bugün

sevişirken de (!) ağzı bozulmaz bunun.

-organımı içinde tutabilir miyim ?
-istersen hızı artırabilirim.
-istersen biraz da arka sokaklarda gezelim. (anal yapalım mı diyo)
-sanırım geliyorum, müsait misin ?

vs vs...
Neyden bahsettiğini iyi bilen insandır. ***
not:Hayvandan ne farkın kalıcak o zaman lan.Elini çek şeyindende birini sev önce sonra konuş seks şudur budur diye.
karşı cinsi sadece seks objesi olarak görmeyen insandır.birşey isterken kibar olmak,o şeyi almayı çok daha kolaylaştırır.
sonunda bir deliannının bu olaya parmak basmasına öncelikle çok sevindiğimi belirterek başladığım sözlerime 'bunu yapanlar karı yalakasıdır' diyerek devam ediyorum.

cinsellik sonuçta saldırgan bir dürtüdür ve sevgiyle de öyle uzaktan yakından alakası yoktur maalesef gençler*. işte bu nedenden dolayıdır ki 'sevişmek' kelimesi bu eylemi tam olarak karşılamaz. bunun yerine 'sikişmek' hatta 'hunharca sikmek' gibi tabirlerin kullanılması söz konusu eylemin tabiatına daha uygundur.
öküz değildir.
henüz insanlıktan çıkmaya niyeti olmadığı bellidir.
ikisini ayırt edemeyenlerin savunduğu düşünce.
(bkz: ergen detected)
fark vardır. bir o...u ile "sevişemezsin".
(bkz: fucking)

(bkz: making love)
o aradaki ince farkı bilip hayvansal bir şey yapmadığını ifade eder.
duygusaldır.
nezaket sahibidir..

zira sevişmek nedir ki. tıpkı tuvalete giden kadınların lavaboya gideyim demesi gibi değil mi ?

dur şimdi arkana yaslan bi soluklan ? hmm peki şimdi iyisin di mi bak açıklama yapacağım ona göre.

bi kız var, seviyorsun o kızı. uzaktan ama tanışmamışsın henüz. ve oldu çattı bitti *, o gün geldi iki dirhem bi fıstıksınız. görüştünüz oturdunuz bi cafede. içtiniz çay kahve her ne zıkkımsa. kız ben bi tuvalete gideyim dedi.

iç ses "kıza bak lan tuvalet dedi, hanım hanımcık gibi de duruyordu hay tükürim"

bu kız işeyip sıçıyodur da Allah bilir diye düşünürken geldi vee

"kazımgül hadi bize gidelim"
???
gelmiyo musun
nereye
ne bilim sikiş sokuş falan
ha sevişmek diyorsun
ona sikişmek derler kazımgül
ne diyosun fatmagül
senin içinden dediğini ?

ne yaparsın lan söyle ne yaparsın ? kaç nala kaçarsın. ya da kaç adım yaklaşırsın. hadi yaklaştın kaç gününü ayırırsın.

ya ne bayağısınız lan. güzelim ilişkiyi iki kelimeyle bok edip bütün erkekleri kadınları birbirine nasıl da şey kıldınız. neyse ben başka bişey demiyorum. anlayanlar anlamayanlara anlatmasın. onlarla işimiz yok.
kibarlıktan kırılacak adamdır.
eli sikinde dolaşmayan, sevmekten işteşleşmiş, sevdiğiyle birlikte olan naif adamdır...
duygusal aşıktır.
Sikismenin fiziksel sevismenin ruhsal bosalmaya yol actigini bilen kisidir.
Duygusal bisiler varsa demesi anormal olmayandir.
kizi goturendir. goturecek olandir veya...
kızı korkutmamak içindir. yada bunu söyleyen sinsidir. bu da olmadı sikmeyi bilmiyodur amk.
doğrusunu söyleyen insandır.
"canım seninle seks yapmak istedi" yerine "çok seksi görünüyorsun" diyen insandır.
kendisini hayvanlardan ayırt etmek için kullandığı tabirdir.
votka yerine kırmızı şarabı tercih eden insandır.
samimiyetten yoksun insandır.
hayvanlar sikişir, insanlar sevişir. sevgiyle sikişmeye sevişme denir. tek yürek olunur zaten. tek bedende tek yürek.