bugün

Şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik.
Nalaka. Kel alaka.
Sadece son sözlerimin bu olmasını isterdim.
Hayhay.
Otur bi sigara içek...
Klişe bir replik ile " önce emniyeti açmalısın." Diyerek dikkatini dağıtmak sonra da silahı elinden almak gerekir ama bu sadece filmlerde ise yarayan teknik.
silah çekeceğine tekkeye taş çek, seni belki derviş yaparlar.
ben mezara sen hapise değer mi değmez hapis sana yakışmaz bırak silahı ellerinde döv siktir olup gidiyim ne gerek var ikimizde en cok kendini yakmaya güzel kardeşim
özet: R
O silah çıktıysa kesin patlar dur lan bu dizilerde oluyordu galiba..
Herkes erkek sözlükte adam silahı çektimi söyleyecek söz abi Allah aşkına vallahi bak benin adım cemile . Bokunu yiyim abi. Abi abi diyen biri çıkmamış.
çektinmi sıkacaksın.
Sen yetkili bi abiye benziyon.
"drop that gun you madır fakır" sözüdür. yani o lanet olası silahı bırakınız lütfen.
Düşmanlık Kin ve Öfkeden çekmişse sıçtığımızın resmidir. Vurabilir. Gasptan çektiyse pisikopat bir gangsterle karşı karşıya kaldık demektir. Yine vurabilir. Ya Ne denir ki, şahadeti çekersin, yaradana sığınırsın, kılın bile kıpırdamaz, donar kalırsın öylece. Laftan anlayacak bir kişi önce silahını çekmez konuşur.
donar kalırsın birşey söyleyemezsin.

Eğer ağzından illede dökülmesi gereken kelimeler varsa; “ bokunu yiyim abi”, “ben ettim sen etme abi”, “abi yanlış anladın” şeklinde olmalıdır.

Zira hayat güzeldir.
son söz silaha ait olacağından, ekseriyetle gereksiz olandır.
Kuş mu la o?
Şurda... özellikle 26.saniye
https://youtu.be/btArRgf8WIo
bana bir kıyak yapıp çeksene tetiği. benim beceremediğimi sen yapmış olursun.
ka-pow! cevaben:)
Şimdi sen beni vuracaksın. Ben mezara gideceğim kurtulacağım. Ya sen ? Ömrünün sonuna kadar çürüyeceksin 3 m2 alanda değer mi hiç değer mi ?
Napiyosun ulan sen!.
bir şey söylemeyin sadece gözlerinin içine bakın.

başınıza böyle bir şey gelmediği için bol keseden atarsınız. hayat sandığınız kadar tozpembe değil.
(bkz: hadi evlat ver o silahı bize)

görsel
bıçak çeksem napabilirsin ki?
Tetiği parmak değil, yürek çeker aslanım.
(korkmadığınızı göstermek için)
Mevzu silah çekmeye kadar gelmişse, büyük ihtimal bir şey söylemeye zamanınız olmayacaktır.
Bu kadar iyi çekebildiğin tek şey silah mı yakışıklı?