bugün

dandik, tirt, sikindirik anlamina gelen mizah dergilerinden ogrenilip agza takilan bir kelime.
sik-ko olark değil de sik1/2-1/2kko olarak hecelenip söylendiğinde orgazmik etki yaratan kelime.

(bkz: bize bir şey anlatmaya çalışıyor galiba)
(bkz: sakko)
(bkz: sisokko)
sik kısmı sikindirkten ko kısmı kolpadan gelir.
(bkz: tırt)
ağızdan ve parmaklardan düşmeyen, her ikisine de lak diye oturan, garip bir şekilde söylendiğinde rahatlatan argomsu kelime.*
(bkz: sikkolar acıdır)
bir tür, türk knight online (ko) private server ismidir. hatta tümünün genel adıdır.
şikko, aikidoda diz üstünde yürüyüşe verilen ad. kalça ve ayakların güçlendirilmesi, ağırlık merkezinin daha iyi algılanması için gereklidir.
(bkz: zippo)
(bkz: sicko)
sözlükte son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlanmasından mütevellit günlük hayata da etki eden ve arkadaş ortamında da kullanılan* "dandik, boktan" anlamına gelen kelime. futbolcu ismi gibi olması da dikkatlerden kaçmış değil.
ayakkabı markası.
bir kadın tarafından kullanıldığında çok daha komik duran sözcük.
bugün kadının biri trafikte bana sikko diye bağırdı. bağırmasının sebebi ise ışıktan geç kalkmış olmam. vay amına koyim dedim be..
(bkz: vay sikko vay)
tdk: bi sike yaramaz, sike sürülmez.
italyanca erkek ismi ama yazılış azcık farklı

(bkz: sicko)
söylenmesi keyifli olduğu kadar söylenen kişinin de yüzünü güldüren aslen bi sike yaramayan anlamına gelen sempatik sözcük...
ingilizce "sick" ten üretilmiştir. hasta deli bozuk tatsız kişi davranış anlamındadır.
ağızda dağılan kelime.
türk dil kurumunun elektronik adresinde 61.233.700 kez söz aranıp, anlamı bulunamayan kelime.
ortalama her türk vatandaşı (türk olmayabilirde) en az bir defa aramış.
bazı sikkolar iki defa da aramış olabilir.
(bkz: sikkobirlik)
(bkz: sinan köksal)
yakında kurmayı düşündüğüm örgütün adı. tüm dünyada ses getirecek eylemler yapmayı planlıyorum bu örgütle. ilk eylemimiz tüm dünyada tanınmak için sıradışı olacak. plan şudur efendim. yozgatın meydanına zürafayı gece bırakacağız ve ortadan kaybolacağız. sabah güne başlayan şehir şok olacak haliyle. ulusal basın kadar dünya basını da bu saçma olaya ilgi gösterecektir tabii ki. bu olanlardan sonra olayı üstleneceğiz ve örgütün adı dünyada duyulacak. ikinci eylemimiz ise kapitalist sisteme karşı bir isyan niteliği taşıyacak. eğitimli jaguarlarımızı amerikan konsolosluğunun içine sokacak ve ölümlere sebebiyet vereceğiz. yaşasın sikko!