bugün

akciğer kanseri olan insanları düşündüğümde içtiğimden utandığım şey. bir de cildi bozuyor falan. sırf bu iki sebepten bırakılası bir gün... bi' de hep "bırakıyom ben yeaa çok para yiyo zaten" falan diyorlar onun için. bırakmak deyince yakasım geldi. neyse...tükaka bi' şey bi' de kötü kokuyor ki offf of.
eski sevgili gibidir. yolları ayıralı çok olmuştur, olur da bazı gece kesişirse bu yol, sevişir ve ayrılırsınız.
normalden fazla uyuyarak 1 paketi 1.5 güne indirebildiğim meret. *
başladığım günün gelmişine, geçmişine sayıp sövdüğüm lanet olası insan icadı.
Biranın, cayın, Kahvenin, rakının ve her türlü keyif veren maddenin pezevengidir.
bi kaç saat içmeyip, yaktıktan sonra sürüklediği kafaya hasta olduğum maddedir. sen nelere kadirsin camel soft.
sağlığa oldukça zararlı olan,içerisinde başta nikotin olmak üzere bir sürü zararlı kimyasalın bulunduğu maddedir.akciğer kanserinin en büyük sebebidir.sebeb olduğu hastalıklar arasında felçde vardır.akciğeri,nefes borusunu,dili,dişleri,tırnakları,cildi kısacası vucudun neredeyse tüm organlarını kötü etkiler.ne kadar temiz olursanız olun,üzerinizde daima bir sigara kokusu vardır ki,beni en çok rahatsız eden yönüde budur.
tüm bu zararlarını bildiğim halde içmeye devam ediyorum.bırakmayı denedim ama olmuyor.sigara içmeyi çok seviyorum.helede kahve,çay ve alkolü sigarasız düşünemiyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=SP_KLwNegSE
dudaklarıma yapışıp kalan, kafası benim gibi dumanlı sevgilim.
hiç bir zaman bırakamayacağım olay. hiç kimse yoktur yanımda ama o vardır çay içerken , bilgisayar başında , biramı yudumlarken , kışın ayazda sevgiliyi beklerken ..
yakarak içilen, tütün dolu kağıt. tadının falan olmamasına rağmen, (biz) bağımlılar tat ararız. ki vardır, alışınca anlaşılır. merettir, zıkkımdır. o yüzden kökünü bile içeriz.*
geçmişte doktorların "bağırsağa iyi gelir kararında tüketiniz" diyerek tüketiminin desteklendiği yıllar sonra "zararlıymış la bu" denerek üstüne "sağlığa zararlıdır" ibaresi konan tütün şeysi.
içtiğime aldanmayın yarın bırakıcam.
sigara = camel.
çok sevdiğim, ismini taşıdığım dedemi kaybettim 3 yıl önce bu illet yüzünden. nefretliktir, tiksinçtir. babam her içtiğinde aklıma dedemin ölümünü getiren illettir.
pall mall blue dur artık benim için. senden ayrılmak zor oldu winstone soft.
liselilerin olmazsa olmazı gibi bazende sadece özentilik ve merak yüzünden baslanılan bi saçmalık .
kadınlara yakışmayan bi nevi madde. özenti aracı.
içildiği ortamdaki insanlar üzerinde bıraktığı iğrenç kokusuyla ve hem sağlık hem de maddi açıdan insana verdiği zararla, hayatta en sevmediğim şeylerden biri iken hayatta en sevdiğim şarkılardan biri olan şebnem ferah şarkısı.
an itibariyle, iş yerinde yediğim yemeğin arkasından, yasak olduğu için yakamadığım şeydir.
sigara içmek zararlıymış,kakaymış, kötüymüş........

kötü ama neye göre kime göre kötü.? sigara içmek ömrü kısaltıyomuş bik bik bikkk.. ulan sigara içmeyenler sanki yüz yaşına kadar yaşıyor.hadi yasadı diyelim,o zamanda ''yüz yasına kadar yasamak isteyen kim ? '' sorusu akla geliyor.

teknik olarak zaten istediklerini yapamıyosun belli bi yaştan sonra. ( istediğini yiyebilme,rahatca yorulmadan gezebilmek,düzenli bir cinsel hayat vb.. ) ehhe sokayım ben böle hayata o zaman. cok yasayıp ömrümün son demlerini boktan geçireceğime,günde 2 paket sigaramı içip yaş 65 diyince de eyvallah deyip gitmek daha cazip.
acısıyla tatlısıyla, dolusuyla boşuyla bir ömür geçiririm. hayat kısa ama yetmez, gelin daha da kısaltalım.
wikipedia'ya gore marihuana'dan daha zararli olan hededir.
içilir.
evlenince bırakmayı düşündüğüm meta.

ne bırakcam lan deli mi sikti, iyiyiz böyle, mutluyuz, kıskanmayın.
yemekten sonra içildiğinde anında bağırsaklara verdiği coşkuyla insanı daha bir kaç fırt çekmişken tuvalete koşturur.