bugün

1949: Doktorlar herhangi bir sigarayı değil "Camel" markasını tercih ediyor.
görsel
Sigara içenleri ne zaman sikmeye başlayacaklar acaba, çok merak ediyorum.
bugün bırakalı 2. ayım olan meret umarım tekrardan eski sevgiliye dönermiş gibi geri dönmem.
Tek kalınca yine başlıyorum. Evet.
Türkiyede fakirlerin bok attığı keyid verici madde. Kullanıcısı olmak için para lazım.
içerisindeki nikotin maddesi sebebiyle insanı bağımlı yapan ciğerler başta olmak üzre vücudun tamamında zarara yol açan bir tütün ürünüdür.
şuan 20 yaşındayım ve dedemin bana küçükken sigara içirdiğini, zamanla alıştığımı ve istedikçe vermediklerini bunun üzerine ağladığımı biliyorum. (annem gülerek söyledi)
Şuan elimde olan şey.
Zıkkımın kökü evet.
anlamsızca içtiğim şey. niye içiyorum bilmiyorum.
20 yıldır içiyorum. Çok pişmanım.

Benim fikrim veya tavsiyem 30 yaşına gelmeden bırakabiliyorsanız bırakın. Çürütüyor.
Bıraktıkça dana çok başlıyorum. Evet.
Uzak durulması lehte, olandır. Sağlık için.
ince kâğıda, kıyılmış tütün sarılarak hazırlanan, silindir biçiminde, ağızdan dumanı çekilen nesne.
Kaynak: tdk.
Şebonun efsane sözlere sahip şarkısı. Müslüm gürses şarkının anasını silkmiştir.
Son içtiğim 2 sigara ilk defa kafamı güzel yaptı ne koydunuz içine lan koymaya devam edin.
bırakamadım ki, nevet.
çok şükür hiç başlamadığım zıkkım.
Bir gün bu sigara bırakma hattını aradım, kadın: “sabah uyanır uyanmaz sigara içiyor Musun?” Diye sordu, “evet” dedim, “sana yapacak bir şey yok” dedi telefonu kapattı amk.
Sigara içen insanlar genelde uyku problemi yaşar ve tek yastıkla rahat edemez.
Sabah kahvaltı öncesi içilince hafif bi kusma hissiyatı uyandıran meret.

Buna rağmen uyanır uyanmaz içtirir kendini.
içenlerin büyük çoğunluğu kalp krizi ve akciğer kanserine yakalanıyor.
Bazen bir hafta boyunca sigara içmek aklıma gelmez Bazen de bir günde yarım paket içerim. Benim gibi başkaları var mı acaba
Allhtan içmiyorum. Sevmiyorum da pek. Gereksiz masraf gibi geliyor bana hep.
Bayılırım.
Içime çekmeden önce tüten mavi dunanı olan zehir.