bugün

silah sahibi olan yazarlardır.

unutmayınız ki;

2 dakikalık delikanlılık 20 sene karanlık der büyüklerimiz.

bugün semtimden 25 yaşında bir delikanlının can almasını öğrendikten sonra açma gereği duyduğum başlık.
Bu yazar benim ve silah sahibi olmaktan gurur duyuyorum. Ayrıca silahlanmanın, vatanseverler için bir görev olduğuna da inanıyorum.

bir barzonun gelip beni öldürmesini izlemektense, çekerim silahımı korurum hayatımı ve onurumu.
uyuşturucu müptelasının ya da medeniyet görmemiş bir kıronun hayatıma kast etmesini izleyecek değilim. Benim annem ağlayacağına onun anası ağlasın. insan hakları evrensel beyannamesinin dediği gibi; herkesin yaşam ve güvenlik hakkı vardır.
(bkz: bireysel silahlanma ve savunma hakkı)

bilmeyenler için hukukta, meşru müdafa diye bir konu var. Basitçe anlatırsak; hayatınıza kast eden birisinin icabına bakabilirsiniz. Hoş kendi hayatımı ya da sevdiklerimi koruyacağım zaman hiçbir kanunu ya da hukuk sistemini falan önemsemem. Böyle bir durumda en temel reflekslerimi çalıştırır hayatta kalma mücadesinin gereklerini yerine getiririm.

korkak hötöröfler için bir not: Silah sahibi olmak, beni saldırgan biri yapmadı ama yaşamımı koruyabileceğim bir vatandaş konumuna yükseldim. Darısı hayatı değerli arkadaşların başına.

(bkz: Silahsız vatandaş ölümü bekleyen bir koyun gibidir)
koruyacak kadar kıymetli bir hayata sahip olan yazardır.
Nitekim koruması gerektiğine inandığı bir ailesi ve şerefi olan, aynı zamanda özgürlüğüne düşkün insanların silahlanmasından daha doğal birşey olamaz.
(bkz: sadece kölelerin silahı yoktur)
(bkz: Ernest Hemingway)
benimdir efendim.

maşallah zehir gibi çalışıyor kafa.
sözlerinde bir silah olacağını düşünürsek benimdir o.
silahı taşımasını ve kendini bildikten sonra hiç bir sıkıntısı yoktur. günümüz türkiyesinde can güvenliği bu kadar düşükken kesinlikle gereklidir. taşımasan bile konutunda yada aracında bulundurman da fayda var.
(bkz: glock 19c)
bizim ufaklık makinalı tüfek maşallah.
benim silahım vicdanım . elimi vicdanıma koyuyorum. vicdan vücudun neresin de lan . elimi koyucam da yanlış yere koymaktan korkuyorum .
cesaretim var.
mottosu: eldeki silah telefondaki polisten iyidir olan yazarlardır.
(bkz: ulanseviyorumsenibe)

alman serumundan sapanım var. gürgen ağacından yaptı babam.

bu arada alman serumunu az önce götümden uydurdum yok öyle bir şey ama karizma oldu he. *

(bkz: alman serumu)
silahı sadece counter strike da görmüş nesilin anlamakta zorlanabileceği yazarlardır.
Huğlu marka av tüfeğim var. Ruhsatlı olarakta desert eagle 357 magnum var. Burda silahlı olmak kolay.
1987 model bir adet m16 ve iki adet orijinal rus yapimi keles.
kelebek gibi uçar arı gibi sokarım silah da neymiş, ayrıca william burroughs u anmadan geçmeyelim http://25.media.tumblr.co...mmc950dA1qjxp7ko1_500.png
sözlükte bayanların hepsinde olduğunu düşündüğümdür.
Zira sözlükte açılan başlıkların çoğu cinsellikle alakalı.
Ve aramızda o kadar çok amsalak varki. Sanırım bayanlar bunu silah olarak kullanabilir.
Silahı olan adam gelip burda reklamını yapmaz.
(bkz: jack bravo) bir adet yarı otomatik tabanca ve birkaç tane sürprüz*
silahım olduğunu ima ettiğimde kendinden geçmiş ve şuurunu kaybetmek üzere olan tüm tinercilerin anında ayıldığını gördükten sonra silahım olduğunu heryerde açık açık ifade ediyorum.
kale$nikof ile katıldığım yazarlardır. hükümet onaylı.
hepsi de ruhsatlıdır.

(img:#573362)
su tabancası bile olmayan yazardır. silahın gerçeğinden nefret eder oyuncağını bile çocuğuna oynatmaz. silahla oynayacağına müzik yapsındır.
onlardan biri benim.
bunun nedeni türkiye'de doğup büyümediğimizden, bulunduğumuz bölgenin genel olarak siyasi istikrarsızlık içinde olduğundan kaynaklanmaktadır.
kaç defa kullandığımı sorarsanız, oksitlenmesin diye aklıma geldikçe temizlemekten başka bir alakam yok silah ile.
Yeni bir yivli tüfek alarak, aralarındaki yeri sağlamlaştırdığım yazar grubudur.
(bkz: 308)
Counter strike'tan esinlenip geçen sene israil yapımı bir desert eagle alarak aralarına katıldığım yazarlardır.