bugün

Bütün gün dizi izlemek.
işemektir. içini ilk önce boşaltacaksın böyle durumlarda, zaten sonra anasını satayım ya bu yıl kalırsam düşüncesi her türlü beyninize üşüşüyor.
Yatmak zıbarmak tabiki. Napacan modern atom teorisi Hakkı'nda mı konuşacan.
bu aralar yaptığım şeyler:

1. istihbaratçılar, nazi altınları, amerikan gizli servisi, kukuletalı kötü adamlardan oluşan örgütler temalı sağır oda dizisini seyretmek. ertan saban taş gibi herif. evet. (şiddetle tavsiyemdir)

2. jelibon ve cips yemek. sağlıksız beslenmenin dibine vurmak.

3. insan ilişkilerini minimuma indirmek.
Benim için suratta desenler çıkıp da o halının yün kokusundan bir tuhaf olana kadar halıda yatmaktır.
haşlanmış patates yemek acayip zihin dinlendirir denemeyen mutlaka denemeli...
bir sigara yakmak.
Uyumak.

En guzeli bu lan.
-internet kotasını umursamamak.
sınav kağıdında hocaya küfürler saydırmak.
gidip içmek. biralı votkalı rakılı şaraplı. kusana kadar içeceksin. zaten kustuysam hayal ile gerçeği ayırt edemeyecek kadar sarhoş olmuşumdur. oh mis.
Dinde reenkarnasyon güncellemesini beklemek.
Her imkanım var acısız hatta keyifli bir intihar için arkadaşlar.vazgeçiyorum hep.sevdiğim kız babam zannettiğim aslında üvey babam olan adamın öz kızıymış, kardeşim aslında kuzenimmiş, herkesin günahını çekmişim hala yaşıyorum arkadaşlar.hala da iyilik için kötülere saldırıyorum.yaşayın lan iyiyseniz.
grönland'a yerleşmek. içimde feci bir istek var bunu yapmak için. bunu hayatımın amacı olarak belirleyip uğrunda durmadan çalışabilirim.
sigara yakmak.
Bir kutu hap içip üstüne bira içmek en zahmetsiz yol yarım saat içinde ölürsün zaten.
Masturbasyon yapmak.
Serbest dusme yapan cismin hızını bulmak hemde sürtünme dahil.
aslında yapılması gereken bütün değerleri yıkıp, bütün insani ve ahlaki sınırlamaları kaldırıp hayvanlardan daha aşağıda ve bir o kadar da haz dolu özgürce yaşayabilmektir. hiç yapamadığım şeydir.
Nedense hep gece görüyorum bu başlığı. Yazarlar demekki sikerim böyle hayatı diyip uykuya geçiyorlar. Bende onu düşünüyorum şuan.
Dizel arabanın depoya benzin basmak.
fazla alternatif yok.
fazla alternatif yok sanırım yatağa uzanmak sureti ile derin bir uykuya dalmak olabilir.

Edit: bir günlük artislik sonucu işe gitmemek, okula gitmemek, sınava gitmemek gibi eylemlerle son bulur.
faturaları ödemek. ama internetten.
sağ kola kuvvet.