bugün

sese bi efekt verir, konsantrasyonu artırır, içerken bol bol düşünmenize sebep olur kafayı açar, ancak balgam da yapar ağzınıza da sıçar. göze alan içer içmeyen de içene bi sik diyemez.
üniversite öğrencilerinin "sarma"sını içerek epey ekonomi yaptıkları içilen.
kokusundan nefret ettiğim, deneyip hiçbir şeye benzetemediğim, üstüne üstlük verilen paraya yazık olduğunu düşündüğüm gereksiz şey.
liseden beri etrafımdaki herkesin kullandığı meret. ancak büyük bir inatla başlamadığım, uzatılanları hep geri çevirdiğim illet. bu saatten sonra da içmeyeceğimi düşündüğüm zıkkım
Dünyanın en lezzetli zararlı alışkanlığıdır. Kararında içilmelidir. Aksi takdirde nefes darlığı ve öksürük gibi hoş olmayan hadiselerle karşılaşırsınız. Daha ileri safhaları için:
(bkz: Kanser)
(bkz: verem)
(bkz: kalp krizi)
(bkz: damar tkanıklığı)
(bkz: felç)
her güzel şeyin zararlı olması sorunsalı gibi sigara da böyle birşeydir efenim.
beni hiç bir zaman terk etmeyen bir sevgili, bir dost, bir kardeştir sigara. iyi günde kötü günde yanımdadır. bu dünyada benim için yanan tek şeydir. hatta birbirimizi o kadar çok seviyoruz ki, büyük ihtimal ölümümde onun yüzünden olacak.
lucky strike'ın diğerlerinden ayrılması gereken topluluk.
SiGARA BAZEN YOĞUN BiR ANLAM TAŞIR. O ANLAM DA GENELDE BUHRAN iÇERiR.
dosttur. en dertli anında senin içn yanandır. yemek, seks, banyodan sonra en iyi giden merettir.
zararı bir anda değil de yavaş yavaş oluştuğundan, bünyeye etkisi tam olarak idrak edilemez. bu sebebledir ki bırakmak zor gelir.
cebe zararı da cabasıdır.
ayrıca sigara içmeyen biriyle konuşurken sizden tiksinmesine sebeb olabilirsiniz.*
şebnem ferah'ı şebnem ferah yapan, dinleyeni kendinden geçiren enfes şarkı.
Bugün lanet okuduğum meret. Boğazının amına kodu sabahtan buyana konuşmaktan çok öksürttü en önce iradesiz beni daha sonra bana başlamak için ön ayak olan herkezin amk.
içime çekince kafa yapan hadise. bildiğin gözüm dönüyor, hayköö gibi bakıyorum dünyaya.
bugün içerisinde 16 tane içtiğimi farkettiğim meret. ama bi daha saymam koyuyo adama sayınca.
10 kasım tarihinden beri ağzıma 1 tane bile almadığım meret . bırakmak isteyenlere de bi güç gelir de benim gibi bir anda bırakırlar. azalmakla bırakılmaz bu lanet ; şak diye keseceksiniz.
insana karizma katar. polat alemdar paltosuyla sokağa çıkarsam bi de var ya vermeyen kız kalmaz.

şaka maka harbiden güzel lan bu.
insana fakirlik, pislik katar. içmeyin efendim. akciğerleriniz zerre kadar umurumda değil. çok fakir duruyorsunuz.

(bkz: görüntü fakirliği)
en iyi dostur .
çevremdeki insanların tamamına yakını içiyor olmasına rağmen içmediğim ve içmeyeceğim zararlı alışkanlık.
bu yaşta nefes alırken höeaaaaaaaa diye ses çıkarmama neden olan puşt. ama tabi yetmiyor, hele bir kesilsin nefesim bırakırız öyle..
içen kişi gerizekalıdır. tıbben gerizekalıdır yani. yoksa akıllı insanın bilinci, vücudunu korumak için gerekenleri yapar. umarım aziz nesin'in istatistiğini zorlamamışımdır. adam da biraz kafa olur.'her gün biri gelip kafana bir çivi çaksa, ne yaparsın?' diye sorulması gereken kişilerdir bu mereti içenler. aynısı işte, hala niye içiyorsun e kafasız. akciğer kanserinden böğüre böğüre geberip gideceksin. arkandan hayırla yad eden de olmaz.
Ailenin baskısı ve terbiyesi arasından sivrilme isteği doğrultusunda yapılan bir eylemdir ilk başta. fakat sonra alışkanlık yapan fakat bu sefer de ailenle rahat rahat muhabbetini çevirebildiğin hatta yanında kullanabildiğin bir mamüldür.
seni hiç bırakmayacağım sevgili dostum. son nefeslerimde seni tekrar içeceği. zira başladığım yarım bırakmayı hiç sevemem.
benim için gıkını bile çıkarmadan her ihtiyacım olduğunda bana yanan tek varlığım. taa ki benim için yanmayı göze alan başka bir varlık bulana kadar seni bırakmayacağım...