum gibi emecek 3 hilali sinan oğan.
Etrafımda herkes -ernesto- temel'e ayar oluyo! valla reis bende şu -saksafoncu- müptezele kösülüyom! 15 mayıs sabahı o "saksafonu!" eline verek, he mı?
Akşam ekşi sözlüğe baktım 27. sayfa tanım girilmiş ve yüzde doksanı müspet. Durum gösteriyor ki ister yandan, ister candan "milliyetçi - vatanperverlerin" destekleyecekleri - Ata ıttifakı adayı -
Yüzde 1 oy bile alamayıp sandığı boylayacak tipitip. Kendisini abartıyor milliyetçi kesim..
Yavuz'a cevaben -1-
(bkz: yavuz ağıralioğlu/#46333557)
seçilir seçilmez bilemem oyum kendisinindir.
Yavuz'a cevaben -2-
(bkz: yavuz ağıralioğlu/#46333627)
mevcut adaylar icerisinde söylemlere bakınca oy verilebilecek tek kişidir. ikisi zaten senin teröristin kötü benimki iyi diye iyice saçmalıyorlar. muharrem ince ehhh. geriye tek sinan oğan kalıyor.
işte böyle Reis, "kanım da ve kursağımda şişlık yapan ne varsa, deşeceğim koltuk sahiplerine!"
Esas gönlümden geçen isim, Sinan Oğan. Ancak %1 oy oranını geçebileceği bile meçhul. Şu süreçte realist davranmak zorundayız
Sinan oğan da hitabet gücü ve lider karizması var.artik şu saatten sonra parti kurar ise MHP nin alternatifi olur iyi partiden akp den çok oy alır ama bu seçimde zor.daha kimse tanımıyor gerçekten merhum yazıcı oğlu aklıma geliyor bu adamı dinledikçe...