bugün

herhangi bir yolsuzluğu, ihaleye fesat karıştırması olmadığı ve 15 milyon kazandığı için ahlak yoksunu(!) diye bok atılan sanatçı. icra ettiği sanatıyla güldürmüş, şovunu sergilemiş ve para kazanmış. bırakın da istediği yere bağışlasın parasını.

kendisiyle ilgili yapılan bir röportaja aşağıki linkten ulaşılabilir;

http://hurarsiv.hurriyet.....aspx?id=18161467&p=2
star'da başlayacak benzemez kimse sana isimli yarışmada jüri üyesi olarak görev yapacak büyük sanatçı.
bedenini öldükten sonra kadavra olarak kullanılmak üzere bağışlamış ve kim ne dersin desin acayip taşaklı bir adamdır.

--spoiler--
Gerekli tüm işlemleri yaptım, imzayı attım. Tıp fakültesi öğrencilerine bir katkım olsun istedim. 'Huysuz'u kesip biçerken hem öğrenirler hem de eğlenirler.
--spoiler--

görsel
görsel
görsel
görsel
sivri diliyle kendine hayran bırakan bir kişiliktir.
sırf onun için benzemez kimse sana izlenir.
ama bugün yalan dünya ağır basıyor.
gerçekten sırf kendisi için benzemez kimse sana izlediğim. allah kendisine uzun ömürler versin, çok zeki bi insan. bu yaşta o programdaki herkesten daha enerjik, daha eğlenceli. hepsine taş çıkarıyor. kendisiyle bi yerde karşılaşsam ellerine yapışıp öpeceğim, çok seviyorum yahu. keşke dedem olsaydı.
mizahi yönü kuvvetli, pratik zekalı adam. sosyal sigortalarda memurmuş aslında.* namı diğer huysuz virjin. bu hali sevdiğini kaybetmesine neden olmuş. zor günler geçirmiş. izleri hala kendisinde.* ama insanı güldürüp ömrünü uzatır bu. alem adam! *
yok kıyafetin kötü, yok sivri dillisin diye üzerine gidilen adamcağız. lan bana bakın, bu adamı üzeni üzerim o kadar söylüyorum.* çok ciddiyim.
iyi bir şov adamı. ben gülüyorum siz de gülün.
zekasına hayran olduğum adam.

--spoiler--

benzemez kimse sana'da bay j haftaya hangi ünlü olacağını seçmek için beklemektedir.

seyfi d.: ay inşallah sana ben çıkarım da haftaya huysuz virjin olursun.
bay j: ben sizi iyi beceririm zaten.

tabi burada alkış, kıyamet. seyfi dursunoğlu espriye sessiz kalır, bay jeciğim de seyfi dursunoğlu'nu bozduğunu zanneder. beş dakika sonra bay j düğmeye basar ve kendisine "sezen aksu" çıkar.
tabi seyfi dursunoğlu bombayı patlatmakta gecikmez:

"az önce bana 'seni iyi beceririm' diyodun, bakalım bu performanstan sonra seni kim becericek?" *
--spoiler--
bulunduğu noktaya tırnaklarıyla kazıya kazıya gelmiş müthiş zeki, harika bir insan. allah başımızdan eksik etmesin. dinimiz amin.
kadın kılığında yaptığı şovlarla ün kazanmış şovmen.
esprilerine gözlerimden yaşlar aka aka güldüğüm "huysuz virjin"in normal yaşamındaki hali. *
ani değişimlere hemen ayak uydurup o durumla espri yapması hayranlık verici.
müthiş bir zekaya ve güldürü yeteneğine sahip güzel insan. mizahı gereği takındığı sivri dilli tavrına rağmen aslında içinde müthiş iyi kalpli bir insan olduğunu anlamak zor değil. çocukken izlediğimde gülerdim, hala izliyorum ve hala da kahkaha atıyorum esprilerine. amerikalı olsaydı kendisi dünyanın tanıdığı ünlü bir şovmen olabilirdi. allah uzun ömürler versin.
laf sokma uzmanı *
Benimle dans eder misin? yarışmasında önünde şıpakat açarak, ona gül veren Tan Sağtürk' e " Ay hiç şeyi yere değen adamdan gül almamıştım" diyerek beni gülmekten yerlere yatıran, sanatçı kişilik. Ayrıca çok güzel laf sokar, kendine hayran bırakır.
şu aralar "benzemez kimse sana" adlı yarışmada jürilik yapan büyük sanatçı. 80 yaşında olmasına rağmen kafası hâlâ zehir gibi çalışmaktadır.
çok zeki, acayip iyi ve yerinde laf sokmalarıyla hayran kaldığım şovmen.kadın hali değilde normal haliyle daha çok güldürüyor.
belden aşağı espriler ile mehmet ali erbilin biraz daha zeki hali olan türk halkına tamamen ahlaksızlığı aşılayamaya çalışan canlıdır.
peşinen edit:şimdiden vay efendim adam zeki,zeka dolu espriler yapıyor demeyin. konuşmalar tamamen sekse ve orta düzey kahvehane adamına yönelik. ha buna rağmen izleyip de beğeniyorsanız aynaya bakmanıza gerek olabilir.
ibrahim tatlıses in yüzüne karşı onla baya dalga geçebilen nadir ünlülerden.
huysuz'ken de sahneye birkaç duble viski içerek çıkan fakat şu an benzemez kimse sana'da sanki dublenin dozunu kaçırmış gibi duran oyuncu. Ha her türlü yarıyor orası ayrı mevzu.
benzemez kimse sana programında gene döktüren büyük sanatçı.
dünya üzerinde yaşayan ender sanatçılardandır. bu aralar ölümü çok diline dolamıştır ve bizi korkutmaktadır. ölse ağlarım lan. o kadar seviyorum yani bu adamı. ayrıca sanatına dil uzatanlar var ama olsun biz onları öyle de seviyoruz.
tam bir sanatçı, yaşı oldukça geçkin olmasına karşın dimdik ayaktadır. yaşama sevincinin bende olmasını dilemekteyim.
samimi icten duzgun topluma ornek bir sanatcidir.